فروشگاه علف زن ارزان قیمت در اصفهان

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروشگاه علف زن ارزان قیمت در اصفهان
108

فروشگاه علف زن ارزان قیمت در اصفهان می تواند برند های مختلف را به شما معرفی کند که کیفیت لازم را داشته و در حین کار شما را دچار چالش خرابی زود هنگام نکند.

همان طور که می دانید دیگر با کمک ابزار دستی مثل داس به سراغ علف های هرز در باغ و یا مزرعه نمی روند.
بسیاری از افراد هستند که کارشان پیمانکاری باغ و مزرعه است. هرس کاری، شخم زنی، سم پاشی و نیز مبارزه با علف های هرز از جمله کارهایی است که در کنار تأمین نیرو برای برداشت ممکن است، انجام دهند.

علف زن دستگاهی است که قطعاً نیازشان می شود. حتی اگر خودتان در باغ کار می کنید هم باید دستگاه مناسب این کارهای باغ را تهیه کنید تا از باغ داری لذت ببرید.

علف زن می تواند در دروکردن در وسعت نه چندان زیاد هم به ما کمک کند. اگر چند هکتار گندم، جو و یا یونجه دارید، باید از دروگر یا تراکتور های بزرگ جهت این کار استفاده کنید. اما مساحت های چند هزار متری را نهایتاً با کمک علف زن می توان درو نمود.

در فروشگاه ادوات و موتور آلات کشاورزی می توان انواع برند علف زن از این دستگاه را مشاهده نمود. اما برند هایی که معتبر باشند، کیفیت بهتری دارند که خوب قیمت خرید شان گران تر است. ولی حداقل اگر قیمت شان را می پردازید، خیالتان راحت است که دائم خراب نمی شوند.

علف زن بنزینی knc

قیمت علف زن کوله پشتی و دوشی

قیمت علف زن کوله پشتی یعنی مدلی که دارای کوله است و شاسی آن که موتور رویش قرار می گیرد، بر روی کمر حمل می شود از مدل هایی که دوشی هستند، در تمامی مارک ها بالاتر است. اختلاف قیمت ها در این دو مدل در شرکت های مختلف حداقل از ۲۰۰ هزار تومان شروع می شود.

اکنون با نزدیک شدن به سال ۱۴۰۲ بسیاری از افراد می دانند که قیمت های کلیه اجناس نسبت به سال گذشته چند برابر شده است. همین دستگاه علفتراش در سال های قبل به صورت عمده برای همکاران ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان.
اکنون در همان برند های متفرقه کمتر از ۲.۵ میلیون تومان نیست.

در نظر داشته باشید که علف زن ارزان قیمت باید دارای کیفیت نسبی هم باشد.

زیرا ارزش این را ندارد که شما دائم معطل تعمیرکار باشید. در حین کار نباید زود داغ کند و البته تیغه اش هم کیفیت لازم را داشته و زود نشکند.
برند هایی که در بازار هستند، همگی چینی هستند. اما کیفیت چینی ها هم با هم فرق دارد.

مثلاً کنزاکس یا رونیکس با یک برند متفرقه در کیفیت بسیار فرق دارد. مضافاً این که تا حدودی در مورد تعمیر و خدمات پس از فروش این محصولات هم می توان گفت که برند های خاص قابل اطمینان تر هستند.
هر چند کلیه قطعات مورد نیاز علفتراش ها در بازار توزیع شده و جای نگرانی برای تعمیر نیست. اما خب قطعه اورجینال کیفیت اورجینال و بهتری دارد.

علف زن دوشی چهار زمانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =