خرید کولتیواتور ویما از نمایندگی تیلر ویما

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید کولتیواتور ویما از نمایندگی تیلر ویما
27

خرید کولتیواتور ویما از نمایندگی تیلر ویما با ارسال به سراسر کشور ممکن خواهد بود. این در حالی است که برای اطلاع از قیمت های روز هم این مراکز می تواند مرجع اصلی در خرید شما باشند.

یکی از برند هایی که در بین انواع تیلر کشاورزی در بازار خوش فروش می باشد، را می توان ویما نامید. لوازم یدکی تیلر ویما هم در دسترس است و در نتیجه اگر نیاز به تعمیر یا سرویس پیدا کردید، خواهید توانست به سراغ نمایندگی یا تعمیر گاه های مجاز کشور بروید و آن را تعمیر نمایید. دسترسی به قطعات در هر زمان و هر جایی از کشور نکته مهمی است که در خرید برند های مختلف از کالاهای مختلف موتوری و برقی باید در نظر داشته باشید.

یکی از فعال ترین نمایندگی های مارک ویما ، نمایندگی تیلر ویما در مشهد است. البته این شهر دارای مراکز قوی در حوزه صنعت می باشد.

خب قیمت انواع تیلر ویما چدر است؟ آیا می توانید مدل مناسب خود را به تنها انتخاب کنید؟

برای خرید تیلر کاما باید بدانید که این برند هم مانند اکثر مارک های موجود در بازار چینی است. اما خب کیفیت خوب و بازار پسندی در بین کشاورزان دارد. همچنین مدل های دیزلی و بنزینی دارد. در نتیجه به سادگی می توانید متناسب با نیازتان خرید کنید.

تیلر بنزینی ویما

قیمت انواع تیلر ویما در بازار

لازم است بدانید که در نمایندگی تیلر ویما این برند در انواع تسمه ای و گیربکسی قابل عرضه می باشد. این مارک تا ۱۲ اسب دیزلی دارد. در نتیجه جای نگرانی برای خرید کولیتواتور ویما نیست.

قیمت تیلر ویما ۵ اسب، ۲۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می باشد.

تیلر ویما ۷ اسب بنزیین را می توانید با قیمت ۱۷ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان خریداری کنید.

قیمت تیلر ۱۰ اسب ویما هم ۳۶.۵ میلیون تومان است.

خب این قیمت ها قطعاً به روز می باشد. البته این نرخ هایی است که در آبان ۱۴۰۲ داریم. شاید با توجه به شواهد و قرائنی که داریم و با افزایش قیمت دلار و یا شروع فصل فروش این ادوات موتوری، قیمت ها چند میلیون تومانی بالاتر رود. در سال گذشته که با روند هیجانی دلار از ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان قیمت این دستگاه ها هم گاهاً تا ۲ برابر بیشتر شد.

البته می توانید در برخی مراکز معتبر این مارک را با شرایط اقساطی هم بخرید. برای همین تا زمان را از دست نداده اید، بهتر است خرید تیلر را به تعویق نیندازید.

تیلر های دیزلی برای زمین های سفت و مساحت های بزرگ و متوسط و تیلر های بنزینی برای باغ های با مساحت کم و خاک نرم بیشترین میزان کارایی را دارند. اما قدرت موتور، وزن و ابعاد دستگاه هم گزینه ای است که باید متناسب با متراژ، شرایط جسمی تان بررسی کنید.

 

تیلر ویما دیزلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 2 =