تولید بهترین سمپاش موتوری

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

تولید بهترین سمپاش موتوری
203

تولید بهترین سمپاش موتوری در کدام کمپانی ها انجام می شود؟ آیا در ایران هم این نوع از سم پاش ها تولید و عرضه دارند؟قطعاً شما می توانید تنوع مدل و مارک خوبی از این نوع ابزار در کشور داشته باشید.

سمپاش موتوری با موتور بنزینی دو زمانه یا چهار زمانه می تواند کار کند. البته در انواع زنبه ای و فرغونی که امکان استفاده از موتور های دلخواه وجود دارد، حتی می تواند موتوری گیربکسی داشته باشد.

بهترین سمپاش موتوری که شاید در بازار ایران وجود دارد بسته به حجم مخزن ممکن است در انواع فرغونی با موتور ژاپنی باشد که قیمتی بالای ۱۰ میلیون تومان دارد.

این نوع سمپاش ها اگرچه عالی هستند. اما لزوماً برای همه توصیه نمی شود.

وقتی به دنبال کالای درجه یک می روید باید بدانید که هزینه های زیادی هم جهت خریدش باید پرداخت شود.

اما خب شاید حجم کار شما واقعاً نیاز به چنین انتخابی نداشته باشد.

سمپاش موتوری لانسی و یا انواع خرطوی در شرکتی مثل اشتیل آلمان تولید می شود.

که جزو خوش نام ترین برند های جهانی است. علاوه بر آن برند ها و کمپانی های دیگر هم این مدل را تولید دارند که در بخش بعدی بیشتر معرفی می کنیم.

سمپاش موتوری لانسی

تولید کنندگان سمپاش موتوری

علاوه بر اشتیل که در ادوات و ابزار باغبانی و صنعتی بسیار خوش نام و شناخته شده است، برند های مختلفی در بازار ایران و جهان هستند که ادوات تولید می کنند. هر یک هم دارای بازار فروش خود هستند. برند های چینی که بسیار متعدد هستند. اما کیفیت در همین چینی ها هم یکی نیست.

مثلاً برندی مانند هوندا که ژاپنی است در چین و حتی ایران نمونه مشابه دارد. البته که در کیفیت بسیار متفاوت هستند. ولی این مدل ها جزو انواع پر فروش در اغلب فروشگاه ها می باشند.

سمپاش موتوری در ایران با برندی مثل شاخص و اگرو  تولید می شود.

همچنین سمپاش هایی از برند fst ، دلفین و وی استار هم در بازار به وفور یافت می شود که قیمت و کیفیت خوبی دارند. در مورد برند های اروپایی هم برند زیادی وجود دارد که حتی در بازار ایران توزیع پیدا نکرده اند. شاید دلیل اصلی این باشد که اکنون تحریم ها مبادلات تجاری را کم کرده و در نتیجه با برخی کشور های محدود می توانیم تجارت داشته باشیم. این مشکل سبب شده تا از برندهای درجه یک جهان در هر کالایی بی نصیب باشیم. اما به هر حال تولیدات داخلی می تواند نیاز فعلی را بر طرف و کیفیت خوبی هم دارد. مزیت تولیدات داخل هم دسترس پذیری برای تعییر و قطعات است. انواع مدل سمپاش که در ایران از نوع موتوری تولید می شود، اغلب مونتاژی با قطعات چینی است. اما نمونه های دستی کاملاً تولید داخل هستند.

سمپاش موتوری خرطومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پنج =