قیچی باغبانی میوه چین با خرید اینترنتی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیچی باغبانی میوه چین با خرید اینترنتی
323

قیچی باغبانی میوه چین با خرید اینترنتی هم جزئی و هم عمده در اختیار هموطنان قرار می گیرد. از آن جا که تنوع مدل و مارک در بازار هست، مشاوره رایگان این گروه بازرگانی می تواند بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهد.قیچی میوه چین برای برداشت اغلب محصولات کشاورزی مورد استفاده می باشد.
شاید وقتی به باغ میروید و با دیدن میوه ها به درختان خودتان با دست آن ها را از درخت جدا کنید و استفاده کنید. در این صورت حتماً دیده اید که ممکن است اگر میوه رسیده باشد، در دستتان له شده و شکل کلی خود را از دست بدهد.
همچنین دیگر نمی توانید حتی اگر کسی دنبال شما است، آن را به وی تعارف کنید.
اما داشتن یک ابزار مناسب می تواند کار را برای چنین مواردی ساده کند.
همچنین وقتی دنبال برداشت میوه و فروش آن هستید، کمترین ضایعات باید وجود داشته باشد.

چیدن میوه هایی مثل انواع مرکبات و نیز انگور هم گاهی دردسر های خود را دارد. ارتفاع درخت میوه و پر پشتی شاخه ها و یا در هم تنیدگی شاخه ها مشکلاتی را برای برداشت محصول ایجاد می کند. در نتیجه استفاده از ابزارآلات باغبانی مثل قیچی باغبانی میوه چین می تواند بسیار مفید باشد.

مشخصات قیچی میوه چین

خرید عمده قیچی باغبانی میوه چین

خب حال که دانستید در بین انواع مدل های قیچی باغبانی، مدل های میوه چین هم وجود دارد، بد نیست بدانید که این نوع قیچی باغبانی دو نوع کلی دارد.

  • قیچی باغبانی میوه چین کوچک
  • قیچی میوه چین با دسته تلسکوپی که می تواند تا چند متر تغییر طول داشته و حتی همراه با سبد هم باشد.

قیچی باغبانی میوه چین، زمانی که از انواع کوچک هستند، سبکند و تیغه های کشیده و باریک دارند. مخصوص چیدن انگور و حتی مرکبات طراحی شده اند تا ساقه میوه که نرم و سبز است را به راحتی ببرند.
انواع دسته بلند قیچی های باغبانی میوه چین با وجود داشتن وزن بیشتر، کار شما را برای میوه هایی که از دسترستان خارجند، ساده تر می کند.
خرید این نوع ابزار و لوازم دستی در صورتی که در انواع کوچک باشد، به دلیل این که قیمت و هزینه های ارسال بار مقرون به صرفه نیست، بهتر است حضوری و یا از فروشگاه های اینترنتی که در شهر شما شعبه دارند، انجام شود.
اما در خرید عمده می توان اینترنتی و با سود خوب در هزینه و زمان خرید کرد.

در نظر داشته باشید که قیچی میوه چینی اغلب در کارتن های۱۸۰ عدد یا حتی ۲۴۰ عددی توزیع می شود. این امر سبب می شود تا با خرید یک کارتن بتوانید تعداد زیادی از مشتریان را تحت پوشش قرار داده و در کرایه های حمل برایتان مقرون به صرفه تر تمام شود.

میوه چین نووا

قیچی میوه چین تلسکوپی با فروش عمده

شاید اغب مدل های قیچی میوه چینی کوچک و سبک و ظریف باشند. اما واقعیت این است که اگر قیچی دسته بلند تلسکوپی داشته باشید که بتوانید میوه های بالایی را هم راحت و بدون تلفات بچینید، حتماً می خرید. قیچی میوه چین تلسکوپی در حقیقت باید دارای یک سبد هم باشد. تا میوه چیده شده روی زمین نیفتد. این مدل ها را مدتی برند بهکو داشت. اما دیگر وارد نشد. با این حال نیازش در بازار زیاد است. به ویژه برای مرکبات در باغات شمال کشور. این در حالی است که قیچی باغبانی هرس شاخه زن که دسته تلسکوپی داشته باشد به وفور در بازار یافت می شود.

خب مصرف چنین قیچی هایی هم بیشتر از انواع میوه چین است.

با این وجود قابلیت تولید انبوه و اضافه شدن به سبد کالایی تولید کنندگان را دارد. از طرفی با توجه به این که ایران کشوری چهار فصل با تنوع محصولات کشاورزی است، قطعاً می توانند همیشه از این ابزار، فروش کافی داشته باشند.

قیچی باغبانی میوه چین در انواع چینی دارای قیمت بسیار ارزان تر و البته کارتن های با تعداد بیشتر در بازار در دسترس هستند. در ادوات کشاورزی آرتان فروش عمده از این نوع ابزار دستی انجام می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پانزده =