خرید سریع دستگاه قیچی باغبانی میوه چین

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید سریع دستگاه قیچی باغبانی میوه چین
348

خرید سریع دستگاه قیچی باغبانی میوه چین دسته بلند، سبدی و کوچک در این مرکز عمده بوده و فروش کمتر از یک کارتن را نمی توان به شهر های مختلف داشت. این نوع قیچی تنوع مارک دارد.

همه تلاش های کشاورزان و باغداران این است که محصولی با کیفیت را برداشت کنند. لذت دیدن نتیجه ای باکیفیت و مرغوب، شادی را هم برای کشاورزان و هم مصرف کننده ها به ارمغان می آورد.

اما این همه کار از زمان کشت تا مراحل داشت مثل دادن کود، سم و آبیاری و نیز برداشت نیازمند لوازمی است.

برای برداشت تجهیزاتی مثل قیچی باغبانی می تواند مناسب ترین گزینه باشد. قیچی باغبانی میوه چین دستگاهی است که بیشتر به منظور کاهش ضایعات حین برداشت محصولاتی مانند انواع مرکبات و انگور و تسریع در برداشت استفاده می شود.

البته قیچی باغبانی میوه چین هم مدل های مختلفی دارد که بهتر است برای آشنایی با آنها در بخش بعدی همراه با ما باشیدد.

انواع مدل قیچی باغبانی میوه چین

خب آیا قیچی باغبانی میوه چین هم دارای مدل های مختلف است؟ طبیعی است که فرق هایی با قیچی باغبانی مخصوص هرس داشته باشد. در مدل هم تنوع دارند.

  • قیچی باغبانی میوه چین کوچک: این مدل اغلب دارای تیغه باریک و کشیده است. ولی انواع با تیغه قاشقی هم دارد. که کمی حالت گرد دارد. این مدل های کوچک قیچی برای مرکبات و تاکستان ها کارآمد هستند. مدل های کوچک تنوع مارک بیشتری هم دارند.

 

  • قیچی میوه چین سبدی: همراه با میله ای بلند و سبدی می باشد که میوه های در ارتفاع بالا را راحت می چیند و مانع از افتادن آن بر روی زمین می شود.
  • قیچی باغبانی تلسکوپی میوه چین: دسته ای بلند از جنس آلومینیوم دارد که بین ۱۳۰ تا ۲۰۰ سانت تغییر طول خواهد داد.

قیچی میوه چین خوب

خرید سریع قیچی باغبانی عمده

خرید سریع ابزارآلات باغبانی کدام روش است؟ این روز ها سریع ترین روش در خرید هر کالایی روش اینترنتی است. این روش خرید سریع و منحصر به فرد، از هر کالایی در صورتی که از مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه باشد، حتی برای مصرف کننده ها پر سود تر خواهد بود.

این گونه هم در وقت خود صرفه جویی کرده اید و هم این که قیمت های بهتر را دریافت کرده اید و از نظر مالی هم می توانید صرفه جویی کنید.

اما برای ابزار دستی مثل اره و قیچی بسته به تعداد خرید گاهاً همان روش حضوری پیشنهاد میشود. زیرا در روش حضوری برای مصرف کننده هزینه ها مقرون به صرفه تر است. موردی مثل کرایه ارسال در خرید تکی کمی دور از انتظار خواهد بود.

میوه چین دسته بلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =