تولید کننده چمن زن برقی کوچک

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

تولید کننده چمن زن برقی کوچک
194

تولید کننده چمن زن برقی کوچک اغلب ابعاد و وزن کوچکی از این ابزار را در نظر می گیرد. زیرا این نوع از ادوات و ماشین آلت فضای سبز کاربری خانگی و نیمه حرفه ای دارند.

اولین نکته ای که باید در مورد ماشین چمن زن برقی بیان کرد، این است که مانند اغلب مدل ها از این دستگاه تولید در داخل ایران ندارد. شرکت های  واردکننده ایرانی اغلب مدل های تولید شده در کشور هایی مانند آلمان، چین و ایتالیا را روانه بازار می کنند. این شرکت ها دارای نمایندگی انحصاری در ایران نیستند. در نتیجه بحثی از گارانتی نمی توان کرد. اما می توان بر اساس برند تضمین کننده کیفیت بود.

با توجه به این که در سال های اخیر واردات هم مشکل تر شده، باید گفت کمتر برند معتبری از اتحادیه اروپا در دسترس هموطنان می باشد. در گذشته مارکی مثل mtd ، افکو و ولف گاردن و… در بازار حضور داشت. با این فرق که کیفیت این مدل ها بسیار عالی بودند. مثلاً مارک mtd شاید تنها برند در چمن زن برقی بود که دارای انواع گیربکسی می باشد.

در ادامه این بحث بیشتر در مورد کیفیت و کارایی چمن زن برقی صحبت خواهیم کرد. برند متنوع زیاد هستند و با تماس با واحد فروش می توانید هم از مشاوره ادوات کشاورزی آرتان استفاده کنید. هم مدل های موجود را بررسی نمایید.

دستگاه چمن زن برقی

کاربرد چمن زن برقی چیست؟

چمن زن کوچک یکی از انواع چمن زن هایی است که اغلب کاربران خانگی به دنبال آن هستند. اکنون در سال ۱۴۰۱ با افزایش قیمت چمن زن دستی و تفاوت قیمت نه چندان زیاد بین انواع برقی و دستی، تمایل به خرید مدل های برقی زیاد تر شده است.

در همین راستا بد نیست بدانید که چمن زن برقی کم صدا و سبک است. حتی مدل های ۱۸۰۰ واتی با وجودی که دارای ابعادی بزرگتر می باشد،  برای حداکثر ۸۰۰ متر مربع مناسب هستند.

در حال حاضر برای خرید چمن زن برقی مارکی مثل ساتا از چین که کوچک و زیبا طراحی شده است، دارای قیمت مناسبی برای زمین حداکثر تا ۱۵۰ متر می باشد. البته نمونه ۱۲۰۰ واتی آن. چمن زن برقی کوچک تاپ گاردن می تواند گزینه بعدی در خرید باشد. که قیمت مناشب داشته و داری گارانتی هست.

این مدل ها قطعات و تعمیر ساده و ارزانی هم دارند. در نتیجه برای شرایط کنونی جامعه که قطعات برند های معتبر و اصلی کمتر و بسیار گران هستند، مناسب تر می باشند. چمن زن برقی کوچک اصلاً برای یک محیط بزرگ و کار های پیمانکاری پیشنهاد نمی شود. مگر آن ها مدل های با توان بیشتر را خریداری کنید.

چمن زن برقی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =