خرید سمپاش خوب خارجی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید سمپاش خوب خارجی
471

خرید سمپاش خوب خارجی و نیز انواع سمپاش تولیدی در داخل کشور به صورت اینترنتی و البته عمده در این مرکز میسر است. در نظر داشته باشید که هر سمپاشی خوب نیست.
در کشاورزی و باغداری یکی از لوازمی و ادواتی که کارایی زیادی خواهد داشت، دستگاه سمپاش است. اما دستگاه سمپاش دارای انواع و اقسام زیادی است. اغلب مارک سمپاش موجود در بازار خارجی هستند. اما تولیدات داخلی هم از سمپاش وجود دارد.
خب سوال مهم سمپاش خوب چه مشخصاتی دارد؟
آیا تنها باید خارجی باشد تا خوب و باکیفیت باشد؟ چگونه یک سمپاش خوب بخریم؟ و انواع دستگاه سمپاش خوب موجود در بازار کدامند؟
برای مناسب و خوب بودن سمپاش باید نکات زیادی را رعایت کرد و تنها به مارک توجه ننمود.
در خرید سمپاش خوب خارجی یا ایرانی، ظرفیت دستگاه باید متناسب با وسعت کاری انتخاب شود.
در حقیقت هر چقدر وسعت کار سمپاشی در باغ یا مزرعه بیشتر شود، لزوم استفاده از سمپاش موتوری افزایش می یابد.

فروش سمپاش خارجی

خرید سمپاش خوب خارجی عمده

خرید سمپاش خوب خارجی در صورتی که موتوری باشد و ظرفیت بالای ۱۵ لیتر داشته باشد، حتی جزئی هم ممکن است. زیرا در هر کارتن یک عدد قرار میگیرد و می توان سفارش کارتنی داد.
اما خرید عمده مسلماً، تخفیف ها و امکان پرداخت با شرایط ویژه را برای خریداران بهتر می کند.
معمولاً فروشگاه هایی که خرید عمده دستگاه سمپاش انجام می دهند، علاوه بر خرید سمپاش های کوچک دستی که در هر کارتن از ۶ تا ۲۰ عدد به صورت متفاوت و بسته به ظرفیت وجود دارد، می توانند مدل های موتوری را هم بخرند. تا طیف مختلف از کاربران و مصرف کننده ها را پوشش دهند.

سمپاش دستی

انواع دستگاه سمپاش موجود در بازار

انواع دستگاه سمپاش موجود در بازار کدام است؟ خرید سمپاش خوب خارجی و ایرانی در مارک ها و مدل های زیر از بازار ممکن است.

 • سمپاش کبری
 • سمپاش plantmate
 • Tecnoma
 • کراپ جت
 • هوندای
 • Kamas

در مورد مارک های ایرانی باید بگوییم که مدل های زیر بیشتر در بازار وجود دارد.

 • سمپاش فرغونی
 • سمپاش زنبه ای

در کلیه برند ها تنوع مدل بر اساس ظرفیت وجود دارد.

 1. سمپاش شارژی
 2. سمپاش شارژی دوکاره
 3. سمپاش دستی از ۰٫۵ لیتر تا ۲۰ لیتر
 4. سمپاش برقی
 5. سمپاش بنزینی

ظرفیت مدل های برقی و بنزینی از ۵۰ تا ۲۰۰۰ لیتری است.
اما خرید سمپاش خوب خارجی باید با توجه به مشخصات فنی انجام شود.
داشتن مخزن ضد زنگ و مقاوم در برابر مواد شیمیایی و آفت کش ها.
داشتن نازل و شیلنگ با اندازه و جنس مناسب.
لانس در سمپاش ها می تواند برنجی و پلاستیکی باشد که در اغلب مدل ها به دلخواه قابل انتخاب است.
پاشش یکنواخت در جهات مختلف
وزن مناسب بسته به مدل.

سمپاش خارجی

راهنمای خرید سمپاش زنبه ای و فرغونی

در کنار انواع سمپاش باغی که در بخش های قبلی معرفی شدند، انواع سمپاش زنبه ای و فرغونی مختص زمین کشاورزی و باغ های بزرگ هم در دسترس است. در خرید این نوع از سمپاش ها هر قطعه ای می تواند با تنوع زیادی مواجه باشد. در نتیجه برای خرید بررسی تک تک قطعات می تواند موثر باشد.

در حال حاضر برای سمپاش زنبه ای و سمپاش فرغونی موتور تک ۷ اسب از برند هایی مانند یونیک، ویستا و … که کیفیت متوسط و قیمت خوبی دارند پر فروش ترین ها می باشد.

لانس را بهتر است طرح ترک قرار دهید، تا پوشش و پاشش عالی تری را تجربه کنید. در عین حال دوام لانس بیشتر باشد. شیلنگ های ۵ لایه و یا ۳ لایه در صورتی که درجه کیفی بالا داشته باشند می توانند همان چینی ها انتخاب شوند.

در عین حال برای پمپ هم معمولاً ۴۵ بار استفاده می شود. اگر می بینید می گویند دو شییر و یا سه شیر است. در کیفیت پمپ موثر نیست. فقط تعداد کاربرانی که می توانند همزمان از دستگاه استفاده کننده متفاوت است. در خرید سمپاش برای انتخاب مدل های مناسب خودتان علاوه بر مارک و بودجه برخی نکات در میزان کاربردتان را هم باید بررسی کنید.

 

قیمت بهترین سمپاش شارژی در بازار

خب یکی از بهترین و فروشی ترین مدل های سمپاش مدل های شارژی دوکاره می باشد. سمپاش شارژی  دوکاره مدل هایی است که هم دستی و هم شارژی کار می کند. اما بهترین مارک های موجود در بازار کدام ها هستند؟ خرید سمپاش در انواع شارژی می تواند، اکنون از برند های چینی در ایران ممکن است. برند اروپایی یا ترک در بازار کم تر توزیع شده است.

 

بد نیست بدانید کیفیت برند های چینی هم کمی با هم فرق دارد. همچنین در نوع قطعاتی که در بسته بندی از این نوع سم پاش ها استفاده شده تفاوت های زیادی وجود دارد. قیمت سمپاش شارژی اکنون در بازار بیش از ۱.۵ میلیون توان برای مصرف کننده در بهترین حالت می باشد. در حالی که برند هایی که واردات جدید دارند و مثل مارک اسکار هم نازل برنجی و هم پک نازل پلاستیکی دارند، قیمت مصرف کننده نزدیک  ۲ میلیون تومان هم می تواند باشد. در اسفند ۱۴۰۱ به دلیل کاهش شدید قیمت دلار بسیاری از تولیدی ها و واردکنندگان فروش را بسته و اعلام قیمت را به بعد از عید موکول کردند. اما پخش کنندگان همچنان به کار خود ادامه داده اند. البته همه چیز گویای آن است که قیمت دلار باز هم افزایش خواهد یافت.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 8 =