نمایندگی قیچی باغبانی مخصوص هرس فلکو

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

نمایندگی قیچی باغبانی مخصوص هرس فلکو
366

نمایندگی قیچی باغبانی مخصوص هرس فلکو در کشور فعال است و انواع مدل از این قیچی باغبانی پر طرفدار را عرضه خواهد کرد. فلکو به همراه مارک هایی چون برگر و باهکو از جمله برند های با طول عمر بالا می باشند.

اصل این که یک نمایندگی در منطقه فعالیت خود را آغاز می کند، این است که دارای فروش بالا می باشد و می تواند از نظر مالی و خرید رضایت شرکت تولید کننده را بر آورده کند.

در مورد ابزارآلات باغبانی هم قیچی باغبانی و هم اره که مخصوص هرس هستند، به خصوص در مناطقی که کشاورزی انجام می شود، استفاده زیادی دارند.

در نتیجه مارک های مختلف در فروشگاه ها عرضه می شود و هر مارکی که واقعاً از دید مصرف کننده حرفه ای کارآمد و با طول عمر خوب باشد، می تواند، بیشترین فروش را داشته باشد.

قیچی باغبانی مخصوص هرس فلکو از مارک هایی است که در سراسر ایران مشتری و مصرف کننده دارد و در نتیجه طبیعی است که در کشور نمایندگی انحصاری داشته باشد.

اما متأسفانه برای برند هایی که کیفیت جهانی دارند مانند قیچی باغبانی فیلکو به دلیل افزایش کیفیت و البته قیمتی که دارند در ایران نمی توان توزیع زیادی را شاهد بود.

قیمت دلار افزایش پیدا کرده و باکاهش ارزش پول ما در برابر دلار شاید فروش چنین مارک هایی تنها برای افراد حرفه ای و خاص پسند همچنان انجام شود.

قیچی فیلکو سوییس

بهترین قیچی باغبانی مخصوص هرس فلکو

بهترین مدل قیچی باغبانی مخصوص هرس فلکو شامل انواع زیر می باشد.

  • قیچی باغبانی فلکو ۵ اصل سوئیس
  • قیچی باغبانی فلکو ۷
  • قیچی باغبانی فلکو FELCO 2
  • قیچی فلکو ۱۱

همان طور که می دانید فلکو مارکی سوئیسی است و البته نمونه های طرح فلکو که تولید تایوان هم هستند در بازار به فروش می رسد که ارزان تر خواهند بود. البته کیفیت نمونه اصل را قطعاً ندارند.

طول عمر تیغه و دسته قیچی که به سادگی دچار زنگ زدگی نشود بالا است،و در برابر سایش با شاخه ها مقاوم می باشد. در قیچی باغبانی فلکو به دلیل فولاد پر کربنی که استفاده شده این مشخصات منحصر به فرد ایجاد شده اند.

دسته این برند از فایبرگلاس به علاوه آبکاری Anodize است که سبب خوش دستی آن شده و از دست کاربر در حین هرس کردن نمی لغزد.

اما این که کدام مدل را از این برند انتخاب کنید، به این بر می گردد که به طراحی تیغه و دسته هر مدل توجه خاص نشان دهید. این گونه متوجه می شوید کدام مدل برای شما بهتر است.

قیچی هرس سوئیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =