خرید کولتیواتور ویما با شرایط اقساطی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

خرید کولتیواتور ویما با شرایط اقساطی
39

خرید کولتیواتور ویما با شرایط اقساطی  بسیار مقرون به صرفه خواهد بود، وقتی امکان خرید نقدی را نداشته باشید. اما شرایط اقساطی گاهی هم  چالش های خود را دارد.

یکی از شرایطی که گاهی باعث می شود بازار دچار رکود شود کمبود نقدینگی در دست جامعه است. البته در ایران این موضوع گاهی بیشتر به چشم می آید و همین باعث می شود تا اغلب کسب و کار ها با رکود و کمبود مشتری مواجه باشند. برای همین دنبال ایجاد تسهیل در پرداخت ها می روند. البته آن هایی که کسب و کارشان برایشان مهم تر است همیشه راه کارهایی را خواهند یافت.

فروش اقساطی یکی از کاربرد های مهمی است که اساساً برای خرید لوازم و ماشین آلات با مبالغ بالا می توان در نظر گرفت. کولتیواتور با شرایط ویژه و قسطی می تواند فشار مالی را بر شما کم کند.

اما چالش هایی مانند داشتن دسته چک صیادی و معتبر یا ریسک این که بتوانید چک ها را پاس کنید هم دارید. همچنین گاهاً قیمت اصلی با چکی فرق دارد. در نتیجه ممکن است گران تر بخرید. در هر صورت در بازه هایی از سال مثل تابستان که قیمت تیلر باغی ثابت می ماند نیاز است تا شما دنبال خرید آن باشید و حتی کمی هم گران و قسطی بخرید باز هم مقرون به صرفه تر از خرید در پائیز و زمستان است. زیرا در ۶ ماه دوم قیمت ها افزایش خواهد داشت.

تیلر ویما دیزلی

قیمت انواع تیلر ویما در بازار

خرید کولتیواتور ویما در ادوات کشاورزری آرتان می تواند با ارسال به سراسر کشور در زمانی کوتاه و با کمترین واسطه باشد. به گونه ای که وقتی خرید می کنید با احتساب هزینه کرایه باز هم قیمت مناسب تری از فروشگاه های شهرتان خواهید داشت.

قیمت کولتیواتور ویما در انواع مختلف به شرح زیر است. اما قطعاً قابلیت تغییر دارد  و تعداد خرید هم در قیمت اثر گذار است.

تیلر ۱۲ اسب دیزلی ۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۱۰ اسب ۳۶میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۷.۵ اسب قیمت ۳۳ میلیون

ویما بنزینی ۱۸ میلیون تومان

قیمت انواع تیلر ویما در نمایندگی این مارک در شهر های مختلف معمولاً به روز تر است. اما خب فروشگاه هایی که تعداد خرید بالا و نقد دارند می توانند قیمت های بهتری را داشته باشند . در بازار هم به خوبی با رقبا در داشتن قیمت منصفانه رقبات کنند.

خرید کولتیواتور ویما و نیز سایر تیلر هایی که در ایران در دسترس است با توجه به تنوع مدل می تواند شامل رعایت برخی شرایط باشد تا شما کمتر ضرر کنید. چه در میزان کاربری و کیفیت عملکرد و چه در قیمتی که خریده اید.

تیلر بنزینی ویما

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 16 =