قیمت انواع کولتیواتور باغی دوچرخ

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت انواع کولتیواتور باغی دوچرخ
32

قیمت انواع کولتیواتور باغی دوچرخ در بازار همواره با تغییراتی همراه  بوده است. برخی مدل ها کمتر توزیع شده اند. اما مارک های معروف دارای قیمت بیشتر و بازار پسندی بهتری می باشند.

کولتیواتور باغی دوچرخ در حقیقت کارهای یک تراکتور باغی را در ابعاد کم انجام می دهد. شخم زنی، سم پاشی و یا حمل بار توسط این تیلر ها در حجم کمتر از تراکتور میسر است. از طرفی تنها دارای دوچرخ هستند. این چرخ ها در بخش عقبی دستگاه قرار دارند و باید برای شخم زنی آن ها را از جای خود خارج کرد و تیغه های شخم زنی را متصل نمود.

بهترین کولتیواتور تنها برند کاما اوریجنال نیست. بسیاری از برند های موجود در بازار مثل اکسل یا راتو یا اگرو یا حتی برند ایرانی مزرعه هم می تواند جزو بهترین ها باشد. اما در خرید این تیلر های کشاورزی باید نکاتی فراتر از برند را در نظر بگیرید.

مثلاً ممکن است بهترین مدل تیلر کشاورزی مارک کاما مدل ۷ یا ۹ اسب باشد. اما آیا برای شما هم کاربردی دارد؟ شاید دستگاه های خوش نام دارای مشخصه های مختلفی باشند، برای همین باید به این مشخصات فنی دقت کنید و انتخاب نمایید.

نمونه های ۷ یا ۹ اسب کولتیواتور دیزلی برای باغ های بزرگ تر استفاده دارد. ابعاد و وزن و قیمت دستگاه هم زیادتر از مدل های ۵ اسب دیزلی یا انواع بنزینی است. پس مشاوره خرید می تواند بهترین گزینه را به شما معرفی کند.

فروش کولتیواتور کشاورزی

لیست قیمت انواع کولتواتور به روز

همان طور که می دانید در ایران نوسان قیمت بسیار زیاد است. زیرا اکثراً نرخ ها بر اساس عوامل بیرونی مثل قیمت دلار مشخص می شود. در مورد فصل فروش و تقاضا هم باید بگوییم که همین گونه می باشد. در تابستان و تا اواخر مهر ماه تقریباً قیمت های ثابت و بدون نوسانی را برای اغلب ادوات کشاورزی موتوری شاهد هستیم. پس از آن از آبان تا اردیبهشت ما روند صعودی تقاضا برای کولتیواتور و افزایش قیمت ها را شاهد خواهیم بود.

اکنون در مهر ماه ۱۴۰۲ برای قیمت انواع تیلر در بازار می توان رنج قیمت مناسبی را بیان کرد.شاید بهترین زمان برای خرید هم همین زمان باشد. البته اگر اکنون قیمت کولتیواتور بنزینی گیرکسی اگرو حدود ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای مصرف کننده است. در مدت مشابه سال پیش کمتر از ۱۴ میلیون تومان عرضه می شد. یعنی به هر حال نسبت به سال قبل افزایش قیمت داشته، اما نسبت به سال جاری ارزان ترین میزان ممکن است.

قیمت انواع کولتیواتور باغی و نیز قیمت قطعات تیلر کشاورزی را باید از طریق واحد فروش دریافت نمایید. برای همین راه های ارتباطی در اختیار شما قرار دارد. مشاوره جهت خرید مدل مناسب هم رایگان انجام می شود.

تیلر کولتیواتور بنزینی

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + دوازده =