تولید و فروش کولتیواتور ساخت ایران

artancompay1

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

تولید و فروش کولتیواتور ساخت ایران
54

تولید و فروش کولتیواتور ساخت ایران مدتی است که در کشور انجام می شود. در گذشته اکثر برند های موجود در بازار کاملاً وارداتی بودند. اما با امکان تولید در ایران مدل های ایرانی هم ارائه شده است.

دستگاه های شخم زنی زیادی در بازار وجود دارد. قطعاً شما هم زمانی که می خواهید خرید کنید، در فروشگاه های شهرتان دنبال دستگاه مد نظرتان می گردید. برای این کار بهتر است، سراغ فروشگاه هایی بروید که واقعاً دارای کالاهای مد نظر شما باشند و یا مهم تر از همه بتوانند قیمت بسیار مناسب و دست اول بدهند.
در حال حاضر برای خرید کولتیواتور بنزینی و دیزلی مارک های زیر در بین کشاورزان کاملاً شناخته شده است.
کولتیواتور دیانا
کاما
شاخص
اگرو
اکسل
استیلمن
مورایکو
و…

اما اغلب این مارک ها وارداتی از چین هستند. یعنی در کارتن و یا جعبه از چین وارد می شوند. در نتیجه تولید کننده ایرانی با چنین برند هایی باید رقابت کند.
البته دستگاه های مختلف مزایا و معایبی دارند.

با این وجود، نشانه هایی از برخی از معایب در دستگاه ها وجود دارد. این نشانه ها از بین نظریات و عملکرد دستگاه مشهود است. تولید کنندگان با بر طرف کردن چنین معایبی می توانند به سادگی از رقبای خود جلو بزنند.

مثلاً شرکتی مثل اگرو یا مزرعه سبز با تولید چنین ادواتی می توانند به سادگی بازار داخلی را در دست بگیرند.
همچنین در صورت افزایش تولید و تعداد نیروی کار به سادگی قابلیت صادرات را دارد.
اما همچنان نیاز به برند سازی و بهبود خدمات دارند تا در کل کشور بتوانند فعال باشند.

قیمت کولتیواتور دیزلی

 

قیمت تیلر شخم زنی کاما در بازار

در بین انواع کولتیواتور وارداتی می توان تیلر های کاما را پیشتاز در مشتری پسندی دید.
زیرا این برند سال های زیادی است،در بازار توزیع دارد.

از طرفی کولتیواتور کاما اورجینال باید شاسی و گیربکس و موتور کاما باشد. در حالی که واردات قطعات این مارک زیاد است. در نتیجه حتی تولید کنندگان ایرانی هم می توانند روی تیلر های خود موتور کاما دیزلی قرار دهند.

قیمت تیلر شخم زنی کاما در سال ۱۴۰۱ بیش از ۲۶ میلیون تومان برای مدل های ۱۰ اسب شده است.
البته در مورد قیمت کولتیواتور ساخت ایران هم همین حدود قیمت را دارند.

شخم زنی کاما تنها دیزلی است و نوع بنزینی ندارد. ۵ اسب آن هندلی است.
معمولاً در جعبه چوبی توزیع می شود.

در حال حاضر برای قیمت تیلر شخم زنی افزایش قیمت چشم گیری را شاهد هستیم. به گونه ای که شرکت هایی مانند اگرو که تولیدی هستند، چند روزی به دلیل افزایش قیمت دلار فروش خود را بسته بودند.
اما معمولاً همه ساله تا قبل از فصل فروش کولتیواتور یعنی قبل از پائیز، این دستگاه دارای قیمت های بهتری است.

کولتیواتور دیزلی

 

قیمت سمپاش پشت تیلری چقدر است؟

همان طور که میدانید شخم زن یا تیلر را می توان برای کار های مختلف مثل سمپاشی هم در باغ استفاده کرد. در حقیقت به جای استفاده از سمپاش فرغونی و یا زنبه ای می توان از پمپ سمپاش بر روی تیلر استفاده کرد.

در این حالت چه موتور دیزلی باشد و چه بنزینی، به سادگی می توان با یک پمپ ۴۵ بار که روی شافت سوار می شود، یک حلقه شیلنگ و یک لانس سمپاش داشت. برای مخزن هم انواع مخزن سمپاش در بازار تولید شده اند که از ۴۰۰ لیتر به بالا هستند.

اما از آن جا که می خواهید در باغ و یا مزرعه با تیلر حرکت کنید، بهتر است یک تریلی هم خریداری کنید. تا هم با آن در زمان سمپاشی مخزن را حمل کنید. هم بعد از اتمام کار سمپاشی به کمک تریلی محصولات برداشت شده را جا به جا کنید. قیمت پمپ سمپاش تیلری از حدود ۴ میلیون تومان در اواخر سال ۱۴۰۱ آغاز می شود. لانس و شیلنگ دلخواه مشتری گذاشته می شود. در عین حال برای این که شیلنگ را راحتر جمع کنید، از شیلنگ جمع کن هم می توانید روی تریلی استفاده کنید. لازم است بدانید که کیفیت پمپ ها مشابه و همگی چینی هستند. اما لانس و شیلنگ تنوع کیفیت بیشتر دارد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 11 =