نمایندگی چمن زن برقی و بنزینی ارزان قیمت

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

نمایندگی چمن زن برقی و بنزینی ارزان قیمت
440

نمایندگی چمن زن برقی و بنزینی ارزان قیمت در شهر شما ممکن است برخی از برند های خاص را داشته باشد. اما نکته مهم در خرید از نمایندگی خدمات پس از فروش این مراکز است.
شاید این روز ها شما با سانسور های مختلفی مواجه شوید که همه واقعیت را به شما نمی گویند. در نتیجه حتی برای خرید ابزارآلات باغبانی و کشاورزی ممکن است، سردرگم شوید و نتوانید به شنیده ها و دیده های خود اعتماد کنید.
خوشبختانه اینترنت و سایت های معتبری وجود دارند، که واقعیت های خوبی را اعلام می کنند. مثلاً برای خرید چمن زن بنزینی و برقی چه فاکتور هایی را باید بدانید؟
گاهی تنها ارزان قیمت بودن را مد نظر قرار می دهید. ولی داشتن مشاوره تخصصی سبب خواهد شد تا قیمت مناسب را با کاربری های مناسب تر خریداری نمایید.

نمایندگی چمن زن خارجی در کشور

در مورد دستگاه چمن زن و ماشین آلات مختلف فضای سبز و کشاورزی در کشور نمایندگی برند های مختلف کار می کنند. مثلاً برند هایی چون گلف، آلکو و افکو از جمله مارک های معروف در این بازار هستند.
خرید از نمایندگی چمن زن، مانند هر وسیله موتوری دیگر این مزیت را دارد که اگر نیاز به سرویس، تعمیر و نگهداری داشته باشد، قطعات یدکی اصلی آن برند را می توان از نمایندگی خرید.
همچنین نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر تضمین و گارانتی مورد نیازتان را می دهند.

چمن زن برقی

خرید چمن زن برقی و بنزینی

یک دسته بندی کلی برای انواع ماشین چمن زن، این است که انواع بنزینی و برقی دارد. اما هر یک از این مدل ها خود تنوع زیادی دارند.

زیرا موتور به کار رفته در ماشین توان متفاوتی می تواند داشته باشد.
در خرید از نمایندگی چمن زن می توان کاتالوگ را به راحتی بررسی کرد و از توان موتور، عرض برش و آپشن های مختلف ماشین مطلع گردید.
این گونه انتخاب این که مدل برقی برایتان مناسب تر است، یا انواع بنزینی راحت تر خواهد شد.
البته در بین چمن زن های برقی انواع ربات چمن زن وجود دارد. ربات چمن زن از برند هایی مانند آلکو برای زمین هایی که درخت در آن ها وجود ندارد، و مساحت کمتر از ۵۰۰ متری دارند، گزینه خارق العاده ای است که کار رسیدگی به زمین چمن زن را برایتان لذت بخش تر می کند.

در مورد انواع چمن زن بنزینی بهتر است در نظر داشته باشید که صدای زیادی دارد و اگر زمین در مرکز درمانی و بیمارستانی است، گزینه مناسبی به دلیل آلودگی صوتی که ایجاد می کند، نیست.
نکته مهم دیگر در خرید چمن زن موتوری میزان شیب و ناهمواری زمین چمن می باشد.
اگر زمین هموار نباشد، قطعاً چمن زن بنزینی در اولویت قرار خواهد گرفت.

فروش انواع چمن زن دستی

اما در بین مدل های چمن زن، مدل های دستی هم وجود دارد. چمن زن دستی، موتوری ندارد و با حرکت مکانیکی تیغه ها به گردش در آمده و چمن ها را کوتاه می کنند.

در نتیجه همین مشخصه باعث می شود تا جزء ارزان ترین دستگاه ها باشند.

انواع دستی نه تنظیم ارتفاع دسته دارند و نه می توانید ارتفاع اصلاح چمن را در آن ها تنظیم و تغییر دهید.
چمن زن دستی برای زمین کوچک در خانه و یا ویلا کارایی دارد و سبدش می تواند ضایعات را همزمان جمع آوری کند.
خوشبختانه نمایندگی چمن زن در هر استانی مثل اصفهان و تهران تنوع مدل های به روز وجود دارد و می تواند سلایق مختلف را از نظر قیمت و کیفیت دستگاه تأمین کند.
بد نیست موضوع جالبی را هم برای فروشگاه های ابزارآلات بیان کنیم و آن هم این است که بدون نیاز به پرداخت هیچ مبلغی برای کرایه حمل، می توانند خرید های عمده خود را به ثبت برسانند. این گونه میزان حاشیه سود آن ها در این بازار آشفته و پر رقیب بیشتر خواهد شد.

نمایندگی چمن زن مدتی است که به صورت رسمی در کشور فعالیت ندارد. البته برند هایی مانند آینهل، تاپ گاردن علاوه بر داشتن نمایندگی می توانند گارانتی هم بدهند. با این وجود برای چنین برند هایی شاید تنها در تهران نمایندگی انحصاری و فعال وجود داشته باشد. ادوات کشاورزی آرتان سعی کرده پاسخ گوی نیاز شما عزیزان در خرید مقرون به صرفه و مدل های مناسب باشد.

چمن زن بنزینی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 1 =