فروش سمپاش پشتی موتوری ایرانی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروش سمپاش پشتی موتوری ایرانی
178

فروش سمپاش پشتی موتوری ایرانی و نیز انواع وارداتی چگونه انجام میشود؟ آیا این نوع سمپاش ها کارایی خوبی دارند؟ چه برند های کیفت خوبی از خود نشان داده اند؟

شاید این روز ها دنبال این باشید که بدانید سمپاش ایرانی و یا انواع کالاهای ایرانی کدامند؟ اصلاً در بازار چه محصولاتی از صفر تا صد در ایران تولید شده اند. ممکن است مسئول خرید شرکت یا سازمانی باشید که ایرانی بودن کالا برایشان حداقل بر روی کاغذ اهمیت دارد. تا به نوعی از تولید کننده ایرانی حمایت کنند. اما باید پذیرفت که ایران اگرچه ۹ درصد از ثروت جهان را در اختیار دارد، اما دارای تولید صفر تا صد بسیاری از محصولات نیست.

شاید بگویید خب دانش و پتانسیل علمی وجود ندارد. اما در ایران دانش آموختگان و متخصصان زیادی وجود دارند که می توانند به تولید حتی اختراع محصولاتی بپردازند که کیفیت بالا و جهانی دارد.

تولید سمپاش در ایران فعلاً در انواع دستی ۱ تا ۲۰ لیتری معطوف شده است.
اما مدل های سمپاش پشتی موتوری حداقل موتور و قطعات دیگرشان وارداتی ، آن هم از چین می باشد.

سمپاش پشتی موتوری در شرکت هایی مانند شاخص و یا اگرو اراک تولید می شود، اما نکته ای که وجود دارد این است که این کارخانه ها فقط مونتاژ کارند. حتی بر روی کارتن هم ساخت ایران نوشته نمی شود.

سمپاش لانسی گرین ایکس

قیمت سمپاش پشتی موتوری هوندا

خب در حالت کلی ما دو مدل سمپاش پشتی موتوری داریم.
یک نوع سمپاش های دو زمانه هستند که دارای قیمت مناسب تری هستند.

روغن و بنزین با هم مخلوط می شود و البته کمی سر و صدا و دود زایی مانند هر موتور دو زمانه ای دارند.
مدل های چهار زمانه یا هوندایی که روغن و بنزین جدا ست.

انواع چهار زمانه کمتر خراب می شوند.
شاید دلیل اصلی هم همین جدا بودن روغن و بنزین باشد.
در عین حال صدا و دود زایی کمتری دارند. اما قیمت سمپاش پشتی موتوری از برند هوندا حدود از ۵۰۰ هزار تومان بیشتر از انواع دو زمانه است.
انواع مدل سمپاش، از نوع موتوری هوندا هم چینی هستند. البته طرح هوندا هستند.

نمونه های تایلندی و یا کره ای از این نوع ادوات در بازار یافت نمی شود. شاید علف زن چهار زمانه هوندا تایلند بیابید، اما انواع سمپاش را خیر.
قیمت سمپاش پشتی موتوری در خرید تعداد با مصرف کننده حداقل ۱۵ درصد اختلاف دارد.

در صورتی که واردات با دلار ۳۶ هزار تومان آبان ماه ۱۴۰۱ را در نظر بگیریم کل قیمت ها باید افزایش پیدا کنند.
همچنین با احتساب افزایش قیمت بنزین به صورت احتمالی، اگر خرید کالایی را در نظر دارید بد نیست زودتر اقدام کنید.

سمپاش پشتی

 

قیمت موتور سمپاش بنزینی عمده

همان طور که در بخش قبلی هم اشاره شد سمپاش پشتی موتوری دارای قیمتی بیش از ۴.۵ میلیون تومان برای مصرف کننده می باشد. اما این در حالی است که برای سمپاش موتوری بنزینی زنبه ای و یا فرغونی موتور گاهاً خودش به تنهایی قیمتی بیش از ۴ میلیون تومان دارد. موتور سمپاش های بنزینی می تواند ساده و یا گیربکسی باشد.

برای همین، قیمت همین قطعه از این سم پاش ها می تواند برای مصرف کننده از ۴ تا ۶ میلیون تومان باشد. خب انواع زنبه ای و فرغونی قطعات دیگر هم لازم  دارند. شیلنگ کره ای حلقه ای ۲.۵ میلیون تومان تا شیلنگ های چینی ۱ میلیون تومانی.

لانس های ۹۰ سانتی ۱۵۰ هزار تومانی تا لانس های جویباری ۱.۵ میلیون تومانی. و پمپ های ۴۵ بار چینی که اغلب حدود ۳ الی ۳.۵ میلیون تومان هستند.قیمت این سم پاش ها به بیش از ۱۰ میلیون تومان در ارزان ترین حالت ممکن می رسد. در سال ۱۴۰۲ بسیاری از اجناس قیمت های افزایشی پیدا کردند که بخشی به دلیل دلار ۵۲ هزار تومانی است.

البته خب این ها نرخ هایی است که برای مصرف کننده اعلام می شود. قطعاً خریداران عمده حاشیه سودشان از مبلغ فوق کم می شود. در خرید نقدی هم درصد های عالی خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =