خرید کلی سمپاش برقی فرغونی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید کلی سمپاش برقی فرغونی
181

خرید کلی سمپاش برقی فرغونی از بازرگانی ها و تولید های بزرگ ممکن است که در بخش های مختلف می توانند با دادن تخفیف به فروشگاه ها و همکاران توزیع و پخش کمک کنند.

خب همان گونه که می دانید در هر فروشگاهی که بروید، انواع و اقسام سمپاش فرغونی و زنبه ای وجود دارد. سمپاش برقی فرغونی هم یکی از مدل هایی است که البته بسیار کمتر از انواع بنزینی توزیع می شود. معمولاً نمونه های برقی زنبه ای و فرغونی فقط بر اساس سفارش مشتریان توزیع می شود.
سمپاش برقی فرغونی یکی از سمپاش هایی است که شاید افراد خاص به دلیل دسترسی آسان به برق در مزرعه و یا باغ خود خواهان آن باشند.
در مورد خرید کلی این نوع ادوات کشاورزی بهتر است که شما قطعات را جداگانه خریداری کنید.

سپس با خرید کلیه قطعات در کیفیت های پر فروش و متنوع به دلخواه مشتری برای مونتاژ اقدام نمایید.
شاسی و مخزن سمپاش فرغونی هم مانند سمپاش زنبه ای در ایران تولید دارد. که البته قیمت خوبی را دارا است.

الکتروموتور سمپاش برقی فرغونی و یا نمونه های زنبه ای ۳ اسب بخار است. البته با موتوژن تبریز بهترین کیفیت را از این مدل ها می توانید دریافت کنید.
فروش سمپاش های موتوری با توجه به دلخواه مشتری معمولاً با قیمت های مختلف انجام می شود که در نمایندگی ها این قیمت ها مناسب تر خواهد بود.

سمپاش فرغونی

نمایندگی فروش سمپاش برقی

نمایندگی فروش سمپاش برقی می تواند تنوع مدل و مارک هایی را داشته باشد. البته اصل داشتن نمایندگی به دلیل این است که یک مارک را انحصاری و با بهترین قیمت بتواند از تولیدی یا واردکننده داشته باشد.

مثلاً سمپاش برقی فرغونی و یا زنبه ای و یا انواع پرتابل، یا شارژی دو کاره و یا نمونه هایی که فقط شارژی هستند، از برند های مختلف در بازار وجود دارند که اغلب چینی هستند.

حتی شرکتی مثل شاخص هم با قطعات چینی این نوع را تولید و توزیع می کند.
نمایندگی ها همچنین می توانند خدمات پس از فروش بدهند.

در عین حال برای خرید قطعات یدکی می توانند کمک کنند تا بهترین قطعات را برای تعویض یا تعمیر داشته باشید. با این حال برند های دارای نمایندگی قیمت بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارند که به دلیل خدمات و برند شان می باشد. این امر همچنین به خاطر داشتن کیفیت بهتر هم هست. زیرا اگر کیفیت ضعیف باشد، داشتن نمایندگی چیزی جز دردسر نیست. در ادوات کشاورزی آرتان برای مصرف کنندگان مشاوره خرید داریم تا با توجه به بودجه شان و کاربری که می خواهند بهترین مدل ها معرفی شود.

برای همکاران هم تخفیفات خوبی در نظر گرفته شده است. تا خرید با تعداد بالا را داشته باشند.

سمپاش برقی فرغونی

 

قیمت سمپاش فرغونی برقی در بازار

از جمله مواردی که شما را در تصمیم به خرید برای کالا ها راغب یا منصرف می کند، قیمت هایی است که دارند. گاهی به به دلیل برخی هزینه ها یا برخی امکانات می خواهید کالایی با ویژگی های خاص را خریداری کنید.

برای همین سراغ فروشگاه ها و یا نمایندگی هایی که این محصولات را عرضه می کنند می روید. قیمت ها اگر با شرایط شما و بودجه تان مناسب باشد تصمیم خود را عملی می کنید. گاهی کلاً منصرف می شوید.

گاهی هم نمونه مشابه متناسب با بودجه تان را می خرید. قیمت سمپاش فرغونی برقی اکنون در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۵میلیون تومان است. شاید به دلیل صدای کم و دسترسی به برق در باغ و مزرعه این مدل را بخواهید. اما بد نیست بدانید یا ۲ الی ۳ میلیون ارزان تر می توانید مدل های بنزینی را خریداری کنید . این سمپاش های موتوری بنزینی همه جا قابلیت استفاده دارند.

البته قیمت سمپاش فرغونی برقی با لانس و شیلنگ های مختلف می تواند متغییر باشد. برای همین مشخصات فنی و این که چه قطعاتی را بر روی دستگاه نصب کرده اند در قیمت تأثیر دارد. خرید همکار و تعداد نیز می تواند در قیمت بهتر اثر بگذارد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 6 =