فروش قیچی باغبانی آرس در تعداد محدود

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروش قیچی باغبانی آرس در تعداد محدود
106

فروش قیچی باغبانی آرس در تعداد محدود می تواند برای باغدارنی که دنبال خرید قیچی های باکیفیت و عمری هستند، مناسب باشد. اما به دلیل گران بودن خرید این نوع ابزار محتاطانه انجام می شود.

فروش قیچی باغبانی آرس با توجه به این که واردات همیشگی و رسمی ندارد، گاهی مختل می شود. این نوع برند ها مثل فیلکو سوئیس و باهکو فرانسه می تواند، به تعداد محدود توسط افراد مختلف وارد می شود. در نتیجه می توانید از همکاران ارومیه و یا بانه آن ها را خریداری کنید. اما در تهران و فروشگاه های معتبر هم این نوع قیچی ها در دسترس می باشد.

برند آرس ژاپنی است و البته چون کیفتش واقعاً بی نظیر و طبق استاندارد های اروپا می باشد، دارای قیمتی بالا می باشد. مدل های دسته گردان و البته ساده دارد. قیچی های دسته گردان برای هرس شاخه هایی که سفت هستند، فشار دست را چند برابر کرده و سبب می شوند تا شاخه راحت تر جدا شود. بدون آن که فشار زیاد روی دست کاربر بیفتد و یا شاخه ریش ریش شود.

البته این برند ژاپنی دارای اره هرس هم هست. جالبی چنین ابزار باکیفیتی این است که افرادی که حرفه ای هستند و می دانند که چقدر خوش دست و با دوام می باشند، اگر به هر دلیل قیچی خود را از دست بدهند، مجدد با وجود قیمت بالایشان سراغ همین مدل ها می روند.
علاوه بر فروش قیچی باغبانی آرس، مارک کاماکی ژاپن هم در این مرکز عرضه میشود.

فروش قیچی آرس

قیمت قیچی کاماکی ژاپن در بازار امروز

قیمت قیچی کاماکی که آن هم ساخت ژاپن می باشد در بازار امروز یعنی سال ۱۴۰۱ الان برای مصرف کننده نزدیک ۱.۵ میلیون تومان می باشد.
این برند مدل های محدود تری در بازار دارد. از طرفی هم شاید در سال های اخیر وارد فروشگاه ها شده است.یعنی سابقه آرس و یا لایت را در توزیع در بازار ایران ندارد.

برای همین شاید به دلیل این که اجناس فیک در بازار زیاد هستند، مشتریان کمتر قبول کنند که واقعاً اصل ژاپن است.
اما از حق نگذریم یک برند باکیفیت و مرغوب ژاپنی است که می توانید روی دوام و راحتی کار با آن مانند آرس و لایت حساب باز کنید.

فروش قیچی باغبانی آرس و نیز کاماکی و لایت ژاپن در این مرکز به دلیل میزان کم واردات و البته قیمت های بالایشان محدود است. اما هم برای مصرف کنندگان و هم همکاران توزیع و پخش، قابل ارسال می باشد.

در بازار برند های ارزان چینی هم اکنون برای همکاران کمتر از ۱۲۰ هزار تومان قیمت ندارند. البته لازم است بدانید که کمی کیفیت شان بهتر از مدل های قبلی شده و در نتیجه شاید اکنون بتوان گفت نسبت به کیفیت شان این نوع قیچی ها هم ارزش خریدن دارند.لازم است بدانید علاوه بر قیچی باغبانی ژاپنی در بازار ادوات موتوری ژاپنی هم به ندرت همچنان یافت می شود.

قیچی کاماکی اصل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 13 =