قیمت دستگاه علف زن کره ای دو زمانه

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت دستگاه علف زن کره ای دو زمانه
14

قیمت دستگاه علف زن کره ای دو زمانه در بازار ایران بسته به زمان و فصل فروش تغییراتی دارد. اما با توجه به این که شرایط فروش هم به روز ممکن است تغییر داشته باشد، بهتر است استعلام دقیق را در روز و زمان خرید داشته باشید.

نوسان قیمت در ایران یک امر طبیعی است. تقریباً هیچ کالایی در ایران نیست که حداقل یک بار در هفته تغییر قیمت نداشته باشد. البته در بین فروشندگان کمتر کسی هست که این تغییرات روزانه را بخواهد و دنبال کند.

برای خریداران عمده این تغییرات بیشتر ملموس است.

علت هم تغییرات دلار و ارز در مرحله اول می باشد. اما برخی کالاها در فصل فروش و تقاضا کلاً گران تر می شوند. بعد در زمان افت فروش قیمت شان ثابت است و البته گاهی با شرایط بهتر عرضه می شوند. در حقیقت شاید ایران جزو کشور هایی باشد که کاهش قیمت به طور با ثبات و بارز در کالاها نداشته است.

قیمت دستگاه علف زن کره ای در ایران هم در دو نوع دوشی و پشتی در اسفند و تا پایان مرداد روند افزایشی دارد فصل کار این دستگاه این ماه ها است. پس از آن نوسان کم و ثبات قیمتی داریم.

البته سایر برند های علفتراش هم همین تغییرات را دارند. منتها برخی مارک ها به دلیل این که بسیار پر فروش تر و معروف ترند، تغییرات  بیشتری هم دارند.

علف زن دوشی بنزینی

قیمت علف زن knc اصل کره ای

خب قیمت علف زن knc اصل کره در بازار چقدر است؟

این مدل که ۴۳ سی سی و از انواع دو زمانه است، در رده بهترین مدل های دو زمانه قرار دارد که برای کارهای حرفه ای مورد پسند است. قیمت این مدل در انواع دوشی و پشتی در رنج ۷.۵ میلیون تومان می باشد. البته نوع پشتی که پشت بلند می باشد، دارای قیمت بیشتر نسبت به دوشی آن است. اختلاف قیمت هم حدود ۴۰۰ هزار تومان است.

در عین حال این مدل ها اگر واقعاً اصل کره باشند، زیاد در ایران پیدا نمی شوند. زیرا اغلب در کارخانه های چین با همان قطعات کره ای بسته بندی شده اند. روی قطعات، کره ای بودن حک شده است. اما خب باز هم در کارخانه اصلی کره مونتاژ و بسته بندی نمی شود. اگر این گونه بود با توجه به قیمت در مبدأ کره و ارز قیمتی فراتر از این ها داشت.

در هر صورت بهترین مدل دو زمانه موجود در بازار ایران با وجودی که موتور ۴۳ س سی دارد می باشد و ارزش هزینه کردن دارد. اما اگر کارتان زیاد است پیشنهاد می شود. چون قطعاً برای خرید دستگاه علف زن باید متناسب با نیاز تان هزینه کنید.

فروش علف زن بنزینی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =