لیست قیمت سمپاش پشتی موتوری

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

لیست قیمت سمپاش پشتی موتوری
177

لیست قیمت سمپاش پشتی موتوری و سایر مدل های سمپاش به صورت عمده و تک چگونه می باشد؟ آیا این نوع از سمپاش ها می توانند برای مزرعه و باغ استفاده شوند؟

یکی از انواع سمپاش موتوری که به روی پشت می توان حمل کرد و از جمله مشخصات آن نداشتن چرخ می باشد، سمپاش پشتی موتوری است.
البته این نوع خودش دارای دو مدل ویژه می باشد.

یک مدل دارای یک لانس یا حتی در برخی برندها ۳ لانس است که دارای نازل قابل تنظیم می باشند.
نازل ها در این مدل اغلب برنجی هستند.
در عین حال هم حالت گرد پاش و هم تیز پاش دارند.
این مدل های لانسی طول پاشش بیش از ۷ متر دارند.

اما سمپاش موتوری پشتی دیگر نوع خرطومی است که دارای یک خرطوم می باشد که البته طول پاشش نهایت ۳ الی ۴ متری دارند. این مدل ها برای حالت مه پاشی و حتی شعله افکنی در مزارع و باغ کارایی دارند.

در حالت کلی شاید مصرف و بازار پسندی نوع لانسی بیشتر باشد. اما مدل خرطومی را برای گوگرد پاشی یا کودپاشی هم استفاده می کنند که این یک کاربری خاص برای مساحت های نه چندان زیاد باغ و مزرعه است.

خب این نوع سم پاش ها دارای انواع مارک چینی هستند و خب تولید داخلی از آن ها نداریم. مگر این که با قطعات چینی باشند. حتی شرکت های تولیدی با کارتن و بسته بندی ساخت چین آن را عرضه می کنند.

سمپاش موتوری خرطومی

قیمت سمپاش موتوری کوله پشتی به روز

نکته مهم دیگر قیمت سمپاش موتوری است. قیمت سمپاش موتوری در انواع مختلف با هم فرق دارد. مثلاً نوع لانسی دو زمانه حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ و نوع خرطومی نزدیک ۴ میلیون تومان است.
اما قیمت سمپاش موتوری در انواع زنبه ای و یا فرغونی از ۶ میلیون تومان بسته به نوع قطعات خواهد بود.
همچنین تعداد خرید در قیمت روز اثر دارد.

اما هر زمان دلار با افزایش قیمت چند روزه مواجه باشد، قیمت های اغلب کالاهای وارداتی افزایش می یابد. فرقی هم نمی کند که فصل فروش باشد یا خیر.
برخی شرکت های در نوسان های دلار فروش خود را بسته و صبر می کنند تا کمی بازار به ثبات برسد و حباب قیمت شکسته شود.

قیمت این نوع سمپاش ها معمولاً در اواخر بهمن به بعد تا پایان مرداد که فصل فروش است، بیشتر خواهد شد.
در حال حاضر برای ثبت سفارش در ادوات کشاورزی آرتان می توانید قیمت سمپاش موتوری را از برند های مختلف و البته با قطعات دلخواه در انواع زنبه ای و سمپاش فرغونی به روز دریافت کنید.

سمپاش لانسی

 

قیمت موتور سمپاش بنزینی خوب

علاوه بر سمپاش موتوری بنزینی پشتی که در بازار در مارک های مختلف توزیع و پخش شده است، می توان سمپاش های موتوری دیگر با کاربری های بیشتر هم مشاهده کرد. این سمپاش ها با نام سمپاش فرغونی و سمپاش زنبه ای شناخته شده اند.

در نتیجه دارای قطعات مختلفی هستند که بر روی شاسی مخصوص ذخیره می شود. قیمت موتور سمپاش بنزینی اکنون دیگر کمتر از ۳.۵ میلیون تومان برای همکاران نیست.

این تنها یکی از قطعاتی است که در این سمپاش ها استفاده می شود. و دارای تنوع کیفیت و قیمت است. لانس، پمپ و شیلنگ، قطعات دیگر مهم در این دستگاه ها هستند. که هم تنوع مارک دارند. هم تنوع در قیمت. برای همین این دستگاه ها را نمی توان با قیمت دقیق پیدا کرد.بستگی دارد که چقدر بخواهید هزینه کنید و چقدر کارتان زیاد باشد و چقدر بخواهید کیفیت دستگاه بالا باشد.

اکنون قیمت سمپاش فرغونی در اواخر سال ۱۴۰۱ به بیش از ۱۰ میلیون تومان برای همکار رسیده است. این در حالی است که در سال های قبل به ندرت سمپاش فرغونی ۶ میلیون تومان بود. البته قیمت سمپاش ها تغییر کرده است، اما اگر در بازار باشید می بینید که تقریباً کلیه اجناس چند برابر شده اند. این به معنای آن است که افرادی که در کسب و کار هستند از گرانی ها کمتر از افراد با حقوق ثابت ضرر می بینند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + چهارده =