فروشگاه انواع سمپاش فرغونی ۱۲۰ لیتری

artancompay1

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروشگاه انواع سمپاش فرغونی ۱۲۰ لیتری
288

فروشگاه انواع سمپاش فرغونی ۱۲۰ لیتری، ۵۰ لیتری و ظرفیت های بالا با توجه به وسعت کاری شما مدل های مختلف را پیشنهاد می دهد. این دستگاه هم در ایران تولید می شود و هم واردات دارد.
اصل استفاده از سمپاش بیشتر به دلیل این است که می خواهند، با آفات مبارزه کنند.

در حقیقت یکی از کارهایی که دستگاه سمپاش انجام می دهد، همین کار است. اما به کمک سمپاش می توان انواع محلول ها را هم به گیاهان پاشید که البته باید در این موارد از سمپاش هایی استفاده شود که پاشش یکنواخت و در اندازه قطرات مناسب داشته باشند.

سمپاش برای از بین بردن موریانه ها و حشرات موذی هم استفاده می شود. اما انواع سمپاش فرغونی عموماً در انواع زراغی و باغی هستند.
در کلیه انواع سمپاش ها مخزن را از جنس PP یا همان پلی پروپیلن می سازند که هم در مقابل نور خورشید مقاوم باشد و هم این که وزن آن کم باشد. این آلیاژ در مقابل خوردگی هم مقاومت لازم را دارا است.
سوپاپ اطمینان و نیز طراحی ارگونومی از مشخصات عمومی انواع سمپاش می باشد.

سمپاش بنزینی 100 لیتری

انواع سمپاش فرغونی موجود در بازار

در بین انواع سمپاش باغی می توان انواع سمپاش فرغونی را معرفی کرد که خوشبختانه در دسته انواع موتوری قرار می گیرند.
در حقیقت انواع سمپاش فرغونی در ظرفیت با هم فرق دارند، که شامل ظرفیت های زیر در بازار می شوند.

  • سمپاش فرغونی ۵۰ لیتر
  • سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتر
  • سمپاش فرغونی ۱۲۰ لیتری
  • سمپاش ۲۰۰ لیتری
  • انواع ۴۰۰ لیتری
  • و ظرفیت های بالا مثل ۱۰۰۰ لیتری

برای زمین های زراعی و باغات بزرگ بیشتر ظرفیت های بالا استفاده می شود. اما عمده فروش انواع سمپاش فرغونی مدل های ۵۰، ۱۰۰، ۱۲۰ لیتری می باشد.
سمپاش فرغونی و انواع سمپاش های موتوری را می توان علاوه بر مارک های وارداتی که عموماً چینی هستند، در داخل هم تولید کرد.
در عین حال با توجه به قابلیت تولید در داخل این دستگاه کشاورزی می تواند صادرات هم داشته باشد.

سمپاش فرغونی

قیمت سمپاش فرغونی یونیک ۱۰۰ لیتری

یکی از مهم ترین قطعاتی که در کیفیت سمپاش فرفونی و زنبه ای می تواند موثر باشد، موتور آن است. موتور  تک سمپاش که سوخت بنزینی دارد از انواع بسیار پر مصرف و کاربردی تر از مدل های با الکتروپمپ  برقی است.

موتور تک سمپاش مارک یونیک، اکسل و برند های مشابه معمولاً کیفیت مناسب و البته قیمت خوبی نسبت به سایر مارک ها دارند. زیرا برند های متنوع  در قیمت و کیفت فرق دارند. در نتیجه این نوع سمپاش ها را همان طور که میدانید با رنج قیمت وسیع می توان توزیع کرد.

اکنون در اواخر سال ۱۴۰۱ سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری با موتور یونیک نزدیک ۹ میلیون تومان قیمت دارد. این رقم سال گذشته نصف بود.

متأسفانه تغییرات قیمت دلار و روند تورمی کشور تقریباً  کلیه اجناس را با قیمت دو برابری روانه بازار کرده است. هر چند گاهاً دلار ارزان هم می شود. اما ارزانی بدون ثبات سبب می شود تا در بهترین حالت قیمت ها ثابت بمانند.

معمولاً پمپ ۴۵ بار پایه اصلی این نوع سم پاش ها است. که قیمت اغلب برند ها در این قطعه هم نزدیک ۳.۵ میلیون تومان است. در ادوات کشاورزی آرتان امکان تهیه انواع سمپاش فرغونی به دلخواه مشتری با کیفیت و قیمت خوب فراهم است و ارسال به سراسر کشور هم داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =