قیمت اره باغبانی سامورایی دسته پلاستیکی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت اره باغبانی سامورایی دسته پلاستیکی
25

قیمت اره باغبانی سامورایی دسته پلاستیکی در بازار امروز ایران کمی دچار افزایش شده است. این در حالی است که کیفیت ثبات داشته و شرکت تولیدی در افزایش کیفیت این ابزار پر طرفدار تغییری ایجاد نکرده است.

با نزدیک شدن به زمان هرس درختان در فصل پائیز و البته پیش از آن برداشت میوه کم کم ابزار هرس مثل اره باغبانی بیشتر مشتری پیدا می کند. اره باغبانی در  بین ابزار موجود شاید بسیار ساده و البته دارای تکنولوژی دم دستی باشد. اما کارایی زیادی دارد. برای همین بشر از ابتدا مثل چاقو و قیچی باغبانی از این ابزار تولید می کرده است.

فقط در طی سالیان به چند نکته در افزایش کیفیت آن توجه داشته است.

مثلاً اره باغبانی تیغه های فلزی دارد. شاید ابتدا جنس فلز آهن با وزن و سختی زیاد و بدون انعطاف بوده است. اما کم کم با توجه به این که بشر متوجه شد ،نیاز به ابزار سبک و خوش دست دارد ،دنبال آلیاژ های با کیفیت بهتر،بادوام تر و البته در این مورد منعطف تر رفت.

ورق های فولادی که با درصد مختلف از کربن ساخته می شوند. آبکاری کروم جهت افزایش طول عمر و البته عدم گیر کردن در لا به لای الیاف شاخه درختان و گیاهانی که هرس می شوند، استفاده می گردد.

دسته اره هم می تواند پلاستیکی یا چوبی باشد. برخی معتقد هستند دسته های چوبی برای کار طولانی تر بهتر هستند. چون باعث تعریق در دست نمیشوند و پوست دست کارگر آسیب نمی بیند.

برخی هم دسته پلاستیکی را ترجیح می دهند.

این ها در حالی است که کیفیت دسته چوبی و پلاستیکی در دوام اره موثر هستند.

یکی از برند هایی که در اره باغبانی بسیار خوش فروش است برند سامورایی است. مارک سامورایی از شرکت کانزاوای ژاپن است که البته ایرانی ها از طرق مختلف توسط تجار دبی وارد ایران می کنند.

اره سامورایی ژاپنی

قیمت اره سامورایی اصل در بازار

خب همان طور که اشاره شد و خودتان هم میدانید اره باغبانی سامورایی هم به لحاظ کیفیت و هم خوش دستی بازار پسند است. برای همین شرکت های مختلف چینی تولید این اره را آغاز کردند.

در حالی که مارک های مشابه چینی کیفیت نمونه اصل را ندارند و البته ارزان تر هم عرضه می شوند. در سال ۱۴۰۲ اره سامورایی چینی برای  همکارانی که خرید عمده دارند ۱۲۰ هزار تومان شده است. نمونه اصل کانزاوای زاپن را می توانید از ۶۱۰ تا ۷۵۰هزار تومان در بازار پیدا کنید. اره اصلی بسته ۶ تایی دارد و کارتن ۶۰ عددی.

انواع چینی در بسته های ۱۲ تا ۱۵ عددی هم بسته بندی می شوند.

خرید عمده معمولاً در اواخر مرداد تا پایان شهریور کم کم اوج می گیرد. چون ایران کشوری چهار فصل است، تقاضا برای ابزار هرس مثل اره و قیچی تا اسفند ماه زیاد می باشد.

اره دستی سامورایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =