بهترین قیمت انواع قیچی باغبانی ژاپنی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

بهترین قیمت انواع قیچی باغبانی ژاپنی
368

بهترین قیمت انواع قیچی باغبانی ژاپنی در بازار چه نرخ هایی می باشد آیا از این نوع قیچی ها به لحاظ کیفی هم می توان راضی بود؟ مدل ها و برند های ژاپنی قیچی باغبانی هرس که در فروشگاه ها در دسترسند، کدام می باشند؟
شاید این روز ها با گران شدن اغلب کالاها و خدمات دیگر کمتر کسی به دنبال قیمت ارزان باشد و یا باور کند که قیمتی نسبت به کالاهای دیگر و محصولات مشابه ارزان باشد. اما در هر حوزه ای تنوع کیفیت یکی از دلایل اصلی در قیمت متنوع می باشد.

برای بهترین کیفیت ها هم قیمت ها بالا است. در مورد قیچی باغبانی ژاپنی باید بگوییم که استحکام و دوام تیغه و دسته سبب طول عمر بالای این برند ها شده است.
همچنین خوش دستی و طراحی ارگونومیک از مشخصه های مناسب برای کیفیت این مارک های وارداتی است.
حتی در مدل هایی با افزایش نیروی دست، سبب بهتر برش خوردن قطعات قطور می شوند.

محصولات ژاپنی به دلیل کیفیت جهانی که دارند همیشه مورد توجه بوده اند. به این ترتیب با توجه به کاهش واردات آن ها در سال های اخیر و افزایش قیمت دلار و ارز مبادلاتی بسیاری از افراد حرفه ای دنبال خرید محصولاتی هستند که دوام کافی در کار هرس داشته باشند و هر روز نخواهند یک قیچی بخرند.

قیچی هرس آرس ژاپن

قیمت انواع قیچی باغبانی ژاپنی عمده

اما قیمت انواع قیچی باغبانی ژاپنی عمده در بازار چقدر است؟ بهترین قیمت هایی که می توان از این نوع برند ها و سایر مارک های وارداتی معتبر پیدا کرد از مراکزی دریافت خواهد شد که مستقیم عرضه می کنند.
در خرید عمده و همچنین برای زمان هایی که مراکز مختلف اعلام تخفیف ویژه می دهند، می توان قیمت های ارزان تر را دریافت نمود.
البته خوشبختانه برخی برند های ژاپنی که در ادامه معرفی مدل ها و برند ها را خواهیم داشت، در کشور دارای نمایندگی فروش هستند که خوشبختانه قیمت های منصفانه ای را برای ارسال به سراسر کشور خواهند داشت.

قیمت عمده زمانی معطوف به خرید کارتن های ۶۰ عددی بود. اما اکنون حتی بسته های ۱۰عددی هم عمده حساب می شود. زیرا به دلیل قیمت های بالا این نوع ابزار خاص پسند تر شده اند.

البته در بین انواع برند ژاپنی که در بخش بعدی معرفی می شوند، تنها لایت و سابوتن دارای نمایندگی در داخل کشور بودند . که در سال های اخیر منتهی به ۱۴۰۱  حتی برند سابوتن هم دیگر آن چنان فعالیت ندارد.

ممنوعیت واردات دیگر مانع اصلی در ارائه ابزار باکیفیت شده است. در نتیجه حمایت از تولید در دستور کار قرار گرفته تا نیاز بازار بر طرف گردد.

قیچی هرس آرس

انواع برند قیچی باغبانی ژاپنی خوب

انواع برند قیچی باغبانی ژاپنی خوب شامل مارک های زیر می باشد.

  • قیچی باغبانی ژاپنی سابوتن(قیچی باغبانی سابوتن مدل ۱۲۶۰، قیچی باغبانی سابوتن مدل ۱۳۴۰، قیچی باغبانی سابوتن مدل ۱۲۵۵،مدل ۱۳۰۰، مدل ۱۲۵۶،مدل ۱۵۷۰ دسته بلند)
  • لایت
  • آرس
  • سدا seda

خوشبختانه در کلیه مارک ها هم قیچی باغبانی هرس کوچک و هم بزرگ دسته بلند وجود دارد.
البته تنوع ابزار در این مارک ها زیاد است و مثلاً برند لایت، دارای آچار، چاقوی پیوند، فازمتر و لوله بر و غیر را هم دارد.
اما لازم است بدانید که کیفیت برند های نام برده شده در صورت اصل بودن بالا است. و با توجه به استقبالی که در کل جهان از آن ها شده است، هم فروش خوبی دارد.
همین فروش خوب سبب می شده تا برخی شرکت های تایوانی مدل های طرح ژاپنی را تولید کنند. این ها کیفیت کمتری دارند و در عین حال قیمت ارزان تری چه عمده و چه جزئی را خواهند داشت. نمونه های طرح ژاپنی بیشتر برای مصارف خانگی کارایی دارد.

قیچی هرس ژاپنی

 

قیمت قیچی باغبانی تایوانی به روز

یکی دیگر از پر فروش ترین مدل ها و مارک های قیچی، برندهای تایوانی است. این نوع قیچی ها بر اساس کیفیت و قیمت همیشه بازار پسند بوده اند. اما از سال ۹۸ تقریباً قیمتی  رو به افزایش پیدا کرده اند. زیرا واردات قیچی و ابزار دستی از تایوان با ممنوعیت مواجه شد. در همین راستا علاوه بر کمبود کالا در کشور، وارد کننده به دلیل تشدید تحریم ها با چالش تبادل ارز و البته کاهش ارزش پول کشور در مقابل دلار هم مواجه بود. در نتیجه قیمت این ابزار بالا رفته است.

البته خوشبختانه هنوز قیمت بهتر نسبت به انواع ژاپنی و برند های اروپایی دارد. با این وجود، یک قیچی تایوانی دسته تلسکوپی را میتوان الان در دی ماه ۱۴۰۱ با قیمت ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خریداری کرد. آن هم عمده. مصرف کننده کمتر از ۸۰۰ هزار تومان برای مدل های دسته ثابت نیست.

از طرفی قیمت قیچی باغبانی در انواع شاخه زن از ابتدا همیشه از قیچی های هرس بیشتر بوده است. مثلاً اگر تا سال ۹۶ قیچی شاخه زن تایوانی را حداکثر ۲۰۰ هزار تومان می خریدید، در مورد هرس حدود ۷۰ هزار تومان بود.

در هر صورت تورم در ایران در سال های اخیر روی کلیه اجناس اثر گذاشته و همین سبب رشد  عجیب قیمت ها شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =