قیمت کولتیواتور دیزلی استارتی به روز

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت کولتیواتور دیزلی استارتی به روز
155

قیمت کولتیواتور دیزلی استارتی به روز در بسیاری از زمان ها می تواند با ثبات نسبی همراه باشد.در حالی که این ادوات و ماشین آلات که در مزرعه و باغ کارایی بالایی هم دارند، وارداتی می باشند.

شاید موضوع به روز بودن قیمت ها در چند دهه اخیر آغاز شده باشد. زمانی که هر روز نوسان های بازار ارزی با شیب بیشتر در تورم جامعه موثر بود. اما در ابتدا مردم گمان می کردند،که فقط ارز و سکه به روز خواهد بود. این در حالی است که کم کم تأثیر مستقیم این نوسانات و عدم پایداری قیمت ها برروی اغلب کالاها خود را نشان داد.

در نتیجه گاهی فروشندگان عمده می گفتند، قیمت الان این است معلوم نیست تا زمانی که فاکتور می خواهید،همین باشد. این یک فاجعه برای اقتصاد کشور به شمار می رود که باید درمان شود.

اما جدای از مباحث مدیریتی به دلیل هوش سرشار ایرانی ها ، تطابق یا شرایط این چنینی به سادگی صورت گرفت. اما در حال حاضر برای کولتیواتور به عنوان یکی از ماشین آلات سبک که در باغ و مزرعه کارایی فراوان دارد ،در فصل هایی مثل پائیز و زمستان به وفور شرایط فروش خاصی ایجاد می شود. البته تنوع مدل و مارک هم در بازار زیاد است. با این وجود بسیاری از افراد به خوبی می دانند که  می توانند بهترین مارک های بازار را با قیمت رقابتی از مراکزی مانند ادوات کشاورزی آرتان تهیه کنند.

در همین راستا قیمت کولتیواتور دیزلی به عنوان مدل های پر متقاضی همیشه مهم بوده است. برند هایی مانند کاما  و دیانا که به عنوان برند های  معروف دارای قیمت های بالا هستند. در کنار این برند ها ، قیمت کولتیواتور دیزلی استیلمن و اکسل که نرخ ارزان تری دارند هم عرضه میشوند.

در بخش بعدی در مورد کاما بیشتر صحبت خواهیم کرد. اما همین قدر بدانید که قیمت کولتیواتور دیزلی که میتواند در انواع هندلی و استارتی باشد، از ۱۴میلیون تومان آغاز میشود. مدل های هندلی دیزلی فقط ۵ و ۷ اسب دارند.

کولتیواتور استارتی

قیمت تیلر کاما ۱۲ اسب اورجینال

کولتیواتور کاما دارای انواع مختلف دیزلی ۵، ۷،۹ و ۱۲ اسب در بازار است. مدل های ۱۲ اسب  این برند به دلیل قیمت بسیار بالاتر و البته ابعاد بزرگ شاید به اندازه ۷ و ۹ اسب کارایی نداشته باشند. اما وقتی قیمت تیلر کاما را استعلام می گیرید. باید انتظار نرخی بیش از ۱۶ میلیون تومان را داشته بشاید.

کاما بر روی گیربکس و موتور به صورت حک شده نام خود را نوشته است. اما در ایران شرکتی مثل شاخص تنها موتور کاما را بر رو شاسی خود  می گذارد و با همان شکل و شمایل  به فروش می رساند. این نشان می دهد که همچنان برند های پر فروش در جهان قابلیت کپی شدن دارند. در ایران هم مونتاژ بر روی قطعاتی که از چین وارد میشود حتی در دستگاهی مثل کولتیواتور انجام می شود. قیمت هم در چنین شرایطی مناسب تر اعلام میشود.

اما خب کیفیت کولتیواتور کامای اورجیینال همچنان پیشتاز است. قیمت کولتیواتور کاما ۱۲ اسب اورجینال مانند سایر مدل های این برند کاملاً به روز است. در نتیجه قیمت این مدل  استارتی که چرخ بزرگ باشد عموماً از ۲۵ میلیون کمتر نشده است. چون کاما به روز از گمرک ترخیص می شود و ارز در قیمت داخلی بازار آن اثر مستقیم دارد.

کولتیواتور اگرو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =