خرید سمپاش دستی ایرانی و خارجی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید سمپاش دستی ایرانی و خارجی
150

خرید سمپاش دستی ایرانی و خارجی در حال حاضر که فصل مصرف این نوع ادوات است، می تواند گزینه های مختلفی را برای فروشندگان ایجاد کند. اما کیفیت و بازار پسندی هم مهم می باشد.

خرید سمپاش دستی در چه ابعاد و ظرفیت هایی ممکن است؟
شاید کوچک ترین مدل از سمپاش دستی ۵۰۰ سی سی باشد. این مدل ها را اغلب آرایشگران و یا شاید خانه دارانی که دو یا چند گلدان دارند خریداری می کنند.
با همین کاربرد می توانید سم پاش های ۱ و دو لیتری را هم در نوع دستی در بازار مشاهده نمایید.
اما شاید عمده ترین کاربرد از مدل های دستی انواع سمپاش دستی ۲۰ لیتری باشد.

باغداران و افرادی که می خواهند در تعداد چند درخت با ارتفاع پاشش ۳ الی ۴ متر سم پاشی داشته باشند، این مدل ها را می خرند.
خرید سمپاش دستی به همین دلیل برای فروشگاه ها در اولویت اصلی قرار دارد.
این در حالی است که برای آن مارک ها و مدل های مختلفی در بازار وجود دارد.

سم پاش های ایرانی و چینی و حتی ایتالیایی را می توانید زیاد در بازار مشاهده کنید.
در مورد مشخصات فنی این مدل ها باید بگوییم که سم پاش دستی هندلی دارد که با چند بار زدن آن پمپ آماده کار می شود.

شاید در حدود دو دقیقه بتوانید بدون زدن هندل سمپاشی کنید، ولی باز باید چند بار هندل زدن را تکرار کنید تا پمپ پر شود.
برای همین به دلیل این که کمی انرژی بر است، زیاد برای سمپاشی های زیاد کارایی ندارد.

خرید سمپاش دستی به صورت تکی در انواع ایرانی با قیمت حدود پانصد هزار تومان و انواع چینی بیش از ۶۰۰ هزار تومان است. این مدل ها در سال های گذشته بسیار ارزان تر از این ها بودند.

انواع سمپاش باغی

قیمت سمپاش شارژی خوب

اما شاید بر خلاف خرید سمپاش که دستی هستند،مدل های شارژی دوکاره بیشتر متقاضی داشته باشند.
سمپاش شارژی دستی به دلیل کاربری ساده تر در حالت شارژی می تواند برای باغ و مزرعه کارایی بهتری داشته باشد.

برای همین بسیاری از همکاران ادوات فروش مدل ها و مارک های مختلفی از این دستگاه را عرضه می کنند و فروش و سود خوبی هم از آن دارند.
قیمت سمپاش شارژی خوب اکنون در سال ۱۴۰۲ به حدود ۱ میلیون ۶۰۰ هزار تومان برای همکاران توزیع و پخش رسیده و قطعاً برای مصرف کنندگان بیش از دو میلیون تومان است.

برای همین شاید قطعات یدکی مثل پمپ سمپاش، شارژر و یا باتری برای این نوع ابزار بیشتر از گذشته متقاضی پیدا کند. هرچند قطعات هم افزایش قیمت زیادی پیدا کرده اند.
به هر حال در خرید سمپاش دستی و یا سمپاش شارژی کیفیت را بیش از قیمت در نظر بگیرید. اما پیش از همه این ها در نظر داشته باشید که بررسی کنید کدام مدل بیشتر به کارتان می آید و تا مدتی از خرید سم پاش معاف هستید.

سمپاش شارژی دوکاره رونیکس یکی از برند های چینی که در ایران هم تولید دارد. اما این برند در ابزار صنعتی و کشاورزی متنوع عمل کرده و بازار پسندی خوبی نشان داده است. این مدل سم پاش دارای وزنی حدود ۵.۷ کیلوگرم و دارای باتری ۱۲ ولت و ۸ آمپری است. بدنه سفید رنگ دارد و میزان پاشش در حالت افقی ۷ متر و عمودی ۳ متر است.

البته برند های چینی معروف دیگر هم در نوع سمپاش شارژی در بازار هست که مثل اکتیو و یا کنزاکس قیمت بالاتر از سایر مارک های چینی دارند. ولی باید بدانید این مدل ها کیفیت بالایی دارند و شاید برای افراد حرفه ای ارزش هزینه کردن هم داشته باشند.

خرید سمپاش دستی در مدل هایی که شارژی نیست هم از این برند ها با قیمت بیشتر از مدل های دیگر است. به گونه ای که خرید سمپاش دستی ایرانی با قیمتی حدود ۴۰۰ هزار تومان در تعداد عمده میسر است. اما خارجی های چینی قیمت بالاتری دارند. مارک های اکتیو،  رونیکس و کنزاکس یا حتی برندی مثل اپوکا بسیار گران تر از این هستند.

 

 

سمپاش شارژی دستی

 

خرید سمپاش دستی با قیمت روز

خب برای این که بتوانید خرید سمپاش دستی را با قیمت روز انجام دهید باید بتوانید وارد کنندگان و یا تولیدی ها را پیدا کنید. البته اگر تعداد بالا سفارش دارید، این کار مقرون به صرفه ترین حالت است، با این وجود برای تعداد بیش از ۱ عدد برای فروشگاه خود می توانید از توزیع کنندگانی که با واردکننده یا تولیدی ها مستقیم در ارتباط هستند، خرید کنید.این گونه قیمت بهتری خواهید داشت و حاشیه سودتان بالاتر است. قیمت سمپاش دستی هم مدت ها است که به قیمت روز شده است. وارداتی ها مستقیم با قیمت ارز قیمتشان تغییر می کند. تولیدات داخل هم هر چند غیر مستقیم قیمت دلار بر روی آن ها اثر دارد، ولی تغییرات نسبی دارند.

شاید اغلب سمپاش ۲۰ لیتری و ۲ لیتری دستی و تا حدود ۸ لیتری ها فروش داشته باشند. اما سمپاش ۳ لیتری و یا ۵ لیتری هم برای کارهای محدود خانگی یا در ویلا و یا باغ برای موردی سمپاشی کردن مشتری دارد.

قیمت تلمبه سمپاش هم در خریید تعداد فرق دارد. مثلاً مدل های ایرانی اکثرا زیر ۶۰۰ هزار تومان عرضه می شوند. انواع وارداتی بیش از ۱ میلیون تومان قیمت دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + چهار =