فروش ویژه انواع سمپاش زنبه ای بنزینی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

فروش ویژه انواع سمپاش زنبه ای بنزینی
349

فروش ویژه انواع سمپاش زنبه ای بنزینی در این مرکز برای کشاورزان و باغداران انجام خواهد شد و در نتیجه علاوه بر داشتن دستگاه های باکیفیت دارای قیمت های بدون واسطه ای هم هستند.
شاید به نظر بیاید که سمپاشی کردن کار ساده ای است و برای این منظور تنها کافی است تا محلول را از داخل سمپاش روی آفات و یا حشرات بپاشید. اما سمپاشی موثر هم یک کار حرفه ای و تخصصی است و نیازمند رعایت نکات مختلفی می باشد.
اولین نکته برای سمپاشی دور نگه داشتن کودکان و سالمندان از محیط سمپاشی شده است.
همچنین داشتن یک دستگاه سمپاش مناسب هم اهمیت زیادی دارد.

سمپاشی که در حجم و نوع مناسب با میزان کار انتخاب شده باشد.مثلاً نمی توان یک سمپاش ۰٫۵ لیتری را برای سمپاشی باغ استفاده کرد.
از سوی دیگر دستگاه سمپاش باید پاشش یکنواختی داشته باشد و در عین مقاوم بودن در برابر مواد و محلول ها، در مدت کوتاهی زنگ نزند.
یکی از انواع سمپاش هایی که در بازار وجود دارد نمونه های سمپاش زنبه ای است که باغی و زراعی بوده و برای مساحت های بزرگ استفاده خواهد شد.

سمپاش زنبه ای ارزان

انواع مارک سمپاش زنبه ای بنزینی موجود در بازار

خب چه مارک های سمپاش زنبه ای دارند؟ سمپاش زنبه ای از انواع موتوری می باشد و هم با چرخ و هم بدون چرخ آن در بازار وجود دارد. مارک های معروف این نوع سمپاش ها عبارت از برند های زیر می شوند.

  • سمپاش زنبه ای بنزینی و برقی تولید کمپانی داخلی مثل شرکت کشاورزان باغ دشت و پویا.
  • سمپاش زنبه ای وارداتی از مارک هایی چون plant mate

البته برند های مختلفی در بازار وجود دارد که علاوه بر نام متفاوت در مشخصات کیفی هم با هم فرق دارند.
مثلاً برخی با موتور هوندا، برخی با کازاواکی و برخی هم با موتور روبین کار می کنند. شاسی این نوع سمپاش ها آهنی بوده و اغلب بیش از ۴۵ متر دارای شلینگ می باشند.
همچنین فشار پاشش متفاوتی را از ۳۵ بار به بالا دارند.
وزن سمپاش زنبه ای سبک نیست. مدل های بدون چرخ مناسب برای حمل با ماشین می باشد. سمپاش زنبه ای ظرفیت های ۵۰ لیتر به بالا دارد و بیشتر برای مناطقی است که مسیر های حمل ساده ای ندارند. مثل باغ های مناطق کوهستانی.

فروش سمپاش زنبه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هفت =