قیمت تیلر کولتیواتور دیزلی ۵ اسب

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت تیلر کولتیواتور دیزلی ۵ اسب
110

قیمت تیلر کولتیواتور دیزلی ۵ اسب در بازار چقدر است؟ برای مصرف کنندگان یک سری از مدل های کولتیواتور کاربری بیشتر دارد. برای همین توزیع و تنوع بیشتری هم دارند. انواع ۵ اسب دیزلی از جمله آن ها است.

تیلر کولتیواتور دارای انواع مختلف از نظر قدرت موتور می باشد. این دستگاه به گونه ای است که چرخ ها را باز کرده و تیغه های شخم زنی را به جای آن می توان سوار کرد.
پس از آن برای حمل بار یا سمپاشی هم می توان از چرخ ها استفاده نمود.در انواع مختلف از کولتیواتور ها همان قدر که قدرت موتور فرق دارد، عرض کار وزن دستگاه و حتی ابعاد کلی دستگاه هم متفاوت است.

شاید کوچک ترین مدل دستگاه تیلر انواع بنزینی و دیزلی ۵ اسب باشند.
این مدل ها برای اغلب کشاورزان کارایی خوبی دارند.
دارای ۲۴ عدد تیغه هستند و سنگینی زیادی هم ندارند. در نتیجه اگر خانمی هستید که در کشاورزی به همسرتان کمک می کنید هم می توانید این مدل از تیلر ها را به سادگی به حرکت در بیاورید.

عمق شخم زنی در تیلر حداکثر ۳۰ سانت است.اما حداقل ۱۵ سانت هم می تواند شخم سبک بزند و به نوعی خاک ورزی کند.
با یک پمپ سمپاش می توانید کار سمپاشی را هم به سادگی انجام دهید.
تیلر ها در ایران تولید نمی شوند. برند های مختلف مثل اگرو، شاخص هستند که قطعات را وارد و مونتاژ می کنند.

کولتیواتور دروگر

 

لیست قیمت انواع کولتیواتور باغی در بازار

قیمت کولتیواتور در انواع مختلف در سال ۱۴۰۲ چگونه شده است؟
قیمت تیلر کوتیواتور در پائیز و زمستان دچار تغییرات زیادی است. این در حالی است که در بهار و تابستان از ثبات بهتری برخوردار است.
در برخی شرکت ها مثل اگرو حتی در بهار تخفیف های عالی زده می شود.این زمان بهترین موقع برای خرید عمده و افزایش حاشیه سود است.
اکنون در اواخر اردیبهشت ۱۴۰۲ قیمت تیلر کولتیواتور ۵ اسب دیزلی از برند اگرو برای همکاران ۲۳ میلیون تومان است.
انواع بنزینی هم حدود ۱۷ میلیون تومان خواهد بود.

مدل های ۷ دیزلی قیمت بالای ۳۱ میلیون تومان از این برند دارند. همچنین انواع بنزینی ۱۳، ۱۶ و ۱۸ اسب هم دارد که قمتشان بیش از ۲۰ میلیون تومان است.
مارکی مثل کاما که فروش و متقاضی زیاد دارد، در انواع دیزلی ۵ اسب اکنون قیمتی حدود ۲۶ میلیون تومان خواهد داشت.
این در حالی است که مدل ۷ اسب کاما اورجینال بیش از ۳۲ میلیون تومان است.

لیست قیمت انواع تیلر باغی می تواند شامل قیمت برند هایی مانند دیانا، دیاموند یا حتی برند جدید گلف هم بشود.
در هر لیستی قیمت مدل های استارتی از هندلی حداقل ۱ میلیون تومان بیشتر است. البته در مدل های ۷ و ۹ اسب دیگر خرید هندلی به دلیل سختی در راه اندازی پیشنهاد نمی شود.

قیمت کولتیواتور دیزلی

 

آیا در بازار تیلر ارزان قیمت وجود دارد؟

شاید با دیدن لیست قیمت کولتیواتور در انواع دیزلی و بنزینی به این فکر بیفتید که آیا در بازار تیلر ارزان قیمت هم وجود دارد؟ لازم است بدانید که در ارزان ترین حالت کولتیواتور بنزینی اکنون در سال ۱۴۰۲ از قیمت ۱۵ میلیون تومان برای مصرف کننده است. یعنی حداقل قیمت که برای انواع بنزینی می توان پیدا کرد.

اما اگر کارتان در شخم زنی زیاد نیست. بهتر است با حدود ۴ الی ۱۰ میلیون کار را جمع کنید.

اما چگونه؟ قطعاً با دستگاه علف زن آشنا هستید. حتی یک برند معروف مثل knc کره یا هوندا تایلند را که خریداری کنید، در بیشترین حالت حود ۹ میلیون هزینه کرده اید.

با اتصال یک روتوری که حدود ۱.۵ میلیون تومان نهایتاً باشد، سر جمع با ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هم علف زن دارید، هم شخم زنی که پاکنی پای درختان را انجام دهید.

در نتیجه اگر قرار است کارتان کم باشد، با همین دستگاه علف زن کارهای مختلف را می توان انجام داد. اما در مساحت های زراعی و زیاد دیگر چاره ای جز خرید کولتیواتور نیست.

البته این دستگاه در گذشته با قیمت های ارزان تر مثل تمامی کالاها عرضه می شد. با وجود تحریم ها و کاهش قیمت ریال نسبت به دلار در معاملات تجار این قیمت ها را فعلاً شاهد هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پنج =