کولتیواتور شخم زن باغ با فروش ویژه

artancompay1

artancompany22@gmail.com

09129218622

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

کولتیواتور شخم زن باغ با فروش ویژه
44

کولتیواتور شخم زن باغ با فروش ویژه می تواند در فصل پائیز و زمستان جزو ادوات پر فروش در حوزه ادوات کشاورزی باشد. اما در نظر داشته باشید که مدل های مختلف این دستگاه کاربری ویژه خود را دارند.

بسیار اتفاق افتاده است که برای شخم زدن باغ خود از افرادی که دستگاه شخم زنی دارند استفاده کرده و یا دستگاه را قرض کرده یا کرایه کرده اید.

یا حتی کسی آمده و باغ تان را شخم زده است.

اما طی سال های مختلف و با توجه به هزینه هایی که کرده اید به این نتیجه رسیده اید که نیاز به خرید کولتیواتور دارید. خرید تیلر باغی در مدل های بنزینی و دیزلی در بازار زیاد است. چند فروشگاه سر زده اید و قیمت گرفته اید و دو دل هستید که واقعاً کدام مدل را باید خریداری کنید.

برای همین مشاوران ما در ادوات کشاوری آرتان با توجه به پاسخ شما به چند سوال ساده به سادگی بهترین مدل و مناسب ترین قیمت را در اختیار شما قرار می دهند.

سوال اول مساحت باغ یا زمین چقدر است؟

سوال دوم نوع خاک نرم است یا سفت و یا پر از ریشه درختان و کلوخ؟

به طور کلی زمین های نرم را با مدل های بنزینی می توان شخم زد.. اما اگر زمین بیش از ۵۰۰۰ متر مربع است، بهتر است که دیزلی ۵ اسب بردارید.

تیلر بنزینی کوچک باغی

لیست قیمت تیلر شخم زنی در انواع مختلف

کولتیواتور شخم زن باغی در مارک های مختلف علاوه بر مدل های متنوع دردسترس است. در نتیجه شاید مدل بنزینی یا دیزلی را بپسندید و یا حتی بدانید کدام مدل با چه قدرت موتوری را لازم دارید. اما با تنوع مارک موجود در بازار باز هم دغدغه خرید خواهید داشت.

به طور کلی همه مارک هایی که در بازار ایران از کولتیواتور عرضه شده است، چینی هستند.

 

برند های زیر بازار پسندی خوبی از نظر کیفیت و نیز قیمت دارند.

کاما کامای اورجینال که بدنه و شاسی از مارک کاما است.

طرح هایی مختلف از کاما که فقط موتور کاما است. ولی شاسی و بدنه را شرکت های دیگر مثل اگرو ماشین یا دی ماکس و شاخص دارند.

اگرو

اکسل

دیانا

دیاموند

و….

این برند های خوشبختانه با وجود نداشتن گارانتی به راحتی و با نازل ترین هزینه قابلیت تعمیر دارند. در کل کشور هم در دسترس هستند و در نتیجه می توانید خرید راحتی را داشته باشید. اغلب برند ها البته به جز کامای اورجینال دارای قیمت های مناسب تری هستند که با شایط اقتصادی کشاورزان بیشتر سازگارند. دریافت قیمت روز را باید از واد فروش مجموعه پیگیری کنید.

خرید اینترنتی انواع کولتیواتور

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یک =