انواع سمپاش زنبه ای با فروش اینترنتی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

انواع سمپاش زنبه ای با فروش اینترنتی
370

انواع سمپاش زنبه ای با فروش اینترنتی در اختیار مصرف کنندگان و نیز همکاران ابزار فروش قرار می گیرد. علاوه بر سمپاش زنبه ای مدل های شارژی و فرغونی هم فروش دارد.

در باغداری و کشاورزی برای مراقبت از درختان و گیاهان مزرعه از آفات باید آن ها را سمپاشی کرد. گاهی هم محلول های تقویتی باید داده شود تا رشد و باردهی گیاه بهتر گردد. در نتیجه ابزاری مانند سمپاش مورد استفاده می باشد.
یکی از مدل های سمپاش انواع زنبه ای است که در ادامه بررسی می کنیم.

سمپاش زنبه ای موتوری

سمپاش زنبه ای چیست؟

سمپاش زنبه ای از انواع سمپاش های موتوری نیروده است که باغدار ها برای زمین هایی که دارای مسیر های ناهموار هستند، از این مدل استفاده می کنند. مناسب برای میسر های کوهستانی بوده و روی ماشین هایی کوچک مثل نیسان حمل می شود.
موتور سمپاش زنبه ای از نوع بنزینی است و برای باغات بزرگ مورد توصیه می باشد.

سمپاش زنبه ای باکیفیت

انواع سمپاش زنبه ای موجود در بازار

خب انواع سمپاش زنبه ای وجود در بازار کدام است؟
حتماً می دانید که دستگاه سمپاش موتوری مانند مدل های فرغونی و زنبه ای علاوه بر واردات در داخل هم تولید می شود. در نتیجه علاوه بر تنوع مارک، کشور سازنده برای سمپاش ها هم تنوع ایجاد می کند، انواع سمپاش زنبه ای شامل مدل های زیر هم می شود.

  • سمپاش زنبه ای چرخدار
  • سمپاش زنبه ای قابل حمل بدون چرخ

وزن مدل های چرخدار بیش از انواع قابل حمل است. موتور این مدل ها در برند هایی مانند PLANMATE تک سیلندر چهار زمانه و هواخنک می باشد.
این مدل ها هم دارای لانس و نازل هستند.

در مورد فروش اینترنتی برای انواع سمپاش می توان گفت که فروشگاه هایی مثل ابزارآلات باغبانی آرتان اغلب مدل های موتوری را عمده و جزئی حتی به کشاورزان می فروشند. اما سمپاش دستی عمده و کارتنی عرضه شده اند.

سمپاش زنبه ای برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 14 =