قیچی باغبانی دسته بلند با خرید اینترنتی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیچی باغبانی دسته بلند با خرید اینترنتی
379

قیچی باغبانی دسته بلند با خرید اینترنتی می تواند به صورت عمده در اختیار فروشگاه ها و نیز مراکز پخش ابزار باغبانی قرار گیرد. این مدل از برند های مختلف در بازار به فروش می رسد.
یکی از ابزار آلاتی که دارای مصارف و کاربرد زیادی در امر برش می باشد، را می توان قیچی نام برد. قیچی انواع و اقسام کاربرد ها را دارد. گاه برای برش پارچه و گاه قطعات چوبی و پلاستیکی استفاده می شود. البته برای هر کاربرد هم مدلی را باید خرید. در نتیجه همه انواع مدل ها را نمی توان مثلاً برای باغبانی و هرس کردن استفاده کرد.
در نتیجه در باغبانی برای قیچی باغبانی هم انواع مدل وجود دارد.

انواع قیچی باغبانی دسته بلند

در مورد انواع قیچی باغبانی باید بدانید که انواع مدل هرس کوچک در بازار هست. اما مدل های قیچی باغبانی دسته بلند هم دارای انواع کاربرد ها می باشند.

  • قیچی باغبانی دسته بلند شاخه زن
  • قیچی باغبانی  آنویل
  • قیچی باغبانی بزرگ شمشاد زن
  • قیچی باغ دسته بلند گیربکسی

حتی برخی از انواع قیچی باغبانی هرس دسته بلند می توانند روی میله های تلسکوپی سوار شده و تا ۶ متر تغییر ارتفاع در دسته داشته باشند که کشاورزان برای هرس درختانی چون گردو از آن استفاده می کنند.

شاخه زن برگر

 

خرید اینترنتی قیچی باغبانی ارزان

در مورد نحوه خرید ابزار باغبانی و کشاورزی می توان روش اینترنتی را پیشنهاد داد که البته از جمله روش های جدیدی است که هم در خرید عمده و هم جزئی کارایی دارد. این خرید اینترنتی برای قیچی دسته بلند و یا انواع قیچی باغبانی هرس می تواند در کارتن های ۴ تا ۱۲ عددی باشد. البته در مارک های تایوانی موجود در فروشگاه ها قیچی های هرس کوچک حتی ۶۰ تایی هم بسته بندی می شوند.
از مزیت های خرید اینترنتی دسترسی به فروشندگان دست اول و بدون واسطه است که قیمت خرید را ارزان تر و حاشیه سود را برای مراکز پخش بیشتر می کنند.

قیچی دسته بلند آلمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + نه =