خرید قیچی باغبانی فلکو به صورت مستقیم

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید قیچی باغبانی فلکو به صورت مستقیم
379

خرید قیچی باغبانی فلکو به صورت مستقیم از طریق سایت ها و مراکز معتبر در صورت موجودی ممکن است. این مارک سوئیسی به دلیل کیفیتش توانسته نظر اغلب کشاورزان و باغداران حرفه ای را به خود جلب کند.

خرید مستقیم یکی از دغدغه هایی است که حتی برای مصرف کننده ها هم مهم می باشد. شاید دلیل اول این موضوع این است که می خواهند خرید مستقیم از برند های اصل و مد نظرشان برای ابزار مختلف داشته باشند، این است که قیمت های مناسب تری را پیدا می کنند. زیرا واسط کمتری در بین خواهد بود.
خرید نمونه اصل هم دقیقاً عامل دیگری برای جستجوی مراکز فروش مستقیم برند های معروف می باشد.
اما در مورد ابزارآلات باغبانی مانند قیچی باغبانی فلکو چه می دانید؟ چرا یکی از اولویت های اغلب کشاورزان و باغداران این برند است؟

شاید زمانی که کار ها زیاد و حرفه ای باشد، کشاورزان و هرس کاران به سراغ ابزار و ادوات منحصر به فرد بروند. اما آنچه مهم است این است که مثلاً برای تهیه قیچی باغبانی مدلی را خریداری کنید که بهترین گزینه برای شما از نظر کارایی و کیفیت باشد.

قیچی باغبانی فلکو واردات رسمی ندارد. از طرفی قیمتش هم در سال ۱۴۰۱ نزدیک به ۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومان برای خرید عمده بوده است. در نتیجه طبیعی است که مشتری خاص خود را داشته باشد.البته با وارات رسمی هم داشت،قیمت قیچی باغبانی از برند های معروف جهان مثل باهکو و فیلکو در ایران نمی توانست ارزان باشد.

انواع قیچی فلکو

خرید قیچی باغبانی فلکو ارزان

خرید قیچی باغبانی فلکو به شکل مستقیم می تواند با قیمت تخفیفی و ارزان تر انجام شود. همچنین امکان دریافت و خرید مدل های مختلف از این برند را که در بخش بعدی معرفی می کنیم به وجود می آورد.
اما با توجه به برند بودن و البته اروپایی بودن قیچی باغبانی فلکو باید بگوییم که زیاد نباید قیمت های ارزان را از این گونه مارک ها انتظار داشت. حتی وقتی خرید مستقیم باشد.
شاید اولویتی که باعث شده تا قیچی باغبانی فلکو در گزینه های انتخابی کشاورزان و افراد حرفه ای باشد، این است که به دلایل کیفی طول عمر آن زیاد بوده و کاملاً متناسب با نیاز کاربر طراحی و تولید شده است.
در نتیجه خرید یک ابزار خوب و با دوام را با وجود قیمت بالاتر ترجیح می دهند.

در عین حال به دلیل کیفیتی که این برند دارد، بسیاری از برند های چینی، تایوانی و حتی اروپایی مدل های طرح این مارک را روانه بازار کرده اند. زیرا مشتری پسندی و رضایت در عملکرد را دیده اند. فیلکو ۲ و ۱۱ گزینه هایی هستند که بسیاری از افراد سراغ آن می روند. گزینه های پر فروش در هر مارکی حتی غیر از خود فیلکو این مدل می باشد.

خرید قیچی فلکو

انواع مدل قیچی باغبانی فلکو سوئیس

انواع مدل قیچی باغبانی فلکو سوئیس شامل مدل های زیر می باشد.

  • قیچی باغبانی فلکو ۷ ساخت سوئیس – felco 7: این مدل دسته چرخشی داشته که متناسب با حرکت دست حرکت می کند. فنر حلزونی این مدل از جنس استیل می باشد.
  • قیچی باغبانی فلکو ۵ اصل سوئیس: این مدل با داشتن قابلیت اهرم قفل و نیز قفل حلزونی تولید شده است.
  • قیچی باغبانی فلکو ۸ ساخت سوئیس – felco 8
  • قیچی باغبانی فلکو ۱۱ ساخت سوئیس – felco 11 : که دارای امکان تعویض تیغه است.
  • قیچی باغبانی فلکو ۲ سوئیس

یکی از مشخصه هایی که برای خرید قیچی باغبانی فلکو مطرح می باشد، دسته فایبرگلاس با پوشش پلاستیک خواهد بود که دارای آبکاری Anodize می باشد. این مشخصه سبب سبکی، استحکام در فصول مختلف و البته عدم لیز خوردن در دست کاربر می شود.

البته لازم است بدانید که فیلکو تنها قیچی تولید نمی کند. اره باغبانی، چاقوی پیوند و البته حتی سمپاش هم در این شرکت با بهترین کیفیت و البته قیمت باورنکردنی در احال تولید می باشد. بیشتر مدل های قیچی و اره و چاقو در ایران توزیع  کم و بیش خوبی دارند. اما ادوات و ابزار دیگر این برند هنوز در ایران نتوانسته بازار خود را پیدا کند. چون مولفه قیمت لاکچری اهمیت زیادی دارد.

قیچی باغبانی سوئیسی

قیمت قیچی باغبانی سوئیسی در بازار

همان طور که می دانید برخی ابزار و ادوات برخلاف ظاهر ساده و نه چندان پیچیده در بازار دارای قیمت بالایی هستند مثلاً همین قیچی باغبانی که اغلب خانه ها و فروشگاه ها مدل هایی از آن را دارند، در نظر بگیرد. در هر صورت قرار است قطعه ای چوبی تازه و یا خشک را برش بزنند . اما فرق بین یک قیچی چینی مارک متفرقه با یک مارک سوئیسی چیست؟

قطعاً آن چه تفاوت قیمت در کالا ها را مشخص می کند، کیفیت و برند است. یک قیچی چینی را با یک مارک اروپایی کنار هم بگذارید، خودتان متوجه اصل قضیه می شوید. اما نکته اصلی این است که اصلاً نیاز نیست شما حتماً یک برند گران بخرید.  اغلب افرادی که سراغ این محصولات می روند، به صورت حرفه ای کارشان باغبانی و کشاورزی است. در نتیجه خرید ابزار و ادوات بی کیفیت ارزان  بیشتر برای آن ها هزینه دارد. قیمت قیچی باغبانی مارک سوئیسی از ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان آغاز می شود. البته مدل های خاص مثل فلکو ۱۶۰L را می توان حدود ۱.۵ میلیون تومان خریداری نمود. آذر ۱۴۰۱

با این وجود کاملاً بر اساس قیمت دلار و ارز دارای قیمت نوسانی است.شاید دلیل اصلی قیمت بالایش هم واردات با قیمت ارز آزاد و غیر دولتی است.چون به نظر می رسد در کشور توانایی تولید ابزار باکیفیت را داریم و نیاز به واردات وجود ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 20 =