قیمت کولتیواتور گازوئیلی ۵ اسب در اصفهان

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیمت کولتیواتور گازوئیلی ۵ اسب در اصفهان
12

قیمت کولتیواتور گازوئیلی ۵ اسب در اصفهان در حال حاضر یعنی در شهریور ماه ۱۴۰۲ بسیار مناسب شده است. البته شاید هنوز نسبت به سال قبل همین موقع گران تر باشد. اما روند نزولی قیمت دلار سبب شده تا بسیاری از قیمت ها شکسته شود.

آیا می دانید تیلر دیزلی یا همان گازوئیلی چه کاربرد هایی دارند؟ شاید بگویید که به هر حال کار شخم زنی را انجام می دهند. اما موضوع این است که هر مدل تیلری برای مساحت خاصی مناسب است. تیلر ۵ اسب دیزلی ابعاد کوچکی دارد.

وزنش هم سبک است و در بین انواع دیزلی دارای کمترین قدرت موتور می باشد. برای همین اگر زمین شما در حد ۱ هکتار و البته دارای خاکی سفت است، این مدل پیشهاد می شود.کلاً یک تیلر ۵ اسب دیزلی قدرتش نسبت به ۷ اسب بنزینی بیشتر می باشد. برای همین زمین هایی که خاک سفت یا دارای ریشه گیاهان و سنگلاخ هستند، حتماً با مدل های دیزلی باید شخم زنی شوند.

اما قیمت کولتیواتور گازوئییلی ۵ اسب و سایر مدل ها چقدر است؟ باید بگوییم که به هر حال انواع ۵ اسب دیزلی گران تر از انواع بنزینی هستند. در بخش بعدی بیشتر در مورد قیمت تیلر کشاورزی صحبت خواهیم کرد.

قبل از آن یک نکته آموزشی را داشته باشید، اگر شما هم فکر می کنید که تیلر گازوئیلی در هنگام روشن شدن اذیت می کند. باید بدانید که دلایل مختلفی برای عدم روشن شدن تیلر هست. علت روشن نشدن تیلر گازوئیلی این است که شاید سوئیچ روشن / خاموش خراب شده یا شمع و کلید چرخ دنده خرابی دارد. همچنین خرابی سوئیچ ایمنی و نیز ایجاد خرابی در سیم پیچ جرقه زنی از دلایل دیگر می تواند باشد.

قیمت کولتیواتور دیزلی

 

لیست قیمت انواع کولتیواتور امروز ۱۴۰۲/۰۶/۲۲

قطعاً قیمت این ادوات موتوری هم در روز های آینده تغییر می کند. شاید گمان کنید که ارزان تر می شود. اما با توجه به شرایط موجود این تغییر کاهشی قیمت ها برای تأمین نقدینگی شرکت های وارد کننده و البته کاهش نسبی قیمت ارز است. اما حراج پیش فصل هم دلیل دیگر بر کاهش قیمت ها می تواند باشد.

با این وجود هنوز نسبت به سال گذشته قیمت انواع مدل ها فرق دارد.

قیمت کولتیواتور ۵ اسب گازوئیلی برند اگرو ۱۹میلیون ۵۰۰ هزار تومان

قیمت تیلر ۵ اسب دیزلی کاما مونتاژ شرکت اگرو ۲۱ میلیون تومان

قیمت تیلر ۷ اسب دیزلی اگرو ۲۷ میلیون  و ۷۰۰ هزار تومان

۷ اسب دیزلی کاما ۳۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

بنزینی اگرو ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

بنزینی هارلند ۱۵ میلیون تومان

۱۰ اسب اگرو ۳۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

۱۰ سب کاما شرکت اگرو ۳۳ میلیون تومان/

و….

برای دریافت قیمت سایر مدل ها و البته موجودی و قیمت روز می توانید با واحد فروش ادوات کشاوزی آرتان در ارتباط باشید.

خرید اینترنتی انواع کولتیواتور

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =