قیمت روز تیلر کولتیواتور ویما ۷ اسب بنزینی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت روز تیلر کولتیواتور ویما ۷ اسب بنزینی
34

قیمت روز تیلر کولتیواتور ویما ۷ اسب بنزینی در برخی از زمان ها مثل تابستان مناسب تر یا با ثبات بیشتر می باشد. البته این تنها در مورد ویما نیست. اغلب تیلر ها در این بازه زمانی ثبات قیمت دارند.

تیلر ویما در انواع بنزینی دارای مدل های هندلی است که البته می تواند تسمه ای و گیربکسی دارند.

در مورد قیمت مدل های تسمه ای اکنون در سال ۱۴۰۲ حدود ۱۳ الی ۱۷ میلیون تومان در فروشگاه ها می توان مشاهده کرد. اختلاف قیمت در این نوع تیلر ها فقط به دلیل این نیست ک فروشنده گران فروش است. بلکه در مدل تسمه ای ما در مارک ویما مدل ۶۰۰ و ۹۰۰ داریم.

طول تیغه های این مدل از تیلر ها در هر طرف حداکثر ۱ متر است. یعنی شما از هر طرف می توای تا ۱ متر را با کمک تیغه هایی که همراه دستگاه هست، شخم زنی کنید.

ویما مدل ۱۰۰۰ هم در انواع بنزینی دارد که گیربکسی است. این مدل ها کلاً از انواع تسمه ای قیمت بیشتری دارند. قیمتش نزدیک ۲۰ میلیون تومان اعلام شده است.

بد نیست بدانید که قیمت روز تیلر کولتیواتور ویما ۷ اسب بنزینی و نیز سایر تیلر های کشاورزی در تابستان چون زمان شخم زنی و آماده سازی خاک نیست، کمتر است و نوسان هم ندارد. هر ساله در پائیز و زمستان نوسان افزایشی برای این نوع ادوات شاهد هستیم.

فروش کولتیواتور کشاورزی

کاربرد انواع تیلر باغی چیست؟

خب شاید پس از بررسی قیمت ها و دیدن این که برخی از تیلر کولتیواتور ها در بازار دارای قیمت ۴۰ تا ۴۲ میلیون تومان هم هستند، سراغ این موضوع بروید که حتماً بنزینی ها را تهیه کنید که ارزان ترند.

اما تیلر کولتیواتور ها دارای کاربرد های مشخصی هستند.

انواع بنزینی برای خاک هایی است که سبک و نرم هستند و دارای ریشه درخت و سنگلاخ نیستند، کاربرد دارد. وزن حدود ۱۰۰ کیلویی این مدل ها آن ها را مناسب برای کاربری های کم و مساحت های حدود ۱۰۰۰ الی ۳۰۰۰ متر مربع می کند.

انواع دیزلی هر چند قیمتشان از ۲۳ میلیون تومان شروع می شود، اما بزرگ تر در تعداد تیغه، عرض کاری و البته سنگین تر در وزن هستند.

این مدل ها برای زمین های سفت، زمین های بزرگ چند هکتاری کارایی دارند.

قیمت کولتیواتور هم بسته به همین موارد فرق دارد. البته اگر برای زمین های دیگران هم کار شخم زنی می کنید، بهتر است انواع دیزلی را خریداری کنید.

در بین انواع تیلر بنزینی راتو، اگرو و حتی دیانا شناخته شده هستند که البته برخی مدل ها دارای قیمت کمی مناسب تر می باشند. حتی برندی مثل هارلند در انواع بنزینی قیمتی نزدیک ۱۶ میلون تومان برای مصرف کننده دارد که کیفیت مناسبی هم با توجه به این که واردات جدید دارند از خود نشان داده اند.

کولتیواتور استارتی دیزلی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =