فروش علف زن بنزینی ارزان قیمت

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروش علف زن بنزینی ارزان قیمت
137

فروش علف زن بنزینی ارزان قیمت در حال حاضر در سال ۱۴۰۱ می تواند نسبت به سال گذشته کمتر شده باشد. به ندرت برند های باکیفیت مناسب را می توان ارزان و زیر ۲ میلیون تومان خرید.

با توجه به اینکه علف زن بنزینی یکی از دستگاه های کشاورزی پر فروش در بازار می باشد، باید بدانید که تنوع مدل و مارک زیاد داریم.
خرید علف زن با قیمت ارزان شاید در سال های گذشته حدود ۱ تا ۱.۵ میلیون تومان برای خریدار عمده و کمتر از ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان برای مصرف کننده بود، اما در سال ۱۴۰۱ قیمت ها تغییر زیادی کرده که در بخش بعدی مفصلاً در این مورد صحبت خواهیم کرد.

علف زن بنزینی یک علف زن با امکان کار متفاوت می باشد.
مثلاً با وجودی که دارای تیغه ۳ یا ۴۰ پر می باشد، دارای توپی نخ هم هست.
توپی نخ عموماً برای چمن ها و علف های نازک می باشد.

این در حالی است که تیغه علف زنی می تواند علف های هرز با ساقه یا شاخه درختی را هم به سادگی از بین ببرد.
با این دستگاه می توانید خاک ورزی هم انجام دهید. یک کاتر الحاقی هم با اتصال به آن می تواند کار اره زنجیری دسته بلند را برای هرس شاخه های بلند شما انجام دهد.
پس با استفاده از الحاقی ها تنوع و کاربری های مختلفی را می توان داشت.

علف زن دوشی اگرو

قیمت علف زن بنزینی در ایران

قیمت فروش علف زن بنزینی در ایران هم همان گونه که در بخش قبلی مختصراً اشاره شد، مانند هر کالای دیگر دچار افزایش شدید شده است.
اغلب برند های علف زن وارداتی از چین هستند. در نتیجه انتظار قیمت گران با تصوراتی که در ایران از اجناس چینی ایجاد شده، کمی مشکل ساز است.
البته نسبتاً علف زن چینی ارزان تر از برند های اروپایی است.

مثلاً علف زن اشتیل اصل آلمان را در نظر بگیرید. این علف زن وارداتی از آلمان با بهترین استاندارد های اروپا و جهان می باشد.
کمتر از ۱۰ میلیون تومان قیمت ندارد.
اگر برند هوندا کره در بازار پیدا شود هم بیش از ۱۰ میلیون تومان برای مصرف کننده قیمت دارد.که این یعنی یک مارک معتبر و خوش ساخت فعلاً با توجه به ارزش ریال ما نمی تواند ارزان باشد.

برند های چینی و یا ایرانی که با قطعات چینی تولید و بسته بندی می شود، اکنون در سال ۱۴۰۱ از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارند.
برندی چینی و مارک که نمایندگی انحصاری دارد، مثل کنزاس، توسن و رونیکس قیمت ها حدود ۶ الی ۸ میلیون تومان است.

علف زن بنزینی دوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 19 =