کولتیواتور اگرو ماشین با قیمت استثنایی

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

کولتیواتور اگرو ماشین با قیمت استثنایی
12

کولتیواتور اگرو ماشین با قیمت استثنایی در بازه زمانی تیر تا شهریور ماه هر ساله توزیع می شود. این گونه خریداران عمده و نیز مصرف کنندگان می توانند با نرخ بسیار منطقی تر کالاهای مورد نیاز خود از این برند اراکی را تهیه نمایند.

اگرو ماشین اراک یک کارخانه با تولیدات متنوع در حوزه ادوات کشاورزی است که در اراک واقع شده است. البته عموماً دستگاه های عرضه شده در این مرکز مونتاژ بوده و با برند ایرانی وارد بازار می شود.

همچنین بسیار اتفاق افتاده است که حتی بر روی بسته بندی کارتن این مارک ساخت چین را لحاظ می کنند. که بتوانند مشتری های مصرف کننده یا توزیع کننده را راضی به خرید از خودشان کنند. به نوعی در بازار رقابت با کالاهای چینی وارداتی موفق تر عمل کنند.

این شرکت در بازار کشور های آفریقایی و همچنین ارمنستان و افغانستان موفق عمل کرده و سابقه صادراتت به آن ها را دارد.

کولتیواتور اگرو ماشین تنوع زیادی دارد. شاید اغلب برندهای موفق در بازار تنها یک مدل تیلر کشاورزی بنزینی ۷ اسب داشته باشند که یا تسمه ای یا گیربکسی است. اما اگرو انواع بنزینی از ۷ تا ۱۶ اسب را دارد.

در مدل های دیزلی هم ۵ تا ۱۲ اسب را عرضه کرده است. در مورد قیمت این برند در بخش بعدی مفصل تر صحبت می کنیم.

انواع کولتیواتور دیزلی

 

قیمت تیلر اگروماشین اراک در بازار

خب همان طور که در بند اول این محتوا نوشته شد اگروماشین اراک معمولاً در فصل تابستان آفر های خاصی می گذارد که واقعاً استثنایی است.

مثلاً قیمت تیلر ۷ اسب بنزینی اگرو در دی و بهمن ماه ۱۴۰۱ به ۲۵ میلیون تومان رسید. در برخی بازه ها هم موجودی انبار شرکت صفر بود. اما در تابستان ۱۴۰۲ به ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان هم رسیده است. این به دلایل مختلف مثل نیاز شرکت به تأمین دلار برای واردات قطعات و کاهش موجودی انبار مربوط می شود.

اما با رونق گرفتن بازار در پائیز و زمستان و افزایش قیمت دلار در نیم سال دوم هر سال قیمت های این برند هم افزایش می یابد.

مثلاً قیمت استثنایی که برای کولتیواتور اگرو ماشین در مدل ۱۲ اسب دیزلی اکنون در شهریور ۱۴۰۲ اعلام شده ۳۳ میلیون تومان است. در حالی که قبل تر به بیش از ۳۷ میلیون تومان رسیده بود.

۱۳ اسب بنزینی از این مارک هم به جای ۲۶ میلیون تومان اکنون ۲۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نمایندگی برای مصرف کننده می باشد. طبیعی است که خود نمایندگی هم برای خرید عمده شامل تخفیف حداقل ۱۰درصدی شده باشد.

پس برای دریافت قیمت استثنایی از کالاهای مختلف بسته به حوزه های فعالیت خود می توانید بازه های خاص واردکنندگان و یا تولیدی ها را در هر فصل انتخاب کنید. در نتیجه با این هوش مالی می توانید در فصل فروش با فروش هر یک عدد از آن کالا ، پول دو عدد از دستگاه های خریداری شده را به دست آورید. سودی منطقی و مناسب برای فروشندگان.

 

کولتیواتور استارتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =