فروش تیلر کولتیواتور ارزان

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروش تیلر کولتیواتور ارزان
17

فروش تیلر کولتیواتور ارزان در ادوات کشاورزی آرتان از برند ها و مدل های مختلف انجام می شود تا علاوه بر این که بتوانید مدل مناسب را انتخاب کنید،با هر سطح بودجه ای امکان خرید داشته باشید.

تیلر کولتیواتور ارزان شاید در بازار با آن چیزی که در ذهن دارید موجود نباشد، اما می توانید با خرید کولتیواتور از مراکز معتبر قیمت هایی را پیدا کنید که نسبت به سایر مراکز فروش مناسب تر هستند. البته یک اصل در مقایسه قیمتی باید حتماً مورد توجه قرار گیرد.

آن هم این است که در مقایسه قیمت، مشخصات فنی ،برند و مدل  یکسان را مقایسه کنید.حتی با وجود داشتن مشخصات فنی مشابه برند ها قیمت متفاوتی دارند. زیرا در قیمت گذاری هر کسی استراتژی خاص خود را دارد. اما اگر فقط قیمت کاما اورجینال ۷ اسب دیزلی را می خواهید در تمامی مراکز همین دستگاه را جویا شوید. مقایسه این مارک با همین مشخصات از برندهای دیگر مثل استیلمن کار خردمندانه ای نیست.

همچنین برای خرید ارزان باید نحوه تسویه و نیز تعداد خرید را هم در خرید همکاران در نظر گرفت.

به عنوان مثال خرید نقدی درصد تخفیف بهتری دارد.

اما خرید تکی برای مصرف کننده و همکار فرق هایی دارد.

قطعاً درصد اختلاف قیمت همکار با مصرف کننده حداقل ۱۰ درصد حتی در دستگاه هایی مانند تیلر که قیمت پایه ای بالا دارند می شود. ارزان قیمت ترین کولتیواور مدل های بنزینی با برند هایی مثل اکسل یا استیلمن است.

اما همین ها هم کمتر از ۱۸ میلیون تومان برای مصرف کننده نیستند. ( تابستان ۱۴۰۳)

قیمت کولتیواتور باغی

راهنمای خرید انواع تیلر کشاورزی

خب اگر بودجه را کنار بگذاریم، آن چه در مورد خرید دستگاه های مختلف در کاربری های متفاوت اهمیت دارد نوع کارایی و حجم کاربردی است که دارند.

در کشاورزی همان قدر که تنوع دستگاه ها زیاد است، حجم های مختلفی از کار کشاورزی هم در باغ و مزرعه وجود دارد.

برای همین انتخاب درست مدل مناسب با نوع کاربری خرید هوشمندانه ای می طلبد. که هم در هزینه های اولیه و هم هزینه های تعمیر و سرویس  به ما کمک زیادی می کند.

خرید کولتیواتور بنزینی برای زمین ها و باغ های کوچک میسر است. و پیشنهاد می شود نهایتاً اگر کولتیواتور دیزلی می خواهید ۵ اسب را بخرید. این ها برای متراژ های تا ۵۰۰۰ متر خوب جواب می دهند.

اما اگر بیش از این باغ و زمین دارید. یا علاوه بر زمین خودتان روی زمین کشاورزان منطقه هم  می خواهید کار کنید دیزلی ۷ یا ۹ اسب گزینه های بهتری هستند.

شاید انواع بزرگ ۱۲ اسب یا حتی بنزینی تا ۱۶ اسب هم پیشنهاد شود اما خب ابعاد دستگاه و وزن و همچنین بودجه را باید در نظر بگیرید.

قیمت کولتیواتور دیزلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هشت =