قیمت چمن زن گلف در تهران

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت چمن زن گلف در تهران
21

قیمت چمن زن گلف در تهران و شهر هایی چون اصفهان و مشهد به دلیل این که نمایندگان شرکت تولیدی، واردکننده در آن فعال هستند می تواند از سایر شهر ها مناسب تر باشد.

البته نمایندگی ها خرید های کلان می کنند و در نتیجه طبیعی است که قیمت تمام شده شان بهتر از سایر رقبا باشد. شاید برای شما اتفاق افتاده است که قیمت چمن زن گلف یا هر مدل و مارک بنزینی دیگر را برای استفاده بررسی کرده باشید.

دیگر زمانی که نیاز بود به تهران بروید و در بازار مرکزی چند روزی وقت بگذارید گذشته و به سادگی از طریق اینترنت می توانید استعلام قیمت را حتی در لحظه برای اجناس مختلف بگیرید.

 

در نظر داشته باشید که قیمت چمن زن در اسفند تا اواخر اردیبهشت هر سال روند رو به رشدی را تجربه می کند. زیرا چمن های فضای سبز در این ماه ها و تا پایان تابستان رشد زیادی دارند.

برای همین برای زیبایی فضای سبز استفاده از دستگاه چمن زن بیشتر می شود. مصرف و تعمیر و خرید آن هم بالا می رود. نه تنها در فضای سبز شهری که در ویلاها و منازل هم ممکن است با مساحت های مختلف چمن داشته باشید. چمن زن بنزینی برای مساحت های بزرگ و متوسط کارایی دارد. در عین حال چون صدای بیشتری دارد در مصارف شخصی کمتر مورد استقبال است.

چمن زن بنزینی گلف

قیمت نمایندگی چمن زن گلف

قیمت نمایندگی همان طور که در بخش قبل هم اشاره شد از قیمت فروشگاه های دیگر باید مناسب تر باشد. اما علاوه بر این، فروشگاه هایی که نمایندگی هستند، گاهی ضمانت نامه و گارانتی بی قید و شرط دارند یا حداقل خدمات پس از فروش دارا هستند.

برای حالت کلی باید بدانید که گارانتی در ایران کلاً معنایی ندارد و اغلب در زمان نیاز، مورد استناد نیست. اما خدمات پس از فروش همچنان گزینه خوبی است.

قیمت چمن زن گلف با موتور لانسین و بریکس فرق های زیادی دارد. کیفیت دستگاه هم فرق دارد. اما از سال ۱۴۰۰ به بعد تقریباً با موتور بریکس آمریکا در بازار موجود نیست. مدل های موتور لانسین مدل هایی هستند که شرکت skn روانه بازار کرده با قیمت مصرف کننده ۱۲ الی ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در تابستان ۱۴۰۳ عرضه می شوند.

خرید تعداد همکاران شامل تخفیف خوبی می شود. ولی این دستگاه ها به دلیل مصارف خاص و محدود در بازه زمانی مشخص کمتر بیش از ۵ عدد خریداری می شوند.

از طرفی در ایران تنوع زیادی برای چمن زن نداریم. شاید در سال های قبل مدل های افکو و آلکو هم توزیع خوبی داشتند. اما دیگر وارد نشدند. برای همین هم اکنون شاید فقط گلف و هوندا گزینه های پیش روی شما برای خرید باشند. هوندا گران تر و حرفه ای تر است.

چمن زن بنزینی گیربکسی

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =