قیمت موتور علف زن بنزینی دوشی و پشتی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت موتور علف زن بنزینی دوشی و پشتی
47

قیمت موتور علف زن بنزینی دوشی و پشتی را بر اساس تعداد خرید و نیز برند می توانید در این مرکز بررسی کنید. این امر سبب میشود تا شما به نرخ روز بازار به سرعت دسترسی پیدا کنید.

قیمت موتور علف زن بنزینی در دو نوع پشتی و دوشی می تواند فرق داشته باشد. البته مارک به مارک هم فرق ارد. در عین حال مولفه های دیگر که در زیر بیان می شود در لیست قیمت موثر می باشند.

تعداد خرید

کشور سازنده

چهار زمانه یا دو زمانه بودن

۴۳ سی سی یا ۵۲ سی سی بودن

در هر صورت اگر قرار باشد خرید هوشمندانه ای داشته باشید باید بدانید که که در منطقه شما کدام مدل ها بیشتر خرید دارند. گاهی در مناطقی که اکثراً کار های حرفه ای انجام می شود و زمین ها بزرگ هستند تنها پشتی و ۴ زمانه فروش بالا دارد. در نتیجه شما باید عمده  سفارش خود را به عنوان یک توزیع کننده بر روی انواع پشتی بگذارید. هر چند مدل های دیگر را در تعداد محدود هم باید داشته باشید.

در کنار این موضوع باید این که کدام مارک ها برای شما بهتر جواب می دهد هم مهم باشد. در برخی مناطق تنها هوندا و یا طرح هوندا که چهار زمانه است فروش خوبی دارد.

علف زن بنزینی دوشی

لیست قیمت علف زن به روز

خب در این جا نیاز است تا لیست قیمت روز انواع علف زن را داشته باشید. قیمت موتور علف زن بنزینی با توجه به این که در اوایل بهار و تا اواخر مرداد فروش بالاتری دارد شامل افزایش قیمت هم می شود.اما در پائیز و زمستان قیمت های با ثبات تری دارند.

علف زن پشتی هوندا از ۴.۸۰۰.۰۰۰ تومان

علف زن دوشی هوندا از ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان

علف زن دو زمانه knc کره ای اصلی از ۶.۸۰۰.۰۰۰ تومان

علف زن دو زمانه رونیکس از ۶.۹۰۰.۰۰۰  تومان

علف زن دو زمانه چینی از ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

و….

برای این که بتوانید به لیست قیمت دقیق این نوع از ادوات موتوری باغبانی دسترسی بهتری داشته باشید با واحد فروش ادوات کشاورزی آرتان  در تماس باشید. این در حالی است که شرایط پرداخت در اکثر مواقع نقدی است.

در مورد خرید از شهر های دیگر مثل تهران و مشهد و اصفهان برای شهر خودتان باید هزینه کرایه حمل را هم حساب کنید. زیرا باید بدانید که خرید شما با احتساب کلیه هزینه ها چقدر برایتان سود خواهد داشت. این که می توانید با رقبا در شهرتان رقابت در قیمت کنید. زمان خرید، تعداد خرید، کرایه ها و مارک های پر فروش مواردی است که باید قبل از ثبت سفارش خود بررسی کرده باشید.

علف زن بنزینی کوله پشتی کنزاکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 19 =