قیچی باغبانی پیوند با فروش اینترنتی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

قیچی باغبانی پیوند با فروش اینترنتی
404

قیچی باغبانی پیوند با فروش اینترنتی هم در اختیار همکاران گرامی در انواع مدل ها قرار دارد. این مدل قیچی های باغبانی هم وارداتی هستند و جهت افزایش راندمان پیوند و کاهش ریسک آن کارایی دارند. در عین حال علاوه بر قیچی پیوند به ابزار دیگری هم جهت پیوند زدن نیاز است.
قطعاً می دانید که پیوند زدن از جمله کارهای کشاورزی است که حتماً باید انجام شود.

تعریف کلی پیوند زدن این است که دو قطعه از گیاهانی را که می خواهید به هم متصل شود، را باید به گونه ای به هم متصل نمایید که در طی زمان مشخص این دو گیاه، یکی گردند.
اما برای این که پیوند بگیرد علاوه بر دانستن روش مناسب پیوند نیاز به ابزار پیوند هم هست. یکی از این ابزار مهم دستی، قیچی باغبانی پیوند می باشد.
در ادامه مدل هایی از قیچی باغبانی پیوند را معرفی خواهیم کرد.

البته در مقاله چگونگی پیوند زدن درختان و زمان آن توضیحاتی در مورد این روش نوین و مقرون به صرفه در کشاورزی داده شده که بد نیست برای افزایش اطلاعات خود آن را مطالعه کنید.

قیچی پیوند زنی 3 کاره

انواع قیچی باغبانی پیوند موجود در بازار

جهت پیوند، گیاهان انواع قیچی باغبانی زیر را میتوان در فروشگاه ها یافت.

  • قیچی پیوند اسکنه آرتی تک ایتالیا – مدل Com : این مدل ۳ تیغه دارد که با وزن ۱ کیلویی و جنس بدنه فایبرگلاس تولید شده است. این مدل از قیچی باغبانی پیوند برای بدنه های با قطر زیاد که قرار است پیوند بخورند کاربرد دارد. در این مدل قیچی می توان دو نوع برش v و امگا را انجام داد.
  • قیچی پیوند امگا که این مدل ها از برند های تایوانی هستند. نوع فنر سیمی گرد می باشد. بدنه این مدل از قیچی پیوند، pvc است.
  • قیچی پیوند J68 که از مارک SONO هم در فروشگاه ها وجود دارد که تیغه فولاد آبکاری شده و دسته آلومینیوم آلیاژی است. این مدل برای پیوند اسکنه ای درختان پسته، بادام و سایر درختان میوه کارایی دارد.
  • قیچی پیوند شاخه T3 این مدل سه نوع پیوند امگا،شکافی و جوانه را به راحتی انجام می دهد.
  • قیچی باغبانی پیوند ۳ کاره که تولید ایتالیا است و بدنه قرمز رنگ دارد.

فروش اینترنتی انواع ابزارآلات باغبانی سبب شده تا تنوع مدل هم در مراکز عرضه کننده افزایش یابد. همچنین به صورت عمده امکان سفارش سریع تری وجود دارد.

همچنین می توانید چاقوی پیوند، چسب پیوند را هم از این مرکز به صورت عمده خریداری نمایید.

لوازم پیوند زنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 12 =