قیمت سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری
179

قیمت سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری در بازار اکنون در آبان ۱۴۰۱ چقدر است؟ آیا این قیمت ها تغییر کرده و می کند یا ثبات قیمتی بر قرار شده است؟ در ادامه همراه با ما باشید.

قیمت سمپاش فرغونی مانند قیمت سایر کالاها در طی چند سال اخیر دستخوش تغییرات افزایشی چشم گیری شده است.
مثلاً در اواخر سال ۹۶ ما سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری را با قطعات باکیفیت مناسب حدود ۴.۵ میلیون تومان برای مصرف کننده عرضه می کردیم.
اما در اواخر سال ۹۸ به بعد چند اتفاق سبب شد تا نه تنها قیمت سمپاش ها که هر کالای وارداتی و حتی تولید داخل بیشتر از قبل شود.

سمپاش فرغونی اکنون در آبان ۱۴۰۱ با همان قطعات باکیفیت معمولی و مناسب حدود ۶ میلیون تومان برای مصرف کننده است. برخی از همکاران این قیمت را بدون لانس و شیلنگ ارائه می کنند.

اما حقیقت امر این است که تنها شیلنگ و لانس نیست که تنوع کیفیت و قیمت ایجاد می کند.
برای موتور و پمپ برند های مختلفی وجود دارد که کیفیت و قیمت را افزایش و حتی تا ۱۱ میلیون تومان هم ممکن است برسد.

اما مخازن و شاسی سمپاش فرغونی می تواند همراه با شیلنگ جمع کن و یا بدون آن باشد. این که لاستیک بادی باشد و یا توپر هم در قیمت اثر می گذارد.
اما قیمت سمپاش فرغونی می تواند با حجم مخزن ۲۰۰ لیتری هم متفاوت باشد که در بخش بعدی بررس یخواهیم کرد.

سمپاش 100 لیتری

قیمت سمپاش فرغونی ۲۰۰ لیتری

شاید سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری اصلی ترین و پر فروش ترین سمپاش باغی باشد.
اما یکی از انواع دیگر از این نوع سمپاش ها را می توان سمپاش فرغونی ۲۰۰ لیتری دانست.

با فرض این که کلیه قطعات از شیلنگ تا لانس و موتور و پمپ در نوع ۱۰۰ و ۲۰۰ لیتری یکسان بسته شود، قیمت سمپاش ۲۰۰لیتری حداقل ۱ میلیون تومان بیشتر است.
چون مخزن بزرگ تر بوده و خب طبیعی است که برای ساخت شاسی، فلز و مخزن پلی اتیلنی مقدار بیشتری مواد اولیه و هزینه صرف می شود. قیمت هم به همین ترتیت بالاتر می رود. شاید تنها مزیت این نوع ۲۰۰ لیتری همان ظرفیت بیشتر باشد.

برای همین نسبت به انواع ۱۰۰ لیتری کمتر متقاضی دارد.
قیمت سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری همچنین بسته به تعداد خرید شامل تخفیف خواهد بود. این موارد می تواند کمک کند تا همکاران توزیع و پخش و بازرگانی ها بتوانند بهترین کیفیت ها را داشته باشند. در عین حال حاشیه سودشان هم بهتر شود.

البته اگر در اعلام قیمت طمع نکنند، اغلب مصرف کننده ها از همان ها خرید می کنند. اما روش های اینترنتی سبب شده تا کشاورزان و گلخانه داران زیادی بتوانند محصولات مد نظر خود را با قیمت مناسب تر از شهر های دیگر خریداری کنند.

سمپاش فرغونی

 

سمپاش فرغونی برقی چقدر قیمت دارد؟

علاوه بر سمپاش های فرغونی بنزینی که در بازار مشاهده می کنید، نوع دیگری هم در فروشگاه ها هستند که با الکتروموتور برقی یا موتوژن کار می کنند. این موضوع سبب می شود تا گاهی از خود سوال بپرسید که کدام مدل را بخرید برای تان مقرون به صرفه تر است؟ سمپاش برقی نیاز به برق  ۲۲۰ ولت شهری و یا موتور برق دارد تا کار کند. به شدت انواع بنزینی سر و صدا ندارد.

همچنین به میزان انواع بنزینی آلودگی و دود زایی ندارد. قیمت سمپاش فرغونی برقی، اما با قیمت یک سمپاش بنزینی ۱۰۰ لیتری می تواند به دلیل همین نوع موتور حداقل حدود ۳ میلیون تومان تفاوت داشته باشد.

سمپاش فرغونی برقی هم پمپ ۴۵ بار می خواهد. نوع لانس و شیلنگ هم مشابه با انواع بنزینی می تواند متنوع و با قیمت متفاوت باشد. اما یک عیب مهم دارد که ممکن است علاوه بر قیمت بیشتر، مشتریان این نوع را کمتر کند.

آن هم این است که در صورت خرابی الکتروموتور هزینه تعمیر آن و این که اصلاً بتوان آن را تعمیر کرد چالش اصلی خواهد شد.

در نتیجه باید کیفیت موتور برقی که روی دستگاه قرار دارد بیشتر از قبل مورد توجه باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =