قیمت کولتیواتور بنزینی راتو ۷ اسب اصلی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت کولتیواتور بنزینی راتو ۷ اسب اصلی
46

قیمت کولتیواتور بنزینی راتو ۷ اسب اصلی  در بازار در بین انواع تیلر های بنزینی بالاتر است. البته کیفیت خوبی هم دارد. این برند حدود ۲۲ میلیون تومان در سال ۱۴۰۲ قیمت دارد. در حالی که در سال گذشته به زحمت ۱۴ میلیون تومان بود.

این که می گوییم راتو اصلی منظورمان چیست؟ اولاً بدانید که کلیه برند های چینی هستند. اما راتوی اصلی یعنی هم موتور و هم گیربکس با برند راتو می باشد.

در مورد این موضوع باید بدانید که به دلیل بازار پسندی و نیز گرانی که این مارک داشت. برخی شرکت ها مانند گلداسپرینگ گیربکس را طراحی کردند تا قیمت رقابتی تر پیدا کند. اما نباید از کیفیت بالاتر گیربکس راتو بگذریم.

در بازار برند های مختلفی هستند که کولتیواتور بنزینی دارند. حتی اکنون برندی مثل هارلند با چرخش فرمان ۳۶۰ درجه ای و داشتن دیسک های بغل اکنون برای مصرف کننده ۱۵.۵ میلیون تومان است.

در حال حاضر برای خرید تیلر بنزینی باید در نظر داشته باشید که زمین خاک نرم داشته باشد. دارای ریشه و سنگلاخ نباشد. همچنین این مدل ها را برای مساحت های چند جریب حدود ۲ الی ۵ هزار متر مربع می توان پیشنهاد داد.

کولتیواتور راتور اصلی

نصب سمپاش روی تیلر راتو و سایر کولتیواتور ها

خب یکی از مزیت هایی که دستگاه کولتیواتور دارد این است که می تواند کارهای مختلف مثل سمپاشی و یا حمل بار را هم برای شما انجام دهد.

برای همین بد نیست، به جای خرید یک سمپاش مجزا که با کیفیت خوب، اکنون حدود ۱۵ میلیون تومان قیمت دارد، تنها یک پمپ با شیلنگ و لانس بخرید. این گونه با یک مخزن حتی ۶۰۰ لیتری می توانید باغ تان را سمپاشی کنید. انواع گیربسی در مارک های مختلف نه تنها راتو چه مدل های بنزینی و چه دیزلی می توانند با داشتن شفت مناسب نصب ادوات به شما در این امر کمک کنند.

البته انواع دیزلی قدرت بیشتر دارند و می توانید مخازن بزرگ تر را هم بر روی آن ها نصب کنید.

 

برای این نوع سمپاش ها تنها پمپ ۴۵ بار کفایت می کند. اما اگر می خواستید سمپاش پشت تراکتوری بخرید، باید سراغ پمپ ۸۰ تا ۱۵۰ بار می رفتید. اگر برند راتوی اصلی در بازار پیدا نکردید خوشبختانه مارک هایی مانند اگرو و یا اکسل و حتی هارلند در دسترس هستند. در نتیجه برای این نوع ادوات دچار کمبود کالا در بازار نیستیم. اما دلیل این که اکثر مواقع در پاییز و زمستان تیلر گران می شود این است که استفاده و متقاضی این تراکتور کوچک در این فصل برای اماده سازی زمین ها بیشتر است.

کولتیواتور بنزینی راتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 17 =