فروش قیچی باغبانی شارژی با قیمت ارزان

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروش قیچی باغبانی شارژی با قیمت ارزان
40

فروش قیچی باغبانی شارژی با قیمت ارزان می تواند از مارک های باکیفیت تر چینی باشد، در صورتی که خرید را از وارد کننده یا با واسطه کمتر انجام دهید. این نوع قیچی ها دارای شرایط و عملکرد مناسبی برای هرس حرفه ای هستند.

شاید بگویید برای هرس همان قیچی های هرس معمولی بهتر است. اما دلایل زیادی وجود دارد که خرید قیچی باغبانی آن هم از نوع شارژی را می توان در اولویت قرار داد. قیچی باغبانی شارژی در ادوات کشاورزی آرتان با برندهای متنوع عرضه می شود. در نتیجه می توانید با توجه به بررسی مشخصات و قیمت متناسب با بودجه تان بهترین قیچی هرس را خریداری کنید.

قیچی شارژی دارای عملکرد و کارایی بهتر در هرس است.

خستگی شما را در حین کار طولانی کاهش می دهد.

همچنین راندمان و سرعت کار با مدل های مرغوب این نوع قیچی بالاتر می رود. در نتیجه نیاز به نیروی کار کمتر و البته پرداخت هزینه کمتر دارید.

اما قیمت قیچی باغبانی هرس همواره در فصل پائیز و زمستان با افزایش واجه بوده است. برای همین اگر قصد خرید دارید بهتر از تا پیش از این فصل اقدام نمایید.

فروش قیچی باغبانی شارژی از ادوات کشاورزی آرتان با ارسال به سراسر کشور انجام می شود و این مدل را می توانید هم تکی و هم تعداد سفارش دهید.

قیچی شارژی باغبانی

قیچی باغبانی ارزان مرغوب

یکی از دلایلی که در این زمینه می توان برای انتخاب مدل ها بیان کرد این است که قیچی ارزان تر را بخرید. هر چند اغلب برند های چینی دارای کیفیت مشابه هستند. اما برای برند هایی مانند دیوالت و ماکوتا می توان ارزان ترین قیمت ها را یافت. زیرا حدود قیمت ۳ میلیون تومان برای مصرف کننده دارند. دو باتری هستند و البته این مدل ها می توانند تا قطر ۲ سانت را برش بزنند. زیاد فشار آمدن به این گونه قیچی ها دو آسیب مهم را ایجاد می کند. اول این که باتری خراب می شود . دوم تیغه ها می شکنند. هر چند دارای تیغه یدکی هستند. اما خب این موضوع در طولانی بر برای شما هزینه بر خواهد بود.

قیچی باغبانی استاتال یکی از برند های چینی شارژی قدیمی تر در بازاز است که اتفاقاً دارای دسته تلسکوپی هم هست. این نوع را هم برای هرس شاخه های بلند می توان خریداری کرد. قیمت استاتال بالای ۵ میلیون تومان شده است و البته کمتر در فروشگاه ها عرضه می شود.

همچنین برند اوساکا دیگر برند چینی باکیفیت خوب است که این روز ها در بازار بازخورد خوبی از خود نشان داده و قیمتش حدود ۴.۵ میلیون تومان است.

سایر مارک ها مثل روستک کره قیمت های بالاتر دارند ولی کیفیت شان هم بهتر خواهد شد.

قیچی شارژی بوش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =