قیچی باغبانی شارژی با فروش اینترنتی

artancompay1

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیچی باغبانی شارژی با فروش اینترنتی
402

قیچی باغبانی شارژی با فروش اینترنتی توسط واردکننده ها و فروشنده های معتبر کشور در انواع مارک ها مثل اینفاکو فرانسه و کبری ایتالیا ، بوش وبرد هیا متنوع چینی در اختیار باغدار محترم می باشد.

شاید داشتن باغ یک نعمت بزرگ باشد، اما هر باغی در هر اندازه که باشد، نیازمند، این موضوع است که علاوه بر رسیدگی های به موقع مثل آبیاری، سمپاشی و کوددهی نیاز به هرس به موقع شاخه های خشک و حتی شاخه های تر مزاحم هم می باشد، زیرا باردهی مناسب و باکیفیت درختان وابسته به هرس درست هم می باشد.

هرس را با قیچی باغبانی و اره باغبانی انجام می شود. اما یک مدل خاص از قیچی های باغبانی که افراد حرفه ای آن را استفاده می کنند و باغ خود را رشد می دهند، قیچی باغبانی شارژی است.

اما برخی از قیچی باغبانی شارژی با باتری آنیون کار می کند که ۸ ساعت نیاز دارد تا شارژی کامل شود. پس از این موضوع می توانید به مدت ۱۲ ساعت از قیچی استفاده کنید.

این در حالی است که در انواع چینی که این روز ها وارد بازار شده اند، دو عدد باتری وجود دارد که هر یک می تواند حدود ۳ ساعت کار کند.
قیچی ها وزن کمی به نسبت تجهیزاتی که دارند، دارا هستند و افراد مسن هم می توانند آن ها را مانند کوله پشتی روی دوش خود حمل نمایند و کار هرس شاخه های خشک را انجام دهند.

قیچی باغ شارزی

انواع قیچی باغبانی شارژی موجود در بازار

در ایران متأسفانه هنوز تجهیزات مدرن مثل انواع دستگاه هایی که کشاورزی را مکانیزه می کند، زیاد طرف دار ندارد. و شاید علت اصلی این موضوع هم این باشد که قیمت بالایی از این لوازم وجود دارد که به نظر می رسد عرضه چنین قیمت هایی برای باغداران با درآمد پائین کمی بالا است. با این وجود راندمان کاری را بالا می برد و در نتیجه افرادی که باغ های بزرگ پسته و انگور و مرکبات دارند می توانند از این مدل ها استفاده کنند.

انواع قیچی باغبانی شارژی شامل موارد زیر می شود:

  • قیچی هرس شارژی مدل Electrocoup f3015: این مدل ۵ سال گارانتی باتری لیتیوم کبالت دارد. می توان این مدل را روی دسته بلند سوار نمود و شاخه های مرتفع را هم هرس نمود. این برند توسط اینفاکو فرانسه معرفی شده است و نمایندگی انحصاری در کشور دارد.
    حداکثر قدرت برش این قیچی باغبانی َشارژی ۵ سانت و نیم می باشد. البته این مدل در سال ۱۴۰۱ در فروشگاه ها یافت نمی شود.

 

  • قیچی باغبانی شارژی تایوانی که باتری کره ای دارد و وزن آن حدود ۱۰ کیلو می باشد. این مدل ها ۳ تا ۴ ساعت برای شارژ کامل نیاز دارند.
  • قیچی هرس بوش که از روی نمونه آلمانی ساخه شده و دارای یک باتری در دسته می باشد. این مدل کاملاً مشابه با انواع قیچی هرس دستی طراحی شده است. برای هرس انگور پیشنهاد می شود.

 

هزینه کردن برای ابزار باغبانی حرفه ای بهترین گزینه برای شما می باشد.

چون یکبار خرید می کنید و مدت ها از آن به راحتی با بییشترین راندمان استفاده می کنید. یکی از برند های معروف در این زمینه که می توانید سال ها از آن استفاده کنید، برند فلکو است.

قیچی باغبانی فلکو اصل، از کشور سوئیس وارد بازار شده و با وجودی که مدل های کوچک هرس دارد، انواع مدل را می توان در آن مشاهده و خریداری نمود. وارد کننده قیچی باغبانی فلکو اصل سوئیسی، می تواند مدل های مختلف آن را روانه بازار نموده و با توجه به کیفیت این برند، فروش بالایی داشته باشند.

خریداران می توانند از طریق اینترنت اطلاعات زیادی از جمله مواردی مثل اسم و مدل انواع قیچی ها و حتی در حوزه های تخصصی مثل ادوات و لوازم کشاورزی دستی و موتوری دیگر داشته باشند. در نتیجه می توانند از همین طریق هم فروشنده ها را پیدا کنند.

قیچی شارژی ارزان

یک پاسخ به “قیچی باغبانی شارژی با فروش اینترنتی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − ده =