خرید اینترنتی کولتیواتور با قیمت ارزان

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید اینترنتی کولتیواتور با قیمت ارزان
155

خرید اینترنتی کولتیواتور با قیمت ارزان را از نمایندگی های انحصاری برند های مختلف و یا فروشگاه های معتبر باید انجام داد.البته قیمت های همکاری و مصرف کننده تاحدود زیادی با هم اختلاف دارند.

در مورد خرید اینترنتی کولتیواتور شاید برای بسیاری از کشاورزان که از شهر های بزرگ دور هستند، بتوان مزیت هایی را نام برد.

کشاورزان و یا حتی فروشگاه های که در فاصله زیاد از مراکز شهر ها هستند، با خرید اینترنتی می توانند اهداف زیر را پوشش دهند.

اول این که بررسی مدل ها و مارک های مختلف موجود در بازار .

دوم بررسی و مقایسه قیمت های روز از چند فروشگاه بدون نیاز به حضور فیزیکی  در نتیجه صرفه جویی در وقت و هزینه های سفر.

سوم خرید سریع تر.

این مزیت ها در هر خرید اینترنتی وجود دارد. اما باید در نظر داشته باشید که به هر حال فاکتور قیمت هم قطعاً برای شما مهم خواهدبود. قیمت یک مارک با مشخصات فنی یکسان را باید در چند فروشگاه مقایسه کنید. سپس دنبال انتخاب دستگاه مد نظر باشید.

البته برای مصرف کنندگانی که نمی دانند چه مدل تیلر کشاورزی را خریداری کنند در ادوات کشاورزی آرتان مشاوره رایگان داریم. در نتیجه میتوانند با خیال راحت مدل و مارکی را بخرند که واقعاً کارایی لازم را برایشان داشته باشد.

قیمت کولتیواتور باغی متفاوت در مدل ها و مارک های مختلف است. مثلاً یک برند مثل رکس که چند ماه است در بازار توزیع می شود. دارای کولتیواتور بنزینی با قیمت ۱۰ میلیون تومان است. این در حالی است که برندی مثل دیانا اگر بنزینی اش را پیدا کنید بیش از ۱۷ میلیون تومان می باشد. ( آذر ماه ۱۴۰۱)

در مورد انواع دیزلی هم قدرت موتور، هندلی بودن یا استارتی بودن مهم است. توصیه ما این است که اگر خرید اینترنتی کولتیواتور در انواع دیزلی را با توان ۷ اسب به بالا دارید، حتماً استارتی بخرید.

کولتیواتور دیزلی

فروشگاه اینترنتی لوازم کشاورزی

فروشگاه اینترنتی لوازم کشاورزی علاوه بر دستگاه هایی که مختص امور خاک ورزی مثل انواع تیلر کشاورزی است، می تواند انواع و اقسام ادوات و ماشین آلات کشاورزی را هم عرضه کند. شاید از سم پاش های کوچک ۱ لیتری تا سمپاش های باغی پشت تراکتوری همه این ها را در این فروشگاه ها بیابید. اما نکته مهم این جا است که در یک فروشگاه اینترنتی بزرگ که شرکت تجاری بازرگانی یا تولیدی پشت آن باشد، فروش ابزار و ادوات کوچک در تعداد بالا و عمده انجام می شود. اما ماشین آلات را به راحتی می توان در هر تعداد انجام داد.

علت این که ابزار و ادوات کم حجم فروش اینترنتی تکی ندارند این است که شاید یک دستگاه و ابزاری کمتر از ۱ میلیون تومان قیمت داشته باشد. اما گاهاً کرایه اش بیش از ۱۰۰ هزار تومان با تیباکس و پست می شود که با یک حساب دو دو تا چهار تا برای خریدار به لحاظ کرایه ای مقرون به صرفه نیست.

کولتیواتور اگرو

 

لیست قیمت انواع کولتیواتور به روز

شاید در بسیاری از کشور ها از نظر قیمت اجناس ثبات بیشتری داشته باشند.در نتیجه خریداران به سادگی می توانند با برنامه ریزی مالی به رویاهای خود برسند.حتی در برخی کشور ها تورم منفی است و اغلب افراد هر چیزی را امروز بخرند فردا ارزان تر شده است. اما در ایران تورم از به روز بودن به لحظه ای بودن رسیده است.

در حقیقت اگر در خرید چریکی عمل نکنید، موقعیت درست را از دست داده اید.

برای همین لیست قیمت ها شاید در برخی از شرکت ها فرصت به روز شدن را نداشته باشند.

قیمت روز برای انواع کولتیواتور هم البته در فصل تابستان ثبات بیشتر دارد. این در حالی است که نوسان های زیادی در اواخر پائیز و در زمستان دارند. حتی شاید نوسان قیمت بیش از ۱۰ درصد طی ۱۵ روز باشد.

قیمت اجناس برای خریداران عمده هم شامل نوسان میشود . ولی اگر بتوانند در زمان مناسب خرید کنند قطعاً می توانند با سود بهتر و قیمت رقابتی در بازار باشند.

اکنون در سال ۱۴۰۲ کولتیواتور بنزینی از ۱۵.۵ میلیون تومان در انواع بنزینی و مارکی مثل اکسل آغاز  می شود و تا ۴۳ میلیون تومان انواع دیزلی می رسد.اما حداقل می توانید نوسان کمتری را در تابستان شاهد باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =