قیمت سمپاش بنزینی فرغونی امروز

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت سمپاش بنزینی فرغونی امروز
106

قیمت سمپاش بنزینی فرغونی امروز در شرایطی که دلار هر لحظه بالا و پایین می شود، نمی تواند ثابت باشد. البته اگر مردم در تله نوسان گیری نمی افتادند شاید روند بهتری را شاهد بودیم.

در حال حاضر شرایط اقتصادی کشور به گونه ای شده است که ثبات در مشاغل اصلاً وجود ندارد.
این به دلیل این است که علاوه بر روابط سیاسی ضعیف و تحریم هایی که داریم، هنوز با چالش های زیادی در تولید و تأمین مواجه هستیم.
عدم ثبات اقتصادی سبب شده تا بسیاری از افراد به کارهایی روی آورند که سودشان لحظه ای باشد. مثل بازار سکه و ارز. اما نکته ای که وجود دارد این است که به هر حال برای داشتن چرخه اقتصادی نیاز به کسب و کار و تولید هم هست.

برای همین افرادی که توانایی فروش کالاهایی را دارند حتی با همین شرایط نه چندان با ثبات به کارشان ادامه می دهند.
در حوزه ادوات کشاورزی هم فروشگاه هایی مختلفی وجود دارد که مشغول فعالیت هستند.
قیمت سمپاش بنزینی فرغونی و سایر ادوات کشاورزی هم در این فروشگاه ها با توجه به شرایطی که فعلاً در آن هستیم، در لحظه اعلام می شود.
برای همین نمی توان روی استعلام قیمت چند روزه صبر کرد.

از طرفی در چنین ادواتی که چند قطعه باید با هم ترکیب شوند، تا دستگاه کارایی داشته باشد، قیمت هر قطعه هم می تواند بر اساس کیفیت فرق کند، این یعنی برای خرید سمپاش فرغونی و ادوات مورد نیازتان، نیازمند تعامل درست با فروشنده هستید.

سمپاش فرغونی چرخدار

قیمت سمپاش فرغونی ۵۰ و ۲۰۰ لیتری

قیمت سمپاش بنزینی فرغونی که می تواند در حجم های ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ لیتری باشد، می تواند متغیر و متفاوت باشد، به روز است. انواع ۵۰ لیتری کاملاً وارداتی هستند و شاسی اش در ایران تولید ندارد. انواع دیگر به دلخواه قابلیت تولید و عرضه دارد. این که قوطی و ورقی که می خواهید در تولید آن استفاده کنید، این که می خواهید دارای شیلنگ جمع کن باشد یا نه همه این ها در قیمت تمام شده یکسان می باشد.

اکنون در پایان سال ۱۴۰۱ قیمت سمپاش بنزینی فرغونی ۱۰۰ لیتری حدود ۹.۵ میلیون تومان است. این در حالی است که سمپاش زنبه ای حدود ۱ میلیون تومان کمتر می باشد. آن هم به دلیل نوع شاسی و مخزنی که در انواع زنبه ای وجود ندارد.

در حالی که تا دو سال پیش تقریباٌ قیمت ها نصف بود. شرایط موجود در بازار و تورم بیش از ۵۰ درصد در کلیه اجناس سبب شده تا هر فردی به هر گونه که می تواند اجناس مورد نیاز خود را بخرد. زیرا تعلل در این کار یعنی هزینه بیشتر دادن. البته ممکن است، دیگر با آن هزینه های مد نظرتان کیفیت مناسبی که مد نظر دارید را هم پیدا نکنید.

قیمت سمپاش فرغونی بنزینی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =