قیمت سمپاش زنبه ای روبین در بازار

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت سمپاش زنبه ای روبین در بازار
186

قیمت سمپاش زنبه ای روبین در بازار چقدر است؟ آیا این مارک واقعاً دارای کیفیت بالا است و یا این که مشابه با همان برند های هوندایی می باشد؟
خب یکی از انواع سمپاش زنبه ای که بسیاری از افراد برای خرید به دنبال آن هستند، سمپاش زنبه ای روبین می باشد.

روبین در حقیقت مارکی است، ژاپنی که در حوزه انواع موتورآلات مثل موتور تک سمپاش، موتور پمپ آب بسیار خوش نام می باشد.
اما نکته ای که برای ما اهمیت دارد، این است که آیا کیفیت هم دارد؟ طبیعی است که برند اصلی روبین ژاپن کیفیت بالا دارد. دلیل اصلی خوش نامی اش هم همین کیفیت است. اما باز چینی ها به هر حال از این برند هم مدل های مختلفی را عرضه می کنند.

با این وجود کاملاً از ظاهر و این که رویش برند ژاپن بودن حک نشده می توان تفاوتش را با اصل مشاهده کرد.
در مورد سمپاش زنبه ای روبین باید بگوییم که آن چه در بازار وجود دارد، روبین و روبین کوشین است که چینی است. البته در بین برند های متفرقه چینی دارای کیفیت بهتری هست. اما به هر حال به کیفیت روبین اصل نمی رسد.

سمپاش زنبه ای روبین دارای موتوری با قدرت ۵.۵ اسب است. رنگ بدنه این مارک عموماً زرد می باشد. کمی شبیه به راتو و ناویگیتور می باشد.
اما قیمت سمپاش روبین چقدر است در بخش بعدی بررسی می کنیم.

سمپاش موتوری روبین

قیمت موتور سمپاش روبین در تهران

موتور سمپاش زنبه ای تنها موردی نیست که در قیمت اثر دارد. بلکه از پمپ، لانس و شیلنگ هم می توان تفاوت در قیمت را ایجاد کرد.
در ادامه این مطلب در مورد قیمت سمپاش زنبه ای صحبت می کنیم. اغلب برند هایی که در موتور استفاده می شوند، چینی هستند. با این وجود همین چینی ها دارای کیفیت متفاوت هستند. اگر طرح هوندا باشد، ارزان تر از طرح روبین است. با وجودی که موتور های هوندایی ۷ اسب و روبین ۵.۵ اسب هستند.

معمولاً در قیمت هایی که اکنون در بازار یا ادوات کشاورزی آرتان مشاهده می کنید، علاوه بر مارک موتور پمپ ها مهم هستند. پمپ چینی و یا تایوانی در قیمت اثر مستقیم و زیادی دارد.
این در حالی است که لانس ترک باشد یا چینی ۹۰ سانتی هم مهم می شود.
حتی شیلنگ ۵ یا ۳ لایه چینی و یا کره ای و یا ژاپنی همگی در قیمت اثر دارد. پس وقتی قیمت ها را مقایسه می کنید با احتساب مشخصات و قطعات مشابه بررسی کنید.

در عین حال همکاران ما همواره با خرید عمده می توانند در قیمت تمام شده برای خودشان بهترین سود را ببرند. البته علاوه بر سمپاش زنبه ای روبین ، انواع سمپاش فرغونی با این موتور هم در بازار در دسترس می باشد.

موتور تک سمپاش روبین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 8 =