قیمت سمپاش دستی تلمبه ای با شرایط ویژه

artancompay1

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت سمپاش دستی تلمبه ای با شرایط ویژه
11

قیمت سمپاش دستی تلمبه ای با شرایط ویژه در برخی از زمان ها می تواند به روز و البته مناسب تر تمام شود.تقریباً برای خرید انواع ابزار فصل  خاصی پر رونق تر است که باید برای خرید تجربه کافی داشته باشید.

شاید شما اکنون که در بهار هستیم نیازمند سم پاشی درختان باشید.  درختان تا زمانی که هنوز شکوفا نشده اند و در فصول مختلف نیازمند محلول پاشی هستند. برخی سموم مبارزه با آفت می کنند. برخی هم برای ممانعت از سرمازدگی هستند.

در نظرداشته باشید که برای این که سم پاشی را با کیفیت لازم انجام دهید، نیاز به دستگاه مناسب دارید. هر چقدر کیفیت دستگاه و ابزار مورد استفاده بهتر باشد، هدر رفت مواد مورد استفاده و البته زمان  کمتر می شود.

سمپاش دستی یکی از ابزاری است که تقریباً مشتری زیاد دارد. این نوع سم پاش به دلیل استفاده در موارد خانگی و کم، مصرف کننده عام دارد.

در حالی که برای خرید عمده آن توزیع کنندگان تقریباً قبل از شروع سال جدید و نهایتاً در فرودین ماه اقدام می کنند. مصرف انواع سم هم تقریباً تا پیش از شروع میوه دهی درختان خواهد بود.

سمپاش تلمبه ای دستی می تواند ۵، ۸ و ۲۰  لیتری داشته باشد. هم در ایران تولید دارد و هم وارداتی هستند.

خوشبختانه شرایط هم به گونه است که عرضه به تناسب نیاز می باشد. این مدل ها در بین انواع موجود در بازار بسیار خوش قیمت تر هستند.   اما وسعت کاری محدود و کمی دارند. طول پاشش و میزان پوشش در این مدل ها محدود است.

سمپاش دستی 3 لیتری

قیمت سمپاش دستی ایرانی عمده

قیمت سمپاش دستی تلمبه ای بسته به این که ایرانی باشد یا چینی و یا حتی ساخت کشور های اروپایی فرق دارد.

سمپاش دستی ایرانی در انواع بیست لیتری دارای قیمت حداقل ۵۰۰  هزار تومان برای مصرف کننده است. انواع چینی با کیفیت هم کمتر از ۶۵۰ هزار تومان نیست.

خرید عمده و تنوع مارک برای فروشگاه ها بسیار اهمیت دارد. زیرا به مشتری امکان تصمیم گیری بین کیفیت ها و قیمت ها را می دهد.

قیمت سمپاش دستی تلمبه ای در انواع ۵ و ۸ لیتری کمتر است. اما مصرف کمتری هم دارند. حتی گلخانه ها هم در زمانی که می خواهند، سمپاشی کنند حداقل از انواع شارژی دوکاره و یا همین دستی های بیست لیتری استفاده می کنند.

مدل های ۲ و یک لیتری برای فروش در گلخانه ها که عمده مشتریان شان خانم های خانه دار است، کارایی دارد.

مثلاً چند گلدان در تراس و یا در زمان کرونا ضد عفونی کردن سطوح. در مورد قیمت سمپاش دستی تلمبه ای این را بدانید که در آبان و آذر معمولاً برای خرید عمده با قیمت مناسب بهتر است. چون فصل فروش به مصرف کننده نیست.وقتی زمان خرید سمپاش را بدانید سودتان در زما فروش بیشتر می شود.

تولید سمپاش دستی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =