قیمت کولتیواتور دستی گازوئیلی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت کولتیواتور دستی گازوئیلی
23

قیمت کولتیواتور دستی گازوئیلی  در بازار به چه مواردی مرتبط می شود؟ آیا این نوع از تجهیزات می توانند برای شما به عنوان دستگاه های کاربردی در کشاورزی استفاده شوند؟ یا حتماً نیاز به تراکتور های سنگین خواهید داشت؟

کولتیواتور دستی گازوئیلی در حقیقت دارای دو عدد چرخ است که حین شخم زنی باید از دستگاه جدا شده و تیغه های شخم زن بر روی آن سوار شوند. همچنین تعداد تیغه ها بر اساس مدل تیلر کشاورزی از ۳۲ الی ۳۶ عددی می باشد. در نتیجه عرض کار هم فرق دارد.

تیلر کشاورزی برای شخم زنی تا عمق ۳۰ سانتی متری در زمین های متوسط و کوچک کارایی دارد.

این که تراکتور خریداری کنید بستگی به هدف شما از شخم زدن دارد. زیرا با ترکتور می توان شخم عمیق ابتدای راه اندازی زمین کشاورزی را داشت. همچنین ابعاد دستگاه کولتیواتور با تراکتور بسیار متفاوت و تراکتور در مزارع بزرگ کارایی خواهد داشت.

در فصل پائیز و زمستان کم کم باید آماده سازی خاک را انجام دهید. این گونه می توانید کودهی و مبارزه با آفات را به خوبی انجام دهید. تا در فصل کشت میزان و کیفیت محصول با غنی شدن خاک افزایش یابد.

در بخش بعدی قیمت انواع کولتیواتور را بررسی خواهیم کرد.

تیلر کولتیواتور بنزینی

لیست قیمت انواع کولتیواتور  به روز

قیمت کولتیواتور دیجی کالا یا سایت های معتبری چون آرتان به روز است. البته باید در نظر داشته باشید که کولتیواتور دستی گازوئیلی از ۵ تا ۱۲ اسب بسته به مارک و تعداد خرید شما قیمت متفاوتی می تواند داشته باشد.

این یعنی این که قیمت تیلر گازوئیلی هر مقداری می تواند باشد. قیمت کولتیواتور دیزلی کاما اغلب از مارک های دیگر موجود در بازار گران تر است. کامای اورجینال به دلیل موتور و گیربکسی باکیفیت بالا همواره در ایران از بازار پسندی خوبی برخوردار بوده است. برای همین هم طبیعی است که مشتری پسند بودن هم دلیل دیگر در گران تر بودن نسبت به سایر برند های مشابه باشد.

اکنون در آبان ۱۴۰۲ قیمت کولتیواتور بنزینی گیربکسی بین ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۱۸ میلیون تومان است.

انواع دیزلی ۵ اسب شروع قیمت شان از ۲۰ میلیون تومان می باشد.

مدل های ۷ اسب از ۲۵ میلیون تومان

مدل های ۹ اسب از ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

و…

برند های موجود مثل کاما، اگرو، مزرعه و ویما برند های قدیمی در بازار هستند. البته دیانا  و دیاموند هم گزینه های خوبی برای خرید کولتیواتور هستند. منتها شاید مثل برندهای اولی که نام برده شد، اکنون توزیع ندارند.

 

رنج قیمت ها کمی به دلیل کیفیت و تازه واردی در بازار هم هست. مثل تیلر های هارلند، اکسل و یا استیلمن جزو برند هایی هستند که قیمت مناسب تری دارند. کیفیت شان هم مانند اگرو ماشین اراک هست.

فروش کولتیواتور کشاورزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 7 =