خرید سمپاش کوچک عمده

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید سمپاش کوچک عمده
21

خرید سمپاش کوچک عمده شامل خرید انواع دو لیتری در کارتن های ۲۰ عددی و نیز انواع ۵ و ۸ لیتری در کارتن هایی ۶ عددی است. تعداد کارتن های بیشتر شامل دریافت قیمت مناسب تر خواهد بود.

 

سمپاش کوچک همان طور که می دانید سمپاش ها و یا آبپاش هایی است که وزن و حجم زیادی ندارد.حداکثر ۲۰ لیتری هستند.

برای کارهای حرفه ای مناسب نیستند. و در عین حال طول پاشش و پوشش کمی دارا است. این نوع سمپاش ها را در باغ نمی توان استفاده کرد. اما در خانه و یا ویلا و یا اداره برای درخچه ها و درختان کوتاه و گیاهان گلدانی کارایی دارند. برای همین اغلب این مدل ها را در گل فروشی ها و نیز گلخانه ها می توان مشاهده نمود.

سمپاش کوچک برای ضد عفونی، پاشیدن اسپری رنگ و یا حتی گلاب و در آشپرخانه ها کارایی هایی دارد. برای همین اگر فروشگاه ابزار و ادوات دارید و یا حتی ابزارآلات صنعتی و ساختمانی یک و یا دو مدل حداقل از این نوع ادوات به کار شما در داشتن فروش بیشتر و مشتری بیشتر کمک می کند.

انواع موجود در بازار مدل های وارداتی چینی و تولید داخل هستند که اتفاقاً کیفیت های خوب و متوسط و بالا در بین آن ها مشاهده می شود.

علاوه بر این آرایشگران هم مدل های یک لیتری و نیم لیتری اش را استفاده می کنند. این ها در کارتن های ۴۰ و ۷۰ عددی هستند.

تولید سمپاش دستی

قیمت سم پاش دستی به روز

هم برای مصرف کنندگان و هم فروشندگان قیمت خرید کالاهایی که نیاز دارند اهمیت دارد. تقریباً اغلب فروشندگان حرفه ای می دانند که از هر دستگاهی و کالایی باید حداقل ۳ مدل داشته باشند. نوع با قیمت اقتصادی، نوع مرغوب و نوعی که قیمت متوسط و کارایی خوبی دارد.

برای همین قیمت ها اغلب از ارزان تا گران می تواند باشد. پس مشتری ها با هر نوع دیدگاه و برخوردی را می توان راضی نگه داشت.

در خرید سمپاش کوچک در مدل های ۲ لیتری قیمت برای همکاران حداقل ۱۰۰ هزار تومان، برای برخی مدل های ساده تولید داخل است. انواع چینی تا ۳۵۰ هزار تومان و انواع با کیفیت اروپایی گاهاً تا ۵۰۰ هزار تومان هم هستند.

مدل های ۵ و ۸ لیتری چینی در بازار ۴۸۰ الی ۵۲۰ هزار تومان هستند. و خب به دلیل این که قیمت شان نسبت به حجم مخزنی که دارند تعادل چندانی ندارد اغلب به جای خرید این ظرفیت ها تصمیم می گیرند مدل های ۲۰ لیتری را خریداری کنند که دستی هستند.

قیمت سم پاش دستی برای مدل های حرفه ای استیل و یا مالزیایی هم گران و بیش از ۴ میلیون تومان است.

سمپاش 2 لیتری شفاف

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =