قیمت تیلر کولتیواتور ویما ۷ اسب امروز

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت تیلر کولتیواتور ویما ۷ اسب امروز
264

قیمت تیلر کولتیواتور ویما ۷ اسب امروز چند است؟ آیا این قیمتها نوسانی هستند ویا می توان ثبات نسبی را در آن مشاهده نمود؟ نحوه ارسال و مشخصات این برند و مدل چگونه است؟
زمانی که شما برای خرید انواع کولتیواتور به دنبال گزینه مناسب می روید، مهم است که کدام مشخصات و مزایا را برای خود می خواهید. در نتیجه می توانید از بین انواع مدل ها و مارک های موجود گزینه مناسب تر را انتخاب کنید.

طبیعی است که کولتیواتور کار اصلی اش شخم زنی باشد. اما نکته مهم در مورد قدرت شخم زنی و حجم کاری است که انتظار دارید با دستگاه انجام دهید.

در این مطلب به دنبال معرفی کولتیواتور ویما دیزلی هستیم که البته در بین برند های موجود توانسته کیفیت خوبی را از خود نشان دهد.
عملکرد مناسب دستگاه ها کمک میکند تا به نوعی تعداد متقاضیان بیشتر شود و خودش به نوعی تبلیغ برای دستگاه های موجود می شود.

اما در مورد نحوه سفارش و ارسال بارهای مختلف و سفارش کولتیواتور هم مواردی را بیان می کنیم.

این امر سبب می شود که ما دید کافی برای خرید دستگاه خود داشته باشید. با تمام موارد موجود آیا می خواهید غیر حضوری خرید کنید و یا این که خرید از فروشگاه های شهرتان را می پسندید.

لازم به ذکر است که ویما جزو برند هایی است که واردایت است. و البته داریا تنوع مدل می باشد.

معرفی تیلر ویما ۷ اسب دیزلی

در این بخش معرفی کولتیواتور ویما را از نظر مشخصات و میزان عملکرد خواهیم داشت.
اولین گزینه برای این مدل قدرت موتور ۷ اسب آن می باشد. سوخت دیزلی و این قدرت موتور، آن را مناسب برای کاربرد های متوسط تا زیاد می کند.
البته نوع گیربکسی دارد و می توانید آن را هندلی و یا استارتی سفارش دهید.
از مزیت های کولتیواتور ویما این است که با داشتن گلگیر مانع از پرتاب سنگ ریزه ها و خاک به سمت کاربر می شود.

این مدل ها دارای ۲ دنده در جلو و ۱ دنده در عقب هستند.
و همین امکان مانور شما در زمین را بیشتر می کند. به گونه ای که در زمینه های تپه ای هم می توان از آن استفاده کرد. البته تیلر ویما ۱۰اسب هم داریم که خب برای زمین های بزرگ پیشنهاد می شود. در هر حال در این مطلب تمرکز ما بر روی مدل ۷ اسب می باشد.
عمق شخم زنی در کلیه کولتیواتور ها ۱۵ الی ۳۰ سانت است. این استاندارد ساخت چنین ماشین آلاتی است. در نتیجه برای شخم زنی عمیق شما باید از شخم زن های پشت تراکتوری استفاده کنید.

عرض کار بین ۸۰ تا ۱۱۰ سانتی می باشد و در نتیجه در فضای های مختلفی می توانید با دستگاه حرکت کنید.
وزن ایده آلی دارد که کاربر به سادگی می تواند با آن کار کند.
در بخش بعدی قیمت تیلر کولتیواتور ویما ۷ اسب بررسی خواهد شد.

کولتیواتور ویما بنزینی

قیمت تیلر کولتیواتور ویما ۷ اسب دیزلی و بنزینی

خب شاید پس از انتخاب کولتیواتور مورد نظر تان دنبال قیمت آن باشید. قیمت تیلر کولتیواتور ویما ۷ اسب امروز در ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ حدود ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. این قیمت نوع استارتی می باشد. انواع هندلی ویما ۱۹.۵ میلیون تومان می باشد.
اما انواع بیزینی این مارک چه قیمتی در بازار دارد؟
ویما دو مدل بنزینی دارد. یکی ویما ۱۰۰۰ که قیمتی نزدیک به ۱۳.۵ میلیون دارد. دیگری کوچک تر است و مدل ویما ۶۰۰ میباشد که حدود ۹.۵ میلیون تومان قیمت دارد.
در هر صورت کل مدل هایی که از کولتیواتور ویما در بازار وجود دارد، دارای قیمت ثابتی نیست.
در نتیجه هر نوع نوسانی بر روی قیمت ها قابل پیش بینی می باشد.
هیچ مارکی هم ارزان نشده است. حتی اکنون که فصل شخم زنی نیست. زیرا معمولاً در پائیز استفاده از کولتیواتور بیشتر می شود. زمانی که فروش داغ نباشد کمی قیمت ها با ثبات ترند.

اما در شرایط کنونی نوسانات زیادی را شاهد هستیم.
قیمت همکاری ادوات و ماشین آلات کشاورزی را با تماس با واحد می توانید دریافت کنید.
با توجه به مشخصات این مارک ها بر روی مدل دیزلی میتوان انواع گاوآهن، نهرکن و سمپاش را نصب نمود. که البته جدا از دستگاه می باشند.
قیمت این ادوات هم متفاوت می باشد.

کولتیواتور ویما

نحوه ارسال انواع کولتیواتور

قیمت تیلر کولتیواتور ویما ۷ اسب را که در بخش قبلی مورد بررسی قرار دادیم. پس از بررسی تمام موارد حتی در سایر انواع تیلر شما باید بدانید که چگونه می توانید این مدل ادوات را داشته باشید.

اگر خرید از فروشگاه های شهرتان است که خب پس از خرید و مونتاژ می توانید آن را با خود ببرید.
اما اگر خرید را از شهر دیگری می کنید. کرایه حمل با باربری به هزینه های شما اضافه می شود.
برخی مدل ها مونتاژ شده هستند.مانند کولتیواتور اکسل یا شاخص. اما برخی مدل های دیگر که وارداتی هستند در جعبه چوبی و یا کارتن می باشند.
پس از دریافت باید خودتان آن را سر هم کنید.
اگر نتواسنید ، همکاران فنی کار ما در خدمت شما هستند تا کارتان را به بهترین شکل ممکن راه بیندازند.
اما ارسال با اتوبوس هم می توان داشت که به لحاظ زمانی سریع تر به دست شما برسد. با این وجود، ارسال با اتوبوس کرایه بالاتری را بر شما متحمل می کند.

قیمت کولتیواتور ویما

قیمت تیلر ۷ اسب بنزینی خوب

خب همان طور که می دانید انواع تیلر ۷اسب بنزینی بیشتر کاربری ساده دارند. برای همین عموماً مصرف کنندگان که تکه زمینی دارند که چند ۱۰۰۰ متر مربع است از این مدل انتخاب می کنند. مدل های بنزینی هم می توانند زمین را ۱۵ تا ۳۰ سانت در عمق شخم بزنند. اما باید نوع خاک کاملاً نرم و یا حتی ماسه ای باشد.

در کنار این موضوع قیمت این مدل های بنزینی مناسب تر است. مثلاً قیمت تیلر ۷ اسب بنزینی هارلند حدود ۱۶ میلیون تومان برای همکار است. انواع تیلر بنزینی ویما هم برای مصرف کننده حدود ۱۹ میلیون تومان است. البته همان طور که می دانید قیمت کولتیواتور در تابستان بسیار مناسب تر از پائیز و زمستان است.. برای همین در این بازه زمانی بهتر است خرید انجام دهید.

انواع بنزینی گیربکسی از مدل های تسمه ای گران تر هستند.اما هر دو مدل هندلی می باشند. در بین انواع تیلر کشاورزی تنها مدل های دیزلی ۷ اسب به بالا  استارتی دارند. یا بعضاً کلاً با استارت روشن می شوند.

همچنین این موضوع در قیمت ها بین مدل های مختلف از یک برند اختلاف نرخ ایجاد می کند. کولتیواتور بنزینی خوب برند هایی مثل اکسل و یا اگرو هم می باشند. اما اگر راتو اصل با موتور و گیربکس راتو هم پیدا کنید کیفیت خوبی دارد. این مارک قیمتی نزدیک به ۲۴ میلیون تومان دارد.

 

فروش تیلر ۷.۵ اسب با قیمت استثنایی

قیمت تیلر ۷ اسب در انواع بنزینی را در بخش قبلی بررسی کردیم. اما در بین مدل های دیزلی انواع تیلر باغی ۷ اسب و نیز تیلر ۵ اسب نسبت به انواع ۱۰ و ۱۲ اسب دارای مشتری های بیشتری است. دلیلش هم وزن مناسب دستگاه و راحتی کار با آن می باشد.

قیمت تیلر ۷.۵ اسب حدود ۳۰ الی ۳۲ میلیون تومان بسته به مارک می باشد. البته در انواع ۷ اسب هم نوع هندلی وجود دارد. اما دیگر اکنون اغلب برند های استارتی شده اند. اختلاف نمونه های هندلی هم با استارتی نهایت ۱ میلیون تومان است.

توجه داشته باشید که چرخ های انواع ۷ اسب دیزلی هم ۸ در ۴۰۰ است. در حالی که انواع ۹ و ۱۲ اسب دارای چرخ های بزرگ هستند.

یکی از معروف ترین برند هایی که در کولیتواتور باغی هست، کاما اورجینال می باشد. این مارک در انواع ۷ اسب دارای قیمتی حدود ۲۹ میلیون تومان در آذر ۱۴۰۲ است. قیمت ادوات تیلر هم قطعاً جداگانه است.

انواع کولتیواتور دیزلی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 2 =