خرید اینترنتی سمپاش دوشی شارژی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید اینترنتی سمپاش دوشی شارژی
178

خرید اینترنتی سمپاش دوشی شارژی در انواع تک کاره و دوکاره از برند های مختلفی انجام می شود. اما توجه داشته باشید که این نوع سمپاش ها دارای کاربری نیمه حرفه ای برای کشاورزان می باشند.

خب همان طور که می دانید سمپاش شارژی می تواند گزینه ای باشد که در خرید سمپاش برای باغ یا مزرعه در نظر دارید.
خوشبختانه جزو مدل هایی است که در هر شرایطی در هر فروشگاهی که بروید، مدل هایی از آن را دارند و عرضه می کنند.

در ادامه این موضوع باید بگوییم که سمپاش دوشی شارژی معمولاً دارای دو کمربند است. این کمربند ها میتوانند دارای عرق گیر هم باشند.
در نتیجه حین حمل مشکلی ایجاد نمی کنند.

اما موضوع اصلی این است که وزن این نوع از سمپاش ها بدون محلول با توجه به باتری که بر روی آن سوار می شود حدود ۷ کیلو گرم است.

پس از اضافه شدن محلول کاربر باید وزنی بیش از ۱۰ کیلو را بر روی دوش خود تحمل کند.
برای همین گاری هایی طراحی شده اند که می توانند این نوع سمپاش ها را به راحتی و حتی با اضافه کردن چند متر شیلنگ حمل نمایند. این گونه مشکل حمل هم بر طرف میشود.

اما این مدل ها دارای تنوع برند در بازار هستند. شاید برای شما مهم باشد که بهترین مارک کدام است که در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

سمپاش شارژی دستی

قیمت بهترین سمپاش شارژی در بازار

قیمت سمپاش شارژی در بازار ایران در سال ۱۴۰۱ چند شده است؟
روزگاری گران ترین قیمتی که برای سمپاش شارژی دستی می توان داشت حدود ۶۵۰ هزار تومان بود.
اما به یکباره از سال ۹۸ به بعد چند عامل سبب شد تا در این ابزار هم دچار افزایش قیمت چشم گیری شویم.

اول افزایش قیمت دلار. هر چند واردکنندگان با دلار دولتی ۴۲۰۰ تومان واردات می کردند، با سیاست حمایت از تولید ملی و کاهش واردات این دلار شامل برخی کالاها نشد و قیمت با دلار آزاد محاسبه گردید.
در حال حاضر برای واردات این کالاها که عموماً چینی هستند ، تعرفه های گمرکی هم بالاتر است. در نتیجه طبیعی است که برای مصرف کننده در اکثر مراکز قیمت سمپاش دوشی شارژی ۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان باشد.
اما بهترین مارک این نوع سمپاش ها کدامند؟

برند هایی مانند اکتیو، کنزاکس و حتی مارک هایی چون وی استار در بازار زیاد توزیع می شوند. اما قیمت همکاری شان هم زیاد است. شاید از قیمت ۱ میلون ۷۰۰ هزار تومان آغاز شود.
با این وجود به دلیل کیفیت بالاتر برای کارهای متداوم و زیاد، شاید مقرون به صرفه باشد که یک بار هزینه کنید. قیمت روز سمپاش دوشی شارژی در ادوات کشاورزی آرتان در دسترس شما عزیزانی می باشد.

سمپاش دوشی شارژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهار =