خرید سمپاش فرغونی دست دوم در تهران

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید سمپاش فرغونی دست دوم در تهران
373

خرید سمپاش فرغونی دست دوم در تهران و اصفهان این روز ها چگونه است؟ آیا امکان خرید مدل های با کارایی بالا و قیمت مناسب فراهم می باشد؟
سمپاشی کردن شاید در کل سال ممکن باشد. ولی به گفته افراد متخصص در امر کشاورزی و باغداری در زمستان بیشترین اهمیت را دارا است. اما نکاتی را هم باید رعایت کرد تا این سمپاشی با حداکثر راندمان برای مبارزه با آفات و حفظ سلامت باغدار و طول عمر دستگاه همراه باشد.

  1. اول از همه و پیش از سمپاشی کردن کار هرس را انجام دهید.
  2. بهترین گزینه برای انجام سمپاشی استفاده از انواع سمپاش موتوری است.
  3.  پس از آن که سماشی به پایان رسید، باید مخزن دستگاه سمپاش را کاملاً تمیز کرده و شستشو دهید.
  4.  کاربری که سمپاشی کرده است، بهتر است برای کاهش خطرات ناشی از این امر در پایان کار یک لیوان شیر مصرف کند.
  5. از سموم با تاریخ مصرف مناسب استفاده کنید.

اما همان طور که اشاره شد، دستگاه سمپاش برای بهتر شدن بازده کار اهمیت بالایی دارد. در نتیجه خرید سمپاش اهمیت بالایی خواهد داشت.

خرید سمپاش فرغونی و یا موتوری

انواع سمپاش های موتوری در بازار وجود دارد. نمونه های فرغونی سمپاش ها از ۵۰ لیتر به بالا ظرفیت دارند و کار را برای باغداران با زمین های بزرگ ساده می کنند.
اما خرید سمپاش فرغونی با توجه به قیمت آن می تواند در انواع دست دوم باشد.
در مدل های دست دوم سمپاش فرغونی چه ایرانی و چه انواع وارداتی، داشتن متراژ مناسب شیلنگ، نازل و لانس سالم و البته در دسترس در بازار برای تعویض مهم خواهد بود.
خرید سمپاش فرغونی نو خارجی را هم می توان از نمایندگی فروش انواع سمپاش با خدمات و گارانتی معتبر داشت.

در هر دو نوع سمپاش فرغونی و موتوری پشتی معمولاً موتور نیاز به روغن و بنزین دارد. در مدل های لانسی پشتی روغن و بنزین می تواند ترکیب شود،که این مدل ها ارزان تر از انواعی هستند روغن و بنزین باک جداگانه دارند.

میزان پاشش سمپاش موتوی لانسی از انواع فرغونی و زنبه ای کمتر است. زیرا قدرت موتور در سم پاش زنبه ای و فرغونی حداقل ۶.۵ اسب است. در انواع پشتی کوله ای قدرت موتور بسیار کمتر می باشد.

همچنین چون مخزن کوچک است .برای سم پاشی باغات بزرگ نیاز به سمپاش های با مخزن بزرگ تر و البته طول پاشش بیشتر داریم.

سمپاش بنزینی 100 لیتری

قیمت سمپاش فرغونی  نو و دست دوم

فرض کنیم تصمیم خود را برای خرید سمپاش آن هم از نوع فرغونی گرفته اید. آیا می دانید، رنج قیمت این نوع از سمپاش باغی در سال ۱۴۰۱ چقدر شده است. بسیاری از قیمت هایی که در بازار ادوات کشاورزی برای خرید می بینید اکنون بیش از ۶.۵ میلیون تومان برای همکاران عزیز است. شاسی و مخزن و چرخ های  این نوع می تواند خودش بیش از ۲ میلیون تومان اختلاف قیمت ایجاد کند. همچنین سایر قطعات مثل پمپ ، موتور و لانس و شیلنگ هم دارای قیمت و مشخصات متفاوت است.

 

اما شاید یک مارک نسبتاً خوب اکنون بیش از ۸ میلیون تومان قیمت داشته باشد که بسیاری از کشاورزان را از خرید منصرف می کند. اما خب یک موضوع مهم این است که خرید دست دوم از چنین ادواتی هم بسته به مشخصات موتور، پمپ باید باشد. زیرا این قطعات مثل موتور ماشین باید سالم باشند تا دستگاه برای شما خوب کار کند. در نتیحه برای خرید دست دوم بسیار محتاط باشید.

در ادوات کشاورزی آرتان فقط محصولات نو به فروش می رسد و به دلیل خرید بدون واسطه قیمت ها بسیار بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هشت =