فروش سمپاش چرخدار به صورت عمده

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروش سمپاش چرخدار به صورت عمده
185

فروش سمپاش چرخدار به صورت عمده میتواند برای همکارانی که توزیع نهاده های کشاورزی و نیز ادوات دارند، قیمت های مناسبی را به همراه داشته باشد.
در این قسمت ابتدا به بررسی این موضوع می پردازیم که سمپاش چرخدار چه مدل هایی دارد.

یکی از چالش های مهم در باغبانی و کشاورزی موضوع حمل و جا به جای انواع ادوات کشاورزی است. برای این که بتوانند به راحتی در باغ و حتی از خانه به مزرعه کالا و ادوات مد نظر را حمل کنند، گزینه اصلی در خرید و انتخاب چرخدار بودن می شود.

سمپاش از ادواتی است که بیشترین میزان کاربری را در ادوات کشاورزی دارد. زیرا در اکثر فصول نیاز به محلول پاشی دارید.
در نتیجه مدل های مختلف در بازار هست. در مورد سمپاش چرخدار باید مدل های زیر را معرفی کرد.
سمپاش فرغونی
سمپاش زنبه ای
سمپاش شارژی که البته دارای انواع مختلف چرخدار است. اما گاری حمل سمپاش ۲۰ لیتری هم اخیراً روانه بازار شده است که انواع دستی و شارژی را می توانید با آن مثل ساک های دستی چرخدار جا به جا کنید.
خب هر یک از این مدل ها دارای قیمت و کاربری خاصی است که در ادامه برای سمپاش چرخدار فرغونی توضیحات تکمیلی را خواهیم داد.

سمپاش چرخدار شارژی

قیمت سمپاش فرغونی چهار چرخ و دو چرخ

قیمت سمپاش مثل قیمت هر کالایی ممکن است متفاوت باشد. از آن جا که برند های مختلفی در قطعات داریم، نمی توانیم این نوع از ادوات را دارای یک قیمت مشخص پیدا کنیم. حتی در فروشگاه های شهرتان قیمت ها متنوع هستند.
قیمت سمپاش فرغونی می تواند برای مصرف کننده چند درصد بیشتر از مشتریانی باشد که عمده خرید می کنند.

در مورد سمپاش چرخدار انواع فرغونی و زنبه ای وجود دارد و نمونه های فرغونی مخزنی ۱۰۰ یا ۲۰۰ لیتری دارند که وجه تمایز اصلی بین سمپاش فرغونی و زنبه ای است.
قیمت در سمپاش چرخدار دو چرخ با ۴ چرخ حداقل ۱میلیون تومان فرق دارد.
علت استفاده از دو چرخ اضافی ، ابعاد بزرگتر شاسی و مخزن است. البته به شرطی که موتور، پمپ و لانس مشابه در دو نوع دوچرخ و چهار چرخ قرار دهید.
اما خرید عمده برای سمپاش چرخدار شامل تعداد بیش از ۱ عدد می شود. برخی شرکت ها کمتر از ۵ عدد را با بیش از ۵ عدد و ۱۰ تا به بالا دارا تفاوت قیمتی می گذارند. اما تفاوت زیادتر از ۱۰۰ یا ۲۰۰ هزار تومان نیست. در خرید تعداد به عبارتی کرایه حمل می تواند مقرون به صرفه تر در بیاید. اگر تعداد در حدی باشد که بتوان با ماشین در بست فرستاد، سود شما بیشتر می شود.

در حال حاضر قیمت سمپاش چرخدار ۱۰۰ لیتری فرغونی برای مصرف کننده از ۶.۵ میلیون تومن بیشتر است.

سمپاش فرغونی چرخدار

 

نحوه ارسال انواع سمپاش چرخدار

خب پس از آن که با توجه به مشاوره های انجام گرفته متوجه شدید که کدام مدل سمپاش به درد شما می خورد، باید سراغ خرید و دریافت کالای خود بروید. اگر از فروشگاه های معتبر شهرتان بخرید که خب همان موقع فروشنده منطبق با خواسته شما کالا را آماده و در اختیارتان می گذارد.

اما اگر بخواهید، به صورت غیر حضوری از فروشگاه های آنلاین و یا شهر هایی مثل تهران و مشهد خرید کنید که باید علاوه بر این که دقیقاً مشخصاتی که می خواهید را با فروشنده هماهنگ کنید. دنبال خرید از مراکز معتبر باشید که بار به دستتان برسد.

ارسال سمپاش فرغونی و زنبه ای قطعاً با کمک باربری است. اما ارسال از تهران  معمولاً به کلیه نقاط کشور به دلیل ارسال مستقیم ارزان تر و سریع تر خواهد بود.

اگر سمپاش چرخدار شارژی و یا دستی خریداری کرده باشید آن زمان می توانید به دلیل حجم و وزن کمتر از طریق تییاکس هم بارتان را دریافت کنید. با این وجود کرایه های ارسال از باربری بسیار مناسب تر خواهد شد.

در نظر داشته باشید که اگر ارسال بار به روز های پایانی سال برسد که کامیون ها حرکت نمی کنند، اتوبوس گزینه نهایی ارسال سفارشات فورس ماژور خواهد بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + بیست =